Dirbtinė žolė, danga

Dirbtinė žolė, danga

   Tikroviškiausiai ir natūraliausiai atrodanti dirbtinė žolė! Dirbtinę žolę galite naudoti tiek viduje, tiek lauke: kiemo dangai, terasoms, žaidimų aikštelėms, baldams, kapams dekoruoti ir pan.

Pagaminta Olandijoje. Gamintojas suteikia net 15 metų garantiją!


Rodyti:
Rūšiuoti pagal:
Dirbtinė žolė ,,Seda“ 30 mm. pilna sistema (nereikia užpildo), m2 -22% E-kaina

Dirbtinė žolė ,,Seda“ 30 mm. pilna sistema (nereikia užpildo), m2

Pilnų rulonų dydžiai:   2 x 25 m. ir 4 x 25 m. (4m plokčio tik pagal užsakymą)Minimalus pi..

35.87€ 27.90€

Veja dirbtinė Garden 1x4 m (4m2), vnt -14% E-kaina

Veja dirbtinė Garden 1x4 m (4m2), vnt

Veja dirbtinė Garden 1x4 m (4m2), vnt  - tai žolė, skirta Jums jeigu ieškote geriausio kai..

69.87€ 59.90€

Veja dirbtinė Boston Green 30 mm, 50m2 Pilnas rulonas (2x25m) (16.99€/m2) -19% E-kaina

Veja dirbtinė Boston Green 30 mm, 50m2 Pilnas rulonas (2x25m) (16.99€/m2)

Pilnų rulonų dydžiai:   2 x 25 m. Minimalus pirkimo kiekis: 2 x 1 m. (2 m2)  &nb..

1,045.00€ 849.50€

Veja dirbtinė Boston Green 30 mm, m2 -28%

Veja dirbtinė Boston Green 30 mm, m2

Pilnų rulonų dydžiai:   2 x 25 m. Minimalus pirkimo kiekis: 2 x 1 m. (2 m2)  &nb..

24.90€ 17.99€

Dirbtinės žolės NUOMA, m2

Dėl nuomos kreipkitės:  info@akmenys.lt / +370 607 00898Rulonų plotis 2 m arba 4 m.  ..

0.00€

Dirbtinė žolė Wave (ReaDY® technologija), m2 -8%

Dirbtinė žolė Wave (ReaDY® technologija), m2

Pilnų rulonų dydžiai:  2 x 25 m; 4 x 25 m.Minimalus pirkimo kiekis: 2 x 1 m. (2 m2)ROYAL GRASS ..

31.90€ 29.50€

Dirbtinė žolė Aura 30 mm, m2

„Royal Grass® Aura“ yra kruopščiai nupjauta veja, kuri turi labai pilną išvaizdą! Veja atrodo tvarki..

44.90€

Dirbtinė žolė Aura 30 mm, 2x25m (50m2)

„Royal Grass® Aura“ yra kruopščiai nupjauta veja, kuri turi labai pilną išvaizdą! Veja atrodo tvarki..

1,750.20€

Dirbtinė žolė ,,SILK“ 25 mm. pilna sistema (nereikia užpildo), m2 -13%

Dirbtinė žolė ,,SILK“ 25 mm. pilna sistema (nereikia užpildo), m2

Pilnų rulonų dydžiai:  2 x 25 m; 4 x 25 m.Minimalus pirkimo kiekis: 2 x 1 m. (2 m2)  ..

34.50€ 29.90€

Dirbtinė žolė ,,Seda“ 30 mm., m2 (likučiai pigiau) -28%

Dirbtinė žolė ,,Seda“ 30 mm., m2 (likučiai pigiau)

Pilnų rulonų dydžiai:   2 x 25 m. ir 4 x 25 m. (4m plokčio tik pagal užsakymą)Minimalus pi..

35.87€ 25.90€

Dirbtinė žolė "Sense" (nereikia užpildo), m2 -15%

Dirbtinė žolė "Sense" (nereikia užpildo), m2

Pilnų rulonų dydžiai:  2 x 25 m; 4 x 25 m.Minimalus pirkimo kiekis: 2 x 1 m. (2 m2)  ROYAL..

43.56€ 36.90€

Dirbtinė žolė "Lush" , m2

Pilnų rulonų dydžiai:  2 x 25 m; 4 x 25 m.Minimalus pirkimo kiekis: 2 x 1 m. (2 m2)Pagrindinės ..

37.50€

Dirbtinė žolė ,,SILK“ 35 mm. pilna sistema (nereikia užpildo), m2

Pilnų rulonų dydžiai:  2 x 25 m; 4 x 25 m.  ROYAL GRASS "Silk 35"  Kodėl ji..

42.90€

Dirbtinė veja multifunkcinė Sport 20 mm, m2 -25%

Dirbtinė veja multifunkcinė Sport 20 mm, m2

Minimalus pirkimo kiekis: 2 x 1 m. (2 m2)   Veja dirbtinė multifunkcinė Sport 20 mm &..

35.87€ 27.00€

Dirbtinė veja multifunkcinė Sport 15 mm, m2 -30%

Dirbtinė veja multifunkcinė Sport 15 mm, m2

Rulono dydis 4x42 m.Pagrindinės savybės:- Vejos aukštis 15 mm. +-10%;- Labai minkšta ir švelni;- Lab..

35.87€ 25.00€

Žaliuojantis kilimas aplink namus, sodo namelį, sodybą ar bet kurios kitos paskirties statinį visada atrodo labai reprezenatyviai ir aplinkai suteikia tvarkos, estetikos įspūdį, o žalia palva – gyvybės. Tačiau ne paslaptis, jog turėti dekoratyvią, tankią ir sveiką veją yra ne taip ir lengva – tam reikia įdėti nemažai pastangų bei skirti savo laiko. Tad ką pasakytumėte apie kokybišką dirbtinę žolę, kuri nuo tikrosios mažai kuo skiriasi – teks gerokai įsižiūrėti, kad išvystumėte skirtumus.


Dirbtinė žolė: kur gali būti naudojama?


Dirbtinės žolės danga labai funkcionali, nes jos panaudojimo spektras tikrai solidus. Dirbtinė žolė puikiai tiks kiemui, balkone, terasoms, kapams, sportui (net itin intensyviam, pavyzdžiui, tenisui, futbolui, golfui), vaikų žaidimų aikštelėms ir kitur.


Kodėl dirbtinės žolės danga bus geras pasirinkimas?


Toks dirbtinės žolės kilimas sukuria nepriekaištingos vejos įvaizdį, kuris bus pasiektas be jokių Jūsų pastangų. Dirbtinė žolė leis efektyviai taupyti brangų Jūsų laiką, kuris būtų skirtas tikrai vejai prižiūrėti. O štai norint, kad tikra veja būtų tokia reprezentatyvi, ją reikėtų periodiškai tręšti, mažiausiai kartą per savaitę pjauti, porą kartų per metus aeruoti, rūpintis, kad neaugtų piktžolės ir pan. Dirbtinė žolė nereikalaus Jūsų laiko priežiūrai. Negana to, ji puikiai atrodys visais metų laikais!

Dirbtinė žolė puikiai tiks turintiems augintinių. Niekam nėra paslaptis, kad natūrali žolė ne itin „draugauja“ su keturkojų šlapimu, o štai dirbtinei žolei jis nėra baisus, t. y., dėl jo dirbtinė žolė neruduoja ir nevysta, o ir jokie skysčiai ant jos neužsilaiko, nes pro drenažo skylutes jie lengvai nubėga po danga ir susigeria į dirvožemį. Dirbtinė žolė pasižymi didele traukimo galia, o tai reiškia, kad jūsų mylimas šuniukas jos neiškas ir nepažeis. Šią žolę taip pat lengva valyti, nes tam pilnai pakanka paprasto vandens. Išskirtiniais atvejais dirbtinės žolės valymui gali prireikti muilo arba ploviklio.

Minkšta ir kokybiška dirbtinė žolė puikiai tinka lietuviškiems orams. Ji nesulaiko vandens, neleidžia formuotis baloms ir žaliuoja netgi ten, kur tikra veja vos išgyvena, todėl ja dengta pievelė visada atrodys tvarkingai ir patraukliai. Dar vienas šios vejos privalumas yra tas, kad ji negelsta ir nenyksta, kai ant jos ilgai yra laikomi kokie nors daiktai ar įrengimai, kaip, pavyzdžiui, lauko baseinai. Jeigu tai pripučiamas ar lengvai transportuojamas baseinas, jo buvimo vietą galite keisti, tačiau natūralios vejos vaizdas, pakeitus baseino vietą, dažnai nedžiugina, nes vejoje matomas baseino dydžio plotas, kuriame žolė ženkliai pakeitusi spalvą arba visai sunykusi. Tokios problemos niekada nėra, kai jūsų pievelėje žaliuoja kokybiška ir ilgaamžė dirbtinė žolė!

Dirbtinė veja: ką siūlome Jums?


 • Turime platų dirbtinių vejų pasirinkimą laukui (kaip kiemo kiliminė danga, aplink baseiną ir pan.), naudoti viduje (namams, biurui, administracinėms patalpoms ir kt.), stogo terasoms, naudoti balkone, interjero bei eksterjero elementams dekoruoti, vaikų žaidimų aikštelėms, kapams ir t.t. Taip pat turime dangos, tinkamos net intensyviam sportui: futbolui, golfui, tenisui.
 • Galite rinktis mažesnio blizgumo, matines vejas, kurias dar sunkiau atskirti nuo tikrų.
 • Mūsų parduodama dirbtinė žolė yra labai minkšta ir švelni, tad nė nejusite, jog basomis žengiate per dirbtinę, o ne tikrą žolę.
 • Mūsų dirbtinės žolės danga paruošta naudoti – įsigykite ir iškart naudokite.
 • Gamintojų garantijos siekia net 15 metų.
 • Dirbtinė veja tinka vaikų žaidimų aikštelėms, ji visiškai nekenksminga, neturi žalingų medžiagų, yra saugi vaikams, taip pat gyvūnams (pavyzdžiui, šunims).
 • Puikus kainos ir kokybės santykis.


Kokia dirbtinės žolės kaina internetu? 


Dirbtinė žolė yra puiki alternatyva įprastai vejai. Skirtumas tas, jog puikiai ir itin tikroviškai atrodantis dirbtinės žolės kilimas nereikalaus Jūsų laiko ir investicijų priežiūrai, bet, nepaisant to, visada džiugins dekoratyvumu ir dailia išvaizda. Jei domina dirbtinės žolės kiliminė danga, rinkitės ją mūsų asortimente – čia pirkti labai patogu, greita, nepamirškite pasinaudoti viena kita akcija ir mokėti kur kas pigiau! Dirbtinės žolės kaina nurodyta už kvadratinį metrą ir startuoja vos nuo poros dešimčių eurų! Tačiau kainos gali būti ir dar mažesnės, jei prekei taikoma nuolaida.

Tiesa, atsiliepimai apie šį gaminį puikūs!


Ar sudėtinga prižiūrėti dirbtinę žolę?


Lyginant su natūralia veja, dirbtinės žolės danga tikrai reikalauja mažai priežiūros. Žinoma, galvoti, kad tokios dangos visiškai nereikia prižiūrėti irgi nereiktų. Dirbtinės žolės priežiūra yra visiškai nesudėtinga. Įrengus dirbtinės žolės dangą greitai pamiršite, ką reiškia nuolatinis pievelės pjovimas bei laistymas. Nelaistoma ir nešienaujama dirbtinė žolės danga taip pat nedomina ir paukščių bei gyvūnėlių, mėgstančių „kasinėti“ natūralią veją, todėl Jūsų veja visada atrodys tobulai.


Dirbtinės žolės „šukavimas“ – tai vienas iš dirbtinės žolės priežiūros procesų. Prasibėgti basom kojom po švelnią, dirbtinę veją labai malonu, tačiau nuo nuolatinio mindymo, gulinėjimo ir kitų veiksmų šios žolės plaukeliai „prigula“. Štai kodėl retkarčiais pravartu „sušukuoti” dirbtinę veją. Patartina dirbtinės vejos dangą šukuoti bent kartą per dvi savaites. „Šukuodami“ ne tik grąžinsite plaukelius į norimą padėtį, bet ir „išgaudysite“ smulkias šakeles, lapus ir kt. Dirbtinės vejos „šukavimui“ rekomenduojama naudoti specialų šepetį arba bet kokią standžią šluotą, turinčią sintetinius šerelius. Dirbtinę veją draudžiama „šukuoti“ aštriais, metaliniais šepečiais, nes dirbtinės vejos pažeidimai garantuoti.


Dirbtinės vejos dangos plovimas ir valymas – dar vienas dirbtinės vejos priežiūros procesas. Supratote teisingai. Dirbtinės žolės dangą retkarčiais gali tekti nuplauti. Žinoma, tai nėra būtina, bet jeigu turite augintinių, atliekančius savo „reikalus“ ant pievelės, toks plovimas padės išlaikyti estetiškumą. Dirbtinė žolė gali būti valoma, panaudojant skirtingas „strategijas“. Muilas ir vanduo – vienos paprasčiausių priemonių, kurios gali būti panaudojamos dirbtinės vejos valymui. Muiluotu vandeniu lengvai išvalysite organinės kilmės dėmes bei galėsite panaikinti nepageidaujamus kvapus. Dirbtinė žolės danga, naudojant silpną dulkių siurblį, retkarčiais gali būti išsiurbiama. Tokiu būdu iš dirbtinės vejos galima pašalinti įvairiausias dulkes ir nuosėdas. Naudojant dulkių siurblį dirbtinės vejos valymui, reikėtų vadovautis taisykle mažiau yra daugiau. Itin galingi siurbliai gali pakenkti vejos plaukeliams, todėl šią veją siurbkite švelniai. Dirbtinės vejos valymui gali būti naudojamas vandens ir baliklio mišinys. Šis mišinys yra pakankamai agresyvus, todėl jį naudokite tik itin sunkiai išvalomoms dėmėms šalinti. Baliklis, kaip visi žinome, balina, „išėsdamas“ spalvas, todėl nepersistenkite. Nekaprizinga ir lengvai prižiūrima dirbtinės žolės danga puikus pasirinkimas daug keliaujantiems, užimtiems žmonėms, nes reikia tik minimalių pastangų, norint džiaugtis tobula pievele.


Kokybišką, estetišką ir labai dailią dirbtinę žolę gera kaina su akcija pirkti galite ne tik internetu, bet ir fizinėse mūsų pardavimo vietose Lietuvoje: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ar Šiauliuose.

Dažniausiai užduodami klausimai

Ar dirbtinė žolė neblunka nuo ultravioletinių saulės spindulių?

Dirbtinės žolės danga, kurią siūlome savo klientams, veikiama ultravioletinių spindulių neblunka. Taip yra dėl aukščiausios kokybės gamybos medžiagų, dažiklių ir ultravioletinių spindulių stabilizatoriaus, paverčiančio šiuos spindulius į šiluminę energiją, kuri nekenkia dirbtinės žolės dangos spalvos pigmentams. Ir tai nėra vien skambūs žodžiai. Royal Grass dirbtinės žolės danga yra testuotas gaminys, išbandytas „agresyvaus“ karščio ir drėgmės sąlygomis, todėl galime garantuoti, kad jos spalva išliks nepakitusi nuo 8 iki 15 metų.

Ar galima gauti dirbtinės vejos pavyzdį?

Žinoma. Norėdami gauti dirbtinės žolės dangos pavyzdį, susisiekite su mumis. Mūsų kontaktus rasite, sekdami šią nuorodą: https://www.akmenys.lt/contact.

Ar per dirbtinę veją gali išaugti natūrali žolė?

Jeigu tinkamai įrengta dirbtinės žolės danga, natūrali žolė arba piktžolės neturi šansų išaugti. Šios žolės nėra rekomenduojama kloti ant esamos natūralios žolės. Taip yra todėl, kad dirvožemis turi savybę judėti, o tai reiškia, kad klojant dirbtinę žolę ant neparuošto dirvožemio, yra tikimybė, kad atsiras įdubimų bei kalniukų. Natūralios žolės bei piktžolių augimą efektyviai stabdo iš dviejų arba vieno agroplėvelės sluoksnio sukurtas natūralių žolių ir piktžolių barjeras. Šio barjero įrengimas nėra sudėtingas. Agroplėvelės sluoksnis yra dedamas tiesiai ant dirvožemio, kuris atsiveria, nuėmus natūralią veją. Pažymėtina, kad šios agroplėvelės nereikia pritvirtinti. Svarbu, kad šios plėvelės matmenys atitiktų vejos matmenis.

Kodėl verta rinktis mus?

Mes prekiaujame tik aukščiausia kokybe pasižyminčia dirbtinės žolės danga. Esame subūrę profesionalų komandą, kuri suteiks profesionalią konsultaciją, patars ir padės lengviau apsispręsti, renkantis dirbtinę žolės dangą. Siūlome racionalią dirbtinės žolės kainą, operatyvų aptarnavimą ir aiškią komunikaciją. Esame tikri dėl Royal Grass dirbtinės žolės kokybės, todėl suteikiame ilgą garantiją. Malonus ir profesionalus aptarnavimas, profesionalumas, patikimumas, aiški produkto kaina, patogus atsiskaitymas ir kt. – savybės, kurios geriausiai apibūdina mus. Susisiekite su mumis ir mes padėsime Jums rasti geriausią sprendimą dirbtinės žolės dangos pasirinkimo ir įrengimo klausimu.Kalcio chloridas (kelių dulkėtumui mažinti, tirpdinti ledui iki -35C) 25 kg -29% E-kaina
Saugesnė alternatyva tirpdinti ledui, sniegui nuo betoninių dangų. Mažiau veikia betono danga n..
26.90€ 18.99€
Plastikiniai vejos, skaldos atskyrimo bortai 45MM (1m) , vnt -49% E-kaina
Plastikiniai vejos bortai – naujas ir praktiškas produktas sodų, kiemų tvarkymo ir apželdinimo sr..
1.74€ 0.89€
Pušų žievės mulčias B 7/30mm, 50l (nuo 15 vnt) -31% E-kaina
Kaina už 50lMulčias ne tik puiki medžiaga dekoruoti Jūsų aplinką, tačiau ir naudingas produktas, aps..
6.99€ 4.79€
Lankstus atitvaras 10 m, aukštis - 40mm (+20vnt vinių komplekte) -40% E-kaina
Lankstus atitvaras skirtas lenktų linijų formavimui, lengvai sukuriama tiesi linija arba standaus ap..
19.90€ 11.99€
Juoda blizgi dekoratyvinė skalda 1/3; 2/5; 3/5 mm, 20 kg -38% E-kaina
Smulki juodos spalvos, blizgi kvarcito skalda. Blizgumą išlaiko tiek sausa, tiek vandenyje. Pui..
12.49€ 7.79€
Medžio akmens skalda 16/32 mm, 20 kg -44% E-kaina
Originaliai atrodanti gneiso akmens skaldelė. Skalda panaši į medžio žievę, tad suteikia natūralią, ..
7.99€ 4.49€
Vandens minkštinimo druskos tabletės TABLETS 25kg -33% E-kaina
Druska vandens filtrams - vandens mikštinimui. Supakuota patogiuose 25kg maišeliuose. ..
8.99€ 5.99€
Pušų žievės mulčias Premium 30/70mm, 50l (Nuo 15 vnt) -43% E-kaina
Kaina už 50l.Mulčias ne tik puiki medžiaga dekoruoti Jūsų aplinką, tačiau ir naudingas produktas, a..
10.80€ 6.15€
Vejos sėklos Ornamental 1 kg -8% E-kaina
Lėtai augantis vejos sėklų mišinys, gražus, skirtas saulėtų vietų ir pavėsių dekoratyvioms vejoms. I..
8.70€ 7.99€
Vazonas Cordoba bowlplate 14.5x30cm E-kaina
Pakelkite savo sodą ar terasą į sekantį lygį su Cordoba lauko vazonais, meistriškai sukurtais, kad d..
49.00€
Grikių mulčias 50/70mm, 60l -20% E-kaina
Grikių mulčias – tai po grikių perdirbimo liekantys grikių lukštai, sveikam sodui ir daržui. Ši na..
5.99€ 4.79€
Trinkelės granito juodos skeltos ~10x10x5 cm, kg -40% E-kaina
Kaina už  1 kg  (1000 kg = ~7-8 m2)1 trinkelės 10x10x5 svoris +/-1,8 kg. E-parduot..
0.50€ 0.30€
Kuolas tekintas impregnuotas 4x180cm E-kaina
Tekinti impregnuoti, pušies medienos kuolai. Mediniai stulpai tinka kaip atramos augalams, tinklinėm..
3.99€
Skaldytos skalūno plokštės "Grey" 4-6 cm storis, 30-50 cm diametras, kg -8% E-kaina
Kaina už 1 kg. su PVM.Puikiai tinka dekoratyviniams kriokliams, sienelėms, takeliams, sienų apd..
0.49€ 0.45€
Plytelės skalūno lygios 60x30 cm, vnt (nuo 20vnt) -32% E-kaina
Natūralaus skilimo, nepoliruotas paviršius.  Išskirtinio grožio natūralaus skalūno akmens pl..
19.90€ 13.49€
Agroperlitas, 20 L -33% E-kaina
AGRO PERLITAS – termiškai išplėstos, sterilios, vulkaninės uolienos, naudojamos kaip papildomas prie..
11.99€ 7.99€
Vermikulitas 4mm, 2l -36% E-kaina
Vermikulitas plačiai naudojamas žemės ūkyje, sodininkystėje, daržininkystėje, dekoratyvinėje augalin..
3.90€ 2.49€
Skalūno plytelės Monte Black (Natural) 30x60x1cm, (1vnt=0,18m2)  (27.99€/m2) -22% E-kaina
Natūralaus skalūno akmens apdaila - sienoms, grindims, fasadui.   ..
5.99€ 4.68€
Medžio granulės Sertifikuotos EnPlus A1 (6mm), paletė (65vnt x 15kg) - 975kg -33% E-kaina
Medžio granulės - paletė 975kg. *"Fiziniams asmenims perkant medienos granules bei briketus tak..
325.00€ 219.00€
Akmens panelė "Black Matt" 15x60 cm, (1pak=0,81m2) (34.90€/m2) -17% E-kaina
       Atracito spalvos natūralaus akmens – skalūno panelės. Pasirinkimas ..
33.90€ 28.27€
Samanotų vejų trąšos, 4kg -24% E-kaina
Trąšos skirtos samanų naikinimui vejose. Maisto medžiagų trūkumas, drėgmės perteklius, sušokęs dirvo..
11.90€ 8.99€
Beržo briketai (9.8/10kg) Paletė 960kg -40% E-kaina
Beržo pjuvenų briketai kurenimui -  aukštos kokybės kuras - didelė energetinė vertė, švaru..
350.00€ 210.00€
Bardi skalda 5/8; 8/16, 16/32, 20/40mm, 20 kg -30% E-kaina
Pilko atspalvio marmuro skaldė. Marmuro akmuo suteikia subtilesnę išvaizdą. Akmenys giliai pilkos sp..
9.95€ 6.99€
Bortelis (atitvaras) metalinis Corten steel 1m. -35% E-kaina
Puikiai tinka kartu su visų rūšių žvyru, žole ir sodo plytelėmis. Yra 7,5 cm aukščio (17,5 cm a..
19.90€ 12.99€
Pakelta lysvė medinė nedažyta (120x80x20cm) -36% E-kaina
Pakeltos lysvės neleidžia dirvai sutankėti, susmegti ar žemėms išsiplauti.Pakeliamų lysvių naudojima..
25.00€ 15.99€
Dirbtinė žolė ,,Seda“ 30 mm. pilna sistema (nereikia užpildo), m2 -22% E-kaina
Pilnų rulonų dydžiai:   2 x 25 m. ir 4 x 25 m. (4m plokčio tik pagal užsakymą)Minimalus pi..
35.87€ 27.90€
Plytelės skalūno grublėtos ~25x50 cm, vnt -33% E-kaina
Išskirtinio grožio sodo plytelės: natūralaus skilimo, nepoliruoto paviršiaus.    Lauko ..
17.90€ 11.99€
Korys vejai juodas plastikinis 49,4x49,4x6,3 cm (1vnt=0,24m2), vnt. -17% E-kaina
Korys yra pagamintas iš 100% perdirbto plastiko su funkcionaliu jungties dizainu.Plastikinis korys n..
2.99€ 2.49€
Sodo žemė-kompostas Biolan Organic 40L -13% E-kaina
Aukštos kokybės Sodo žemė skirta sodo augalams sodinti. Tai 100% natūralus produktas. Sodo žemė - ko..
3.99€ 3.49€
Vejos sėklos EG PRO 230 Ornamental 10kg -17% E-kaina
Kilmės šalis: VokietijaGamintojas: Deutsche Saatveredelung (DSV)DSV yra 100 metų skaičiuojanti kompa..
77.99€ 65.00€