Mes naudojame slapukus siekdami individualizuoti Jūsų naršymo patirtį ir Jums rodomą turinį bei pateikti pasiūlymus, kurie būtų aktualūs būtent Jums. Paspaudę „sutinku“ arba toliau tęsdami naršymą svetainėje Jūs sutinkate su slapukų įdiegimu ir naudojimu. Savo sutikimą galėsite atšaukti bet kuriuo metu, pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Akmens anglis

Akmens anglis

Akmens anglis ir akmens anglies granulės kurui.

Rodyti:
Rūšiuoti pagal:

Anglis – kietasis iškastinis kuras, kuris jau daugelį metų yra naudojamas namų šildymui. Namų šildymui yra naudojami ir mažesnės frakcijos (5/25 mm) akmens gabaliukai, kuriuos įprasta vadinti akmens anglies granulėmis.


Kokiomis savybėmis pasižymi akmens anglies granulės?


Akmens anglies granulės pasižymi itin dideliu, iki 7000 kcal/kg siekiančiu kaloringumu, o tai reiškia, kad ši kuro rūšis itin kaitri. Akmens anglies granules paprasta sandėliuoti, nes tam nereikia jokių specialių sąlygų. Pasirinkus šią kuro rūšį, kūrensite ženkliai efektyviau negu tai darytumėte pasirinkę kitą kuro rūšį. Anglies peleningumas yra tikrai didelis, tačiau pasirinkus kokybiškas anglis bei anglies granules katilinės tarša bus minimali. Namų šildymui naudojant akmens anglies granules yra tikrai nesudėtinga išgauti norimą temperatūrą net tada, kai lauko temperatūra yra itin žema. Pažymėtina, kad akmens anglies granulių naudojimas pasiteisina ir tada, kai dėl kokių nors priežasčių dingsta elektra: akmens anglies granulės išlieka kaitrios iki 8 val., todėl atsiradus elektrai, katilas lengvai gali atkurti automatinį darbą.


Kur patogiausia įsigyti akmens anglis?


Kokybiškas akmens anglis iš tiesų gera kaina patogiausia įsigyti pas mus. Tai galite padaryti ir akmenys.lt fizinėse pardavimo vietose, ir internetu. Atkreipkite dėmesį į tai, kad anglies granulės, pažymėtos ženklu „akcija“ yra parduodamos pigiau, todėl už dar palankesnę kainą galėsite įsigyti kokybiškas anglis savo namų šildymui.


Kokiomis akmens anglies granulėmis prekiaujame?


Prekiaujame tik aukščiausios kokybės akmens anglies granulėmis. Mūsų produkcija yra fasuota maišais po 25 kg, taip pat galite rinktis akmens anglies granules didmaišiais po 1000 kg arba paletėmis, kuriuose telpa 65 maišai po 15 kg.Dažniausiai užduodami klausimai


Kiek kainuoja akmens anglis?

Akmens anglies kaina priklauso nuo norimo įsigyti kiekio.

Kam gali būti naudojamos akmens anglies granulės?

Akmens anglies granulės yra naudojamos namų šildymui anglies granuliniais ir kitų rūšių katilais. Šios granulės itin kaitrios, pasižyminčios puikiomis degimo savybėmis bei pigesnės nei, pavyzdžiui, medžio granulės.Techninė druska (NaCl), 25kg (ledui tirpdinti) -25% E-kaina
   Techninė druska (NaCl) Iš cheminių medžiagų, galinčių padėti keliuose ištirpinti ledo (..
9.99€ 7.49€
Smėlio-druskos mišinys, 25kg (ledui tirpdinti) -13% E-kaina
  Smėlio-druskos mišinys, 25kg (ledui tirpdinti). Santykis 15/85 (NaCL/smėlis). Mechaniškai sum..
7.99€ 6.99€
Skalūno plytelės Monte Black (Natural) 30x60x1cm, (1vnt=0,18m2) -40% E-kaina
Natūralaus skalūno akmens apdaila - sienoms, grindims, fasadui.   ..
8.99€ 5.38€
Panelė Spice (S), 15x60cm, m2 -40% E-kaina
Vandens minkštinimo druska (tabletės) filtrams, 25kg -9% E-kaina
Druska vandens filtrams - vandens mikštinimui. Supakuota patogiuose 25kg maišeliuose. ..
9.90€ 8.99€
Loading...