Mes naudojame slapukus siekdami individualizuoti Jūsų naršymo patirtį ir Jums rodomą turinį bei pateikti pasiūlymus, kurie būtų aktualūs būtent Jums. Paspaudę „sutinku“ arba toliau tęsdami naršymą svetainėje Jūs sutinkate su slapukų įdiegimu ir naudojimu. Savo sutikimą galėsite atšaukti bet kuriuo metu, pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Valiklis Proclean 1kg

Pristatymas:

Pristatymo kainos:

Kaune ir Kauno r. iki 30% pigiau!

   APRAŠYMAS:

   Specialus rūgšties pagrindu pagamintas valiklis, skirtas valyti siūlių glaisto, cemento ir klijų likučiams, kalkių nuosėdoms, skiediniui, išsiskyrusioms druskoms.

   REKOMENDUOJAMA NAUDOTI:

   Šlifuotam (honed), bet nepoliruotam (!) akmeniui - granitui, marmurui, kalkakmeniui, skalūnui, travertinui, teracui (terrazzo), poliruotam granitui, keramikai, porcelianui, akmens masės plytelėms, terakotai, skaldytiems akmenims, betoninėms trinkelėms.

   DĖMESIO!!! Nenaudoti poliruotam ir šlifuotam marmurui, kalkakmeniui ar bet kokiam kitam rūgštims jautriam: akmeniui, plytelėms ar dirbtiniam akmeniui.

   Efektyvu norint išvalyti siūlių glaistą, cemento ar druskų likučius naujai įrengtiems, neįsisenėjusiems paviršiams.

   Vidaus ir lauko darbams.

   Efektyvus visiems rūgštims atspariems akmenims, tokiems kaip: granitas, gneisas, kvarcitas, betono gaminiams, keramikai, porcelianui, akmens masės plytelėms.

   Profesionaliam ir komerciniam naudojimui.

   Svarbus saugos įspėjimas!!! Naudokite tinkamas apsaugines pirštines. Laikykite produktą uždarytą ir nepasiekiamą vaikams. 

   NAUDOJIMAS:

   SVARBU!!! Visada pirmiausiai išbandykite nepastebimoje vietoje.

Pirmiausiai, nuvalykite, nusiurbkite paviršių, kad pašalintumėte nešvarumus ir gausiai nuskalaukite vandeniu. 

   Praskieskite PROCLEAN 05 su vandeniu (skiedimo santykiai nurodyti žemiau) ir valykite su šluoste, šepečiu ar purškite ant akmens ar plytelių paviršiaus, priklausomai nuo poreikio. Valykite su baltu nailoniniu šepečiu arba valymo įrengimu su padu/šepečiu, priklausomai nuo paviršiaus tekstūros. Sudrėkinus paviršių valikliu, leiskite jam suveikti 2 - 5 minutes ir tada valykite. 

   SVARBU!!! Neleiskite produktui išdžiūti ant paviršiaus.

   Gausiai nuskalaukite su MASTER CLEAN praskiestu su vandeniu, kad neutralizuotumėte rūgštį ir nuvalytumėte produkto likučius, ir galutinai nuskalaukite paviršių su vandeniu.  Kur įsisenėjęs purvas nenusivalė pilnai - pakartokite valymą, kiek reikia.

   ĮSIDĖMĖKITE:

   Laikykite objektus nuošaliai nuo valomo paviršiaus arba apsaugokite juos, kad ant paviršiaus nepatektų šio produkto. Saugokite šias medžiagas: chromas, emalis, medis ir visi kiti rūgštims jautrūs ir neatsparūs paviršiai.

   Labai svarbu užtikrinti tinkamą patalpos ventiliaciją valymo metu ir po valymo.

   Santykis skiedžiant su vandeniu:

   - Labai lengvas valymas - 100ml produkto 2 litrams vandens (1:20) 50m2 plotui.

   - Vidutinis valymas -  100ml produkto 1 litrui vandens (1:10) 15-20 m2 plotui.

   - Stiprus valymas - 100ml produkto 0,5 litro vandens (1:5) 10-15m2 plotui.

   - Labai stiprus valymas - 100ml produkto 200ml vandens (1:2) 5-10m2 plotui.

   LAIKYMO SĄLYGOS:  

   Produktą laikykite uždarytoje pakuotėje, sausose patalpose ir ne žemesneje nei  + 0C temperetūroje.

   REKOMENDACIJOS:

   Rekomenduojame apsaugoti jautrius paviršius su STAIN GUARD arba PLATINUM SOLVENT impregnantu. Tolimesnei priežiūrai naudoti MASTER CLEAN valiklį.

   GARANTIJA: 

   Rekomendacijos ir patarimai, tiek žodiniai, tiek raštiški yra duodami sąžiningai, tačiau be garantijos. Produkto panaudojimas yra už mūsų kontrolės ir atsakomybės ribų. Kliento atsakomybė, pirmiausiai produktą išbandyti, dėl tinkamumo. Gamintojas STONE CARE EUROPE ir pardavėjas jokiu būdu nėra atsakingas už klientui ar kitam asmeniui padarytą atsitiktinę ar priežastinę žalą. VISAIS ATVEJAIS - PIRMIAUSIAI PRODUKTĄ IŠBANDYKITE.

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
    Blogas           Geras

Patikros kodas
  • Prieinamumas: E-kaina
  • 13.50€

Siųskite užklausą

Pateikite klausimą apie šią prekę paspausdami šią nuorodą KLAUSKITE

Ar turime sandėlyje?

  Prekes, kurios nėra pažymėtos E-KAINA, galima įsigyti mūsų fizinėse parduotuvėse, tačiau REKOMENDUOJAME prieš atvykstant pasiteirauti telefonu, ar turėsime norimą prekės kiekį. 
  Jeigu prekės nėra mūsų parduotuvėse - ją galima užsisakyti elektroniniu paštu info@akmenys.lt pateikiant užklausą. Tokiu atveju gali būti taikomas minimalus užsakymo kiekis.

E-kainos galiojimas:

Prekių, kurios pažymėtos "E-kaina" ženklu, kaina - galioja tik užsakant internetu.

***Kainos mūsų parduotuvėse gali skirtis nuo e-kainos. Daugiau informacijos

Parduotuvių darbo laikas:

 

Loading...