Joninių darbo laikas
Akmenys.lt parduotuvės Birželio 23-24 d. NEDIRBS.

Laiptų pakopos

Laiptų pakopos

  Granito, bazalto, skalūno laiptų pakopos ir apdaila. Galimi standartiniai arba nestandartiniai (užsakomi) matmenys iš natūralaus akmens.

Rodyti:
Rūšiuoti pagal:
Lauko laiptų pakopa granito "Dark", paviršius-degintas neslidus 120x35x4 cm, vnt -34% E-kaina

Lauko laiptų pakopa granito "Dark", paviršius-degintas neslidus 120x35x4 cm, vnt

Tamsesnio atspalvio 4 cm. storio pakopa - pagaminta iš granito. Paviršius - degintas, neslidus,..

89.00€ 59.00€

Pakopa Brown paviršius-natūralaus skilimo 120x35x4 cm, vnt -56% E-kaina
Plytelės skalūno grublėtos ~120x30 cm, vnt -8% E-kaina

Plytelės skalūno grublėtos ~120x30 cm, vnt

Natūralaus skilimo, nepoliruotas paviršius.  Išskirtinės plytelės sodui.  Kaina nu..

48.90€ 44.90€

Plytelės skalūno grublėtos 100x30 cm, vnt -13% E-kaina

Plytelės skalūno grublėtos 100x30 cm, vnt

Natūralaus skilimo, nepoliruotas paviršius.  Išskirtinės plytelės sodui.  Kaina nu..

45.90€ 39.90€

Pakopos granito Pearl poliruotos 135x32x1,5cm, vnt E-kaina

Pakopos granito Pearl poliruotos 135x32x1,5cm, vnt

Šviesiai pilko atspalvio 3 cm. storio  - pakopa pagaminta iš granito. Akmuo - granitas..

39.00€

Pakopa skalūno grublėta 100x35x15 cm (paviršius-natūralaus skilimo), vnt

Antracito spalvos , natūralaus skalūno 15 cm. storio pakopa. Paviršius - natūralaus skilimo, su..

173.00€

Pakopa granito Dark 150x35x4

Tamsesnio atspalvio 4 cm. storio pakopa - pagaminta iš granito. Paviršius - degintas, neslidus,..

70.00€

Pakopa granito Dark 180x35x4

Tamsesnio atspalvio 4 cm. storio pakopa - pagaminta iš granito. Paviršius - degintas, neslidus,..

85.00€

Pakopa granito "Kitro" 130x32x3 cm, vnt

Smėlio atspalvio 3 cm. storio pakopa - pagaminta iš granito.  Paviršius degintas, neslidus..

175.00€

Pakopa granito "Kitro" 130x32x8 cm, paviršius-natūralus neslidus, vnt

Smėlio atspalvio 8 cm. storio pakopa - pagaminta iš granito.  Paviršius natūralus, neslidu..

270.00€

Skalūno pakopa (skeltu, lygiu paviršium) 100x35x15 cm, vnt

Antracito spalvos 15 cm. storio pakopa, pagaminta iš skalūno. Paviršius skeltas, lygus, matomi unika..

270.00€

Plytelės skalūno grublėtos 150x30 cm, vnt -9%

Plytelės skalūno grublėtos 150x30 cm, vnt

Natūralaus skilimo, nepoliruotas paviršius.  Išskirtinės plytelės sodui.  Kaina nu..

70.00€ 64.00€

Lauko laiptų pakopos granito Pearl degintos 150x33x3cm -27%

Lauko laiptų pakopos granito Pearl degintos 150x33x3cm

Šviesiai pilko atspalvio 3 cm. storio  - pakopa pagaminta iš granito. Paviršius degint..

89.00€ 64.90€

Pakopa Autumn Grey, paviršius-natūralaus skilimo 100x35x15 cm, vnt

Kaina nurodyta už 1 vnt su PVM.   Vežama pagal užsakymą.  ..

270.00€

Pakopa Golden leaf, paviršius-natūralaus skilimo 100x35x15 cm, vnt

Kaina nurodyta už 1 vnt su PVM.   Vežama pagal užsakymą.  ..

270.00€

Pakopa Golden leaf, paviršius-natūralaus skilimo 150x35x4 cm, vnt

Kaina nurodyta už 1 vnt su PVM.   Vežama pagal užsakymą.    ..

175.00€

Pakopa granito "Kitro" 160x32x8 cm, paviršius-natūralus neslidus, vnt

Kaina nurodyta už 1 vnt su PVM.   Vežama pagal užsakymą. ..

295.00€

Pakopos granito Pearl degintos 200x35x3cm -23%

Pakopos granito Pearl degintos 200x35x3cm

Šviesiai pilko atspalvio 3 cm. storio  - pakopa pagaminta iš granito. Paviršius degint..

115.00€ 89.00€

Priešpakopis granito Pearl poliruotas 135x16x1,5cm, vnt

Šviesiai pilko atspalvio 1,5 cm. storio  - pagaminta iš granito. Akmuo - granitas ..

19.00€

Lauko laiptų pakopos iš natūralaus akmens

Jei prioritetas yra išskirtinė takelių danga, prabangios plytelės ar unikalūs lauko laiptai, solidus pasirinkimas būtų laiptų pakopos iš natūralaus akmens. Tokių pakopų aukštis, storis, ilgis gali būti toks, kokio ir reikia vienai pakopai, tad ir laiptų įrengimas gana spartus.


Terasos, takelių, gėlyno ar kiti lauko laipteliai iš natūralaus akmens tarnaus labai ilgai, o geriausia, kad nepraras reprezentatyvumo net po ilgo laiko. Tai puiki investicija.

 

Kokias laiptų pakopas laukui rinktis?


Rinkdamiesi pakopas pirmiausia atsižvelkite į jų spalvą ir rinkitės derėsiančias prie takelių, mažosios architektūros elementų ar kitų aplinkoje esančių tekstūrų ir spalvų. Tai leis sukurti darnią visumą, harmoningą lauko aplinką.


Kokio akmens laiptų pakopas rinktis? Tai vienas dažniausiai keliamų klausimų. Neprašausite pro šalį, jei prioritetą teiksite granitui ir skalūnui. Šie akmenys išsiskiria pavydėtinu tvirtumu, ilgaamžiškumu bei atsparumu išorės poveikiui, todėl neskyla, ilgainiui nepažaliuoja, nereikalauja laiko ar finansinių investicijų jų priežiūrai.


Aukštis ir ilgis yra esminiai matmenys, kurie turi įtakos pasirinkimui. Įvertinkite, kokie laipteliai domina, atsižvelkite į asmeninius poreikius. Rinkitės plonas lygaus akmens pakopas arba masyvias, aukštas, natūralaus skilimo.


Jei laiptus įrengsite ten, kur jais dažnai naudosis vaikai, verta pagalvoti apie neslidų paviršių turinčias pakopas, kurios po lietaus ar tiesiog sušlapusios nedidins rizikos paslysti.


Ką reikia žinoti apie plyteles lauko laiptams?


Mūsų šalyje gana sudėtinga įrengti tokius lauko laiptus, kad jie ne tik puikiai atrodytų, bet ir esant prastiems orams nebūtų slidūs, kad mes galėtume išsaugoti savo kaulus nuo traumų.  Atrodo, sunkus uždavinys, tačiau išsprendžiamas. Betoninius laiptus reikia apklijuoti šalčiui atspariomis akmens arba klinkerio plytelėmis, nes jos ilgai tveria, o spalvų pasirinkimas itin platus. Suprantama, jog apklijuotų plytelėmis laiptų spalvą reikia priderinti prie vyraujančių pastato spalvų. 


Lauko laiptų apdailai pritaikytos lauko laiptų plytelės būna stačiakampės formos arba turi išlenktą atbrailą bei kitas laiptų apklijavimui būtinų elementų. Pagrindinis reikalavimas prieš pradedant ant betoninių lauko laiptų klijuojant plyteles, betoninis pakopų pagrindas privalo būti tvirtas ir lygus, neišsikraipęs bei švariai nuvalytas. Prieš tai jį būtina gruntuoti.


Kad vanduo po lietaus lengviau tekėtų pakalniui, pakopos formuojamos su nedideliu nuolydžiu. Be to, visos klijavimui naudojamos medžiagos turi būti atsparios net ir dideliam šalčiui.

 

Laiptų pakopos iš akmens mūsų asortimente


Mūsų el. parduotuvėje siūlomos granitinės ir skalūno lauko laiptų pakopos. Tamsiai pilkos, perlo spalvos, beveik juodos ar kitokios – kokia spalva domina Jus?


Pasiūloje rasite pakopas lygiais kraštais (tarsi neaukštos plytelės) arba natūralaus skilimo. Lygius kraštus turinčios pakopos sudaro griežtumo įspūdį, jos tiks modernioje aplinkoje, plytelių takelių, metalinių mažosios architektūros elementų, originalaus eksterjero, o štai masyvios natūralaus kilimo pakopos tobulai įsilies į rustic ar panašią aplinką, derės prie alpinariumų, terasos, prie metalo akcentų, jei yra medinė namo apdaila.


Jei reikalingos terasinės pakopos, tai natūralaus akmens gaminiai bus puikus pasirinkimas – mūsų asortimente rasite tinkamiausias.


Šioje prekių kategorijoje yra ir išskirtinės skalūno plytelės, tiksiančios ir takams, ir vidaus ar lauko laiptams formuoti.


Skiriasi lauko laiptų pakopų matmenys: aukštis, ilgis, plotis, storis. Kriterijai lemia, kiek pakopų reikės (apskaičiuoti gali padėti speciali skaičiuoklė). Turime skirtingų gabaritų, pavyzdžiui, 120x35x4, 150x33x3, 100x35x15 cm ar kt. Ar Jums reikalingas standartas, o gal nestandartiniai matmenys? Galima gamyba pagal užsakymą – pakopos dydis bus toks, kokio reikia būtent Jums.


Parduodame tik aukštos kokybės gaminius, pasižyminčius patvarumu, ilgaamžiškumu ir reprezentatyvumu.

                                 

Kokia akmens pakopų laiptams/lauko laiptų plytelių kaina? 

Domina laiptų pakopos iš granito ar skalūno? Reikalingi standartiniai išmatavimai ar individualūs matmenys? Norite kokybiškų pakopų įsigyti gera kaina ar sutaupyti perkant su akcija? Rinkitės internetu mūsų el. parduotuvėje – čia aukštos kokybės gaminiai, geros kainos. Pirkdami internetu neretai mokėsite pigiau. Jei nežinote, kiek pakopų reikia, reikalinga skaičiuoklė, susisiekite su mumis – patarsime.


Kaip prižiūrėti laiptų pakopas?

Laiptų pakopos, pagamintos iš natūralaus akmens, turi būti prižiūrimos reguliariai. Trumpai susipažinkime su laiptų pakopų, pagamintų iš skirtingų akmenų, priežiūros ypatumais.


Granitinės laiptų pakopos. Granitas dėl savo kokybės ir spalvų įvairovės jau ne vienerius metus yra vienas populiariausių, o gal net ir pats populiariausias pasirinkimas, kalbant apie laiptų pakopų gamybos medžiagą. Aukšta kokybė, spalvų įvairovė, atsparumas trinčiai, ilgaamžiškumas ir t. t. – tai tik keletas savybių, kuriomis pasižymi iš granito pagaminti laiptai ir laiptų pakopos. Žinoma, jeigu norėsite ilgus metus išlaikyti nepakitusią granitinių laiptų ir pakopų išvaizdą, reikės reguliariai juos prižiūrėti. Tinkama granitinių laiptų ir pakopų priežiūra prasideda jau nuo jų montavimo momento. Montuojant šiuos laiptus ir jų pakopas, būtina pasirūpinti tinkama jų impregnacija. Sumontuoti granito laiptai ir pakopos turi būti valomos kasdien. Jų valymui galima naudoti specialias valymo priemones arba nuplauti vandeniu su plovimo skysčiu. Pažymėtina, kad iš granito pagaminti laiptai ir laiptų pakopos kas 2 arba 3 metus turėtų būti nuvalomos kruopščiau. Granitiniai lauko laiptai ir laiptų pakopos taip pat turi būti nuvalomos kasdien. Vanduo, besikaupiančios organinės atliekos, tokios kaip nukritę medžių lapai ir pan., ilgai nevalomos, gali palikti žymes ant granitinių laiptų pakopų. Granitiniai laiptai ir jų pakopos, kaip ir praktiškai visi iš akmens masės pagaminti laiptai ir pakopos, „nedraugauja“ su smėliu, kuris akmenį veikia taip pat, kaip šlifavimui skirtas popierius bet kurį šlifuojamą paviršių, t. y., aštrūs smėlio „grūdeliai“ gali subraižyti granitą. Namų viduje esančių granitinių laiptų ir laiptų pakopų nepatariame siurbti siurbiu. Jiems nuvalyti užtenka paprasčiausios šluotos, o štai karštligiškai naudojantis dulkių siurbliu galime pridaryti daugiau žalos nei naudos.


Skalūno laiptų pakopos. Ilgaamžiškas, juodos, pilkos, rausvos bei žalsvos spalvos, natūralaus skilimo skalūnas laiptams ir jų pakopoms suteikia unikalią išvaizdą. Iš šios uolienos pagaminti laiptai ir jų pakopos yra labai patvarios, tačiau prižiūrėti jas vis tiek reikia. Kartą per metus skalūno uolienos laiptų pakopas patartina išvalyti kruopščiau, o kasdieniniam valymui pakanka naudoti vandenį bei neutralų valiklį.


Marmuro laiptų pakopos. Jo didenybė marmuras yra tinkamas tiek vidaus, tik lauko laiptų apdailai. Ši prabanga „alsuojanti“ uoliena atrodo tikrai įspūdingai. Tvirti ir ilgaamžiai marmuro laiptai reikalauja ypatingesnės priežiūros. Juos galima valyti minkštomis šluostėmis, vandeniu (su soda), specialiais valikliais ir t. t. Pažymėtina, kad marmuro laiptai gali būti lengvai restauruojami juos šlifuojant.


Actas ir baliklis nėra tinkamos priemonės natūralaus akmens paviršių valymui. Rūgštiniai arba per daug šarminiai valikliai turi neigiamą poveikį natūraliam akmeniui. Norint nepakenkti natūralaus akmens laiptų ir jų pakopų išvaizdai, derėtų rinktis valiklį, kurio pH yra 7. Teisingumo dėlei būtina paminėti, kad granitas yra atsparus acto ir baliklio poveikiui, tačiau nuolatinis jo naudojimas gali paskatinti granito paviršiaus eroziją. Abrazyviniai šveitikliai taip pat nėra ypač geras pasirinkimas iš natūralaus akmens pagamintų vidaus laiptų ir jų pakopų valymui. Akmens valymas šveitimo kempinėlėmis ir abrazyviniais šveitikliais šiurkština akmens paviršių. Vietoj šių „agresyvių“ valiklių patartina naudoti tiesiog minkštas grindų šluostes, suvilgytas muiluotu vandeniu.


Taip pat galite užsukti į fizines mūsų pardavimo vietas Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ar Šiauliuose.


Dažniausiai užduodami klausimai

Ar laiptų pakopos neskleidžia girgždėjimo?

Laiptų girgždesys erzina ir nemaloniai nuteikia. Vis dėlto yra vienas būdas, leidžiantis įsirengti „tylius“ laiptus. Ar žinote, koks tai būdas? Žinoma, tai akmens laiptai ir akmeninės laiptų pakopos. Pasirinkus, pavyzdžiui, laiptus ar laiptų pakopas, pagamintas iš granito, turėsite nedegančius, nepūvančius, nesideformuojančius ir, žinoma, negirgždančius laiptus.

Ar laiptų pakopos neslidžios?

Termiškai apdorotos laiptų pakopos yra visiškai neslidžios, todėl jos yra tinkamos lauko laiptų įrengimui. Ar žinote, kodėl termiškai apdorotas (degintas) akmuo neslysta? Taip yra todėl, kad kaitinant aukštoje temperatūroje akmens paviršių ir po to jį staigiai atvėsinus, paviršius lieka šiurkštus, nelygus ir, kas svarbiausia, neslydus. Natūralus akmuo, apdirbtas specialiais šepečiais, taip pat yra neslydus. Atsižvelgiant į tai, galime teigti, kad specialiai apdirbtos laiptų pakopos nėra slidžios.

Kodėl verta rinktis mus?

Natūralius akmenis mes „pažįstame“ labai gerai, nes su natūraliais akmenimis dirbame jau daug metų. Dirbdami tiek Lietuvoje, tiek užsienio valstybėse esame sukaupę didžiulę patirtį ir žinių bagažą, todėl galime kompetentingai patarti visais klausimais, susijusiais su natūralaus akmens panaudojimu interjere ir eksterjere. Mūsų siūlomas natūralių akmenų pasirinkimas yra didžiausiais, todėl tikrai rasite geriausiai Jums tinkantį pasirinkimą.Uždegimo pagaliukai 2.5kg (+-10%) -20% E-kaina
*Džiovintios spygliuočių medienos..
2.49€ 1.99€
Medžio akmens skalda 16/32 mm, 20 kg -44% E-kaina
Originaliai atrodanti gneiso akmens skaldelė. Skalda panaši į medžio žievę, tad suteikia natūralią, ..
7.99€ 4.49€
Pušų žievės mulčias B 7/30mm, 50l (nuo 15 vnt) -31% E-kaina
Kaina už 50lMulčias ne tik puiki medžiaga dekoruoti Jūsų aplinką, tačiau ir naudingas produktas, aps..
6.99€ 4.79€
Plastikiniai vejos, skaldos atskyrimo bortai 45MM (1m), vnt (nuo 50vnt) -43% E-kaina
Plastikiniai vejos bortai – naujas ir praktiškas produktas sodų, kiemų tvarkymo ir apželdinimo sr..
1.74€ 0.99€
Juoda blizgi dekoratyvinė skalda 1/3; 2/5; 3/5 mm, 20 kg -38% E-kaina
Smulki juodos spalvos, blizgi kvarcito skalda. Blizgumą išlaiko tiek sausa, tiek vandenyje. Pui..
12.49€ 7.79€
Lankstus atitvaras 10 m, aukštis - 40mm (+20vnt vinių komplekte) -40% E-kaina
Lankstus atitvaras skirtas lenktų linijų formavimui, lengvai sukuriama tiesi linija arba standaus ap..
19.90€ 11.99€
Vandens minkštinimo druskos tabletės TABLETS 25kg -33% E-kaina
Druska vandens filtrams - vandens mikštinimui. Supakuota patogiuose 25kg maišeliuose. ..
8.99€ 5.99€
Pušų žievės mulčias Premium 30/70mm, 50l (Nuo 15 vnt) -43% E-kaina
Kaina už 50l.Mulčias ne tik puiki medžiaga dekoruoti Jūsų aplinką, tačiau ir naudingas produktas, a..
10.80€ 6.15€
Vejos sėklos Ornamental 1 kg -8% E-kaina
Lėtai augantis vejos sėklų mišinys, gražus, skirtas saulėtų vietų ir pavėsių dekoratyvioms vejoms. I..
8.70€ 7.99€
Vazonas Cordoba bowlplate 14.5x30cm E-kaina
Pakelkite savo sodą ar terasą į sekantį lygį su Cordoba lauko vazonais, meistriškai sukurtais, kad d..
49.00€
Grikių mulčias 50/70mm, 60l -20% E-kaina
Grikių mulčias – tai po grikių perdirbimo liekantys grikių lukštai, sveikam sodui ir daržui. Ši na..
5.99€ 4.79€
Trinkelės granito juodos skeltos ~10x10x5 cm, kg -40% E-kaina
Kaina už  1 kg  (1000 kg = ~7-8 m2)1 trinkelės 10x10x5 svoris +/-1,5 kg. E-parduot..
0.50€ 0.30€
Kuolas tekintas impregnuotas 4x180cm E-kaina
Tekinti impregnuoti, pušies medienos kuolai. Mediniai stulpai tinka kaip atramos augalams, tinklinėm..
3.99€
Skaldytos skalūno plokštės "Grey" 4-6 cm storis, 30-50 cm diametras, kg -8% E-kaina
Kaina už 1 kg. su PVM.Puikiai tinka dekoratyviniams kriokliams, sienelėms, takeliams, sienų apd..
0.49€ 0.45€
Plytelės skalūno lygios 60x30 cm, vnt (nuo 20vnt) -32% E-kaina
Natūralaus skilimo, nepoliruotas paviršius.  Išskirtinio grožio natūralaus skalūno akmens pl..
19.90€ 13.49€
Agroperlitas, 20 L -25% E-kaina
AGRO PERLITAS – termiškai išplėstos, sterilios, vulkaninės uolienos, naudojamos kaip papildomas prie..
11.99€ 8.99€
Vermikulitas  4mm, 2l -36% E-kaina
Vermikulitas plačiai naudojamas žemės ūkyje, sodininkystėje, daržininkystėje, dekoratyvinėje augalin..
3.90€ 2.49€
Skalūno plytelės Monte Black (Natural) 30x60x1cm, (1vnt=0,18m2)   (29.89€/m2) -40% E-kaina
Natūralaus skalūno akmens apdaila - sienoms, grindims, fasadui.   ..
8.99€ 5.38€
Medžio granulės Sertifikuotos EnPlus A1 (6mm), paletė (65vnt x 15kg) - 975kg -35% E-kaina
Medžio granulės - paletė 975kg. *"Fiziniams asmenims perkant medienos granules bei briketus tak..
325.00€ 210.00€
Akmens panelė "Black Matt" 15x60 cm, (1pak=0,72m2)  (34.90€/m2) -26% E-kaina
       Atracito spalvos natūralaus akmens – skalūno panelės. Pasirinkimas ..
33.90€ 25.13€
Samanotų vejų trąšos, 4kg -24% E-kaina
Trąšos skirtos samanų naikinimui vejose. Maisto medžiagų trūkumas, drėgmės perteklius, sušokęs dirvo..
11.90€ 8.99€
Beržo briketai (9.8/10kg)  Paletė 960kg -40% E-kaina
Beržo pjuvenų briketai kurenimui -  aukštos kokybės kuras - didelė energetinė vertė, švaru..
350.00€ 210.00€
Bardi  skalda 5/8; 8/16, 16/32, 20/40mm, 20 kg -30% E-kaina
Pilko atspalvio marmuro skaldė. Marmuro akmuo suteikia subtilesnę išvaizdą. Akmenys giliai pilkos sp..
9.95€ 6.99€
Bortelis (atitvaras) metalinis Corten steel 1m. -35% E-kaina
Puikiai tinka kartu su visų rūšių žvyru, žole ir sodo plytelėmis. Yra 7,5 cm aukščio (17,5 cm a..
19.90€ 12.99€
Pakelta lysvė medinė nedažyta (120x80x20cm) -36% E-kaina
Pakeltos lysvės neleidžia dirvai sutankėti, susmegti ar žemėms išsiplauti.Pakeliamų lysvių naudojima..
25.00€ 15.99€
Dirbtinė žolė ,,Seda“ 30 mm. pilna sistema (nereikia užpildo), m2 -22% E-kaina
Pilnų rulonų dydžiai:   2 x 25 m. ir 4 x 25 m. (4m plokčio tik pagal užsakymą)Minimalus pi..
35.87€ 27.90€
Plytelės skalūno grublėtos ~25x50 cm, vnt -22% E-kaina
Išskirtinio grožio sodo plytelės: natūralaus skilimo, nepoliruoto paviršiaus.    Lauko ..
17.90€ 13.99€
Korys vejai juodas plastikinis 49,4x49,4x6,3 cm (1vnt=0,24m2), vnt. -17% E-kaina
Korys yra pagamintas iš 100% perdirbto plastiko su funkcionaliu jungties dizainu.Plastikinis korys n..
2.99€ 2.49€
Sodo žemė-kompostas Biolan Organic 40L -13% E-kaina
Aukštos kokybės Sodo žemė skirta sodo augalams sodinti. Tai 100% natūralus produktas. Sodo žemė - ko..
3.99€ 3.49€