Šeštadieniais   dirbame 9 - 16 h (Kaune, Šiauliuose, Klaipėdoje, Vilniuje - tik Molėtų 172)

Dekoratyvinis akmuo

Dekoratyvinis akmuo

   Mūsų asortimentą sudaro akmens plytelės, mozaika, lankstus akmuo (lanksčios plytelės), skeltas akmuo: natūralaus skalūno, kvarcito, travertino, marmuro, smiltainio ir kitų rūšių akmens gaminiai skirti vidaus ir išorės apdailai. Natūralaus akmens produktai puikiai tiks dekoruoti sienoms, grindims, terasoms, fasadui, tvoros apdailai, laiptams ir kitiems interjero ir eksterjero elementams.


Pasirinkite norimą kategoriją:

Šioje prekių kategorijoje rasite platų dekoratyvinių akmenų – plytelių, panelių, plokščių – pasirinkimą. Labai populiarūs išskirtinių tekstūrų balti, juodi, įvairių atspalvių pilki gaminiai.


Dekoratyvinis akmuo namo interjerui ir eksterjerui


Dekoratyviniai akmenys itin populiarūs interjere – jų pritaikymo laukas platus, nes puikiai atrodo svetainėje, virtuvėje, valgomajame, vonioje ar kitoje namų erdvėje. Interjere dekoratyvinis akmuo bene dažniausiai pasirenkamas sienų, grindų apdailai, židinio apdailai, taip pat pirčių, baseinų dekoravimui. Jei dekoratyviniai akmenys perkami laukui, dažniausiai jie naudojami grindiniui, takams, alpinariumui, terasai, poilsio zonai.


Dekoratyvinis akmuo gali būti baltas, juodas, pilkas, raudonas, margas ir kitų spalvų bei atspalvių, todėl yra plačios galimybės varijuoti spalvomis ir kurti akį traukiančius derinius.


Nors tai ne pigus sprendimas, bet sutaupyti dažnu atveju padeda viena kita akcija.


Dekoratyvinis akmuo mūsų asortimente: ką rinktis?


Lankstus akmuo


Tai nepaprastai plonas, lengvas, plačia spalvų ir tekstūrų gama išsiskiriantis gaminys. Lankstus dekoratyvinis akmuo gali būti iš marmuro, kvarco, skalūno, smiltainio. Lanksčios plytelės labai populiarios sienoms, luboms, židinio apdailai, itin dažnai pasirenkamos voniai ir virtuvei. Šiais gaminiais galima dekoruoti baldų paviršius bei įvairius interjero elementus. Lankstus dekoratyvinis akmuo sudaro įstabius derinius su medžiu, betonu. Svarbu tai, jog šio tipo akmeniui rekomenduojamas impregnantas, suteiksiantis patikimą apsaugą nuo drėgmės, vandens ir kito poveikio iš aplinkos.


Akmens panelės (segmentai)


Šie gaminiai itin plačiai naudojami interjere ir namo fasadui (lauko sienoms), taip pat dažnas pasirinkimas židinio apdailai. Iš tokių panelių sumontuotos sienos atrodo solidžiai ir prabangiai. Panelę sudaro tarpusavyje suklijuoti natūralaus akmens gabalėliai (skalūno, marmuro ar kita). Turime pavydėtiną pasirinkimą pagal spalvas, akmenį, tekstūrą, matmenis.


Skalūno plytelės


Pastarosios pasižymi išskirtinėmis fizinėmis ir estetinėmis savybėmis, todėl labai dažnai pasirenkamos namo fasadui ar vidaus apdailai. Labai solidžiai atrodančios skalūno plytelės kuria prabanga ir rafinuotumu alsuojantį išskirtinį dizainą. Plati spalvų gama kiekvienam suteikia galimybes plyteles lengvai priderinti prie namo eksterjero, aplinkos, kuriamo interjero stiliaus ir vyraujančio kolorito. Skalūno plytelių turime šlifuotų arba su natūralaus skilimo paviršiumi, kalibruotų arba nekalibruotų.


Granito plytelės


Šie gaminiai bus tobulas variantas, jei ieškote patvarių, ilgaamžių ir reprezentatyvių medžiagų grindiniui prie namo, dekoratyviniams takams, terasai, vidaus ar lauko sienoms ar namo grindims. Granito plytelės gali būti degintos ir turinčios neslidų paviršių, šlifuotos, poliruotos ar kt. Rinkitės atsižvelgdami į tai, kur jas naudosite. Pavyzdžiui, grindims vonioje, virtuvėje, taip pat lauko grindiniui labai mėgiamos neslidų paviršių turinčios plytelės.


Travertino plytelės


Šios dekoratyvinio akmens plytelės perėmė travertino savybes ir pasižymi tvirtumu, patvarumu, ilgaamžiškumu. Jaukumu, šiltomis spalvomis ir unikalia tekstūra išsiskiriantis akmuo idealiai tiks Jums, jei ieškote sprendimų bet kuriai erdvei namuose: svetainei, valgomajam, virtuvei, voniai ar kt. Travertino plytelės labai tiks ir tada, jei norite interjere kurti akmenų mozaikas. Mūsų asortimente rinkitės įvairių spalvų, raštų ir matmenų sendintas, šlifuotas, poliruotas travertino plyteles.


Akmens mozaika


Tai išskirtinis pasirinkimas patvariai ir ilgaamžei apdailai. Mozaikos gaminamos iš marmuro, skalūno, travertino ar kito akmens. Svarbus pats klijavimas. Tai unikalios didesnių ir mažesnių akmens gabaliukų kompozicijos, labai dažnai pasirenkamos voniai, virtuvei, pirčiai, taip pat baseinams dekoruoti, kolonoms, vidaus sienoms, skliautams ir kitiems paviršiams. Kaip klijuojamas akmuo mozaikai? Šiame kontekste verta darbus patikėti specialistams.


Skaldytas akmuo


Skaldyto akmens apdaila tinka grindiniui, takams, cokoliui, sienoms, laukui, sodui, alpinariumui ar kt. Turime didelę įvairovę pagal matmenis, spalvas (balti, juodi, pilki ir kt.), akmenį ir kitus kriterijus. Jums siūlome skalūno, kalkakmenio, kvarcito, smiltainio plokštes.


Medžio apdaila


Sienoms skirtos medžio apdailos panelės gaminamos iš perdirbtos medienos ir išsiskiria natūralumu, tad ekologijos šalininkams ypač patiks. Tokia apdaila tinka interjere vidaus sienoms. Labai lengvai klijuojamos panelės leis sparčiai susikurti savo svajonių interjerą – solidų, rafinuotą ir prabangų.


Akmenys internetu – patogu ir gera kaina


Reikalingi dekoratyviniai akmenys interjerui (grindų ar sienų vidaus apdailai), stilingiems takeliams prie namų, o galbūt išskirtinės formos dekoratyviniai dideli akmenys? Tuomet mūsų pasiūloje tikrai išsirinksite. Čia yra ir kiti gaminiai, kurių gali prireikti montavimo procese, pavyzdžiui, klijai, impregnantas. Jei aktualu, kaip klijuojamas konkretus gaminys, mūsų specialistai patars ir suteiks vertingos informacijos. Dekoratyvinio akmens klijavimas reikalauja žinių ir įgūdžių.


Jums siūlome labai platų pasirinkimą patrauklia kaina. Pastarajai įtakos turi konkretus gaminys, jo storis, formos, svoris, gamyba ir kiti aspektai. Norintys mokėti pigiau gali pasinaudoti mūsų el. parduotuvėje taikoma akcija – puikus būdas sutaupyti!


Pirkti pigiau galite internetu arba užsukti į fizines mūsų pardavimo vietas Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ar Šiauliuose.


Dažniausiai užduodami klausimai


Ar galima dekoratyvinį akmenį apžiūrėti gyvai?

Žinoma, norėdami gyvai apžiūrėti dekoratyvinius akmenis ir išsirinkti tinkamus Jums, tai galite padaryti visose mūsų fizinėse pardavimo vietose, kurias rasite Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Šiauliuose.

Kodėl verta rinktis mus?

Jeigu ieškote itin plataus, kokybiško dekoratyvinio akmens už racionalią kaina, tada mus rinktis Jums tikrai verta. Su įvairiais akmenimis dirbame ne vienerius metus, todėl savo klientams galime padėti išsirinkti tinkamiausią sprendimą bet kokiam projektui už priimtiną kainą.

Ar tinka dekoratyvinis akmuo lauko sienų apdailai?

Dekoratyvinis akmuo lauko sienų apdailai tinka kuo puikiausiai. Tokio akmens pasirinkimas lauko sienų apdailai padeda sukurti išskirtinį bei prabangų namų eksterjerą.Techninė druska (NaCl), 25kg (ledui tirpdinti) -43% E-kaina
   Techninė druska (NaCl) Iš cheminių medžiagų, galinčių padėti keliuose ištirpinti ledo (..
9.99€ 5.70€
Smėlio-druskos mišinys, 25kg (ledui tirpdinti) -31% E-kaina
  Smėlio-druskos mišinys, 25kg (ledui tirpdinti). Santykis 15/85 (NaCL/smėlis). Mechaniškai sum..
7.99€ 5.50€
Skalūno plytelės Monte Black (Natural) 30x60x1cm, (1vnt=0,18m2) -40% E-kaina
Natūralaus skalūno akmens apdaila - sienoms, grindims, fasadui.   ..
8.99€ 5.38€
Panelė Spice (S), 15x60cm, m2 -40% E-kaina
Beržo briketai (9.8/10kg)  nuo 20 vnt -40% E-kaina
Lapuočių pjuvenų briketai kurenimui - aukštos kokybės kuras - didelė energetinė vertė, švaru, p..
5.79€ 3.49€
Žieminis langų skystis (-21C) 5L (Super pasiūlymas!) -50% E-kaina
Kokybiškas žieminis langų skystis. BE METANOLIO!..
9.99€ 5.00€
Akmens panelė (kvarcito) ,,Bronze‘‘15x60 cm, (pak=0,81m2) (SUPER PASIŪLYMAS) tik 23.33 Eur/m2  -53% E-kaina
Išskirtinės išvaizdos kvarcito akmens panelės. Itin žemiškų pilkai rausvai rudų atspalvių segmentai,..
40.36€ 18.99€
Akmens panelė "Mustang" 15x60 cm, (S-forma), (1pak=0,54m2) -32% E-kaina
  Skalūno akmens panelė. Vyrauja žemiški rudi, pilki, atspalvai, suteikiantys natūralumo ir jau..
19.23€ 12.99€
Durpių briketai 25kg (nuo 10 vnt) -5% E-kaina
Išsirinkite tinkamiausią biokuro rūšį iš mūsų asortimento, kurį sudaro:  medienos granulės, med..
8.90€ 8.49€
Medžio granulės Sertifikuotos EnPlus A1 (6mm), 15 kg (nuo 15vnt) -45% E-kaina
*"Fiziniams asmenims perkant medienos granules bei briketus takomas 9% PVM.Juridiniams asmenims taik..
9.90€ 5.49€
Akmens panelė "Amazone Dark" 15x60 cm, m2 (S-forma) (1dėž - 0,54m2) -23% E-kaina
      Kvarcito akmens pilkos spalvos panelė.    Didesnių ir mažesnių..
26.00€ 19.95€
Loading...