Darbo dienomis   dirbame 9 - 18 val 

Šeštadieniais   dirbame 9 - 16 val

Akmens takas, grindinys

Akmens takas, grindinys

Akmens takas sodui, kiemui iš natūralaus skaldyto arba apdirbto akmens. Siūlome rinktis iš granito natūralaus skaldyto akmens grindiniui, granito trinkelių (skaldytų, pjautų), akmens "pėdų", akmens masės plytelių. Turimas asortimentas tiks sukurti tiek nuostabius sodo takelius, tiek vientisą kiemo grindinį, pėsčiųjų taką, parkavimo zoną ar terasą.


Pasirinkite norimą kategoriją:

 

 
Tikriausiai nė vienas kiemas neįsivaizduojamas be takelių. Jie atlieka ir estetinę, ir praktinę funkcijas. O kokie geriausi: iš vejos, trinkelių, akmenukų, skaldos ar dar kitokie? Mes siūlome iš akmens!
 

Kodėl akmens takas, grindinys bus puikus pasirinkimas?


Akmens takas, grindinys neabejotinai bus prabangos ir solidumo gūsis Jūsų kieme. Akmuo visada atrodo labai prabangiai, rafinuotai ir kuria maksimalią estetiką. Tačiau ne tik vizualinis vaizdas bus privalumas. Akmens takas, grindinys iš akmens bus tvirtas, jis gali išlaikyti dideles apkrovas, todėl tinka ir vientisiems grindiniams net ten, kur važiuoja automobiliai. Taip pat akmuo yra neimlus drėgmei, jis atsparus temperatūrų svyravimams, jį lengva valyti, tad ilgalaikėje perspektyvoje toks takas nepraras reprezentatyvumo ir nereikalaus daug laiko jo priežiūrai.
Gaminiai tinka naudoti ne tik prie namų, bet ir parkui ar kitoms viešosioms erdvėms.


Į ką rekomenduojame atkreipti dėmesį, renkantis akmens trinkeles?


Mūsų asortimente rasite aukščiausios kokybės akmens trinkelių asortimentą, įgalinanti bet kokią Jūsų idėją paversti realybę už priimtiną kainą, tačiau akmens trinkelių kokybė, nors ir yra pagrindinis pasirinkimo kriterijus, tikrai nėra vienintelis aspektas, kurį būtina įvertinti. Renkantis akmens trinkeles, taip pat patariame atsižvelgti į trinkelių rūšį: trinkelės yra skirstomas į trinkeles, pagamintas iš granito, bazalto bei kitų natūralių akmenų, bei į betonines trinkeles. Natūralaus akmens trinkelės yra tobulas pasirinkimas, vertinantiems natūralumą bei norintiems tvirto bei ilgaamžio grindinio. Tokios akmens trinkelės be kitą ko atrodo labai solidžiai, o jomis išklota zona dvelkia subtilia prabanga. Betoninės trinkelės taip pat ilgaamžės, tačiau ne toks natūralus pasirinkimas.


Dar vienas kriterijus, kurį būtina įvertinti, renkantis akmens trinkeles, yra jų tipas. Pagal tipą akmens trinkelės yra skirstomos į sendintas, ažūrines ir kt. akmens trinkeles, kurios, žinoma, skiriasi savo savybėmis, įskaitant išvaizdą. Gamybos ypatumai taip pat yra svarbus kriterijus, renkantis akmens trinkeles. Šios trinkelės gali būti degintos, tašyto, skelto, presuoto akmens ir t. t., todėl pasirinkimas tikrai yra didelis. Žinoma, negalima pamiršti ir tokių kriterijų, kaip trinkelių dydis, tekstūra, spalva ir kiti dizaino ypatumai.


Į ką rekomenduojame atkreipti dėmesį, renkantis akmens plokštes takams kloti?


Renkantis akmens plokštes takelių klojimui, rekomenduojame pirmiausia atsižvelgti į akmens, iš kurio yra gaminamos plokštės, rūšį, nes nuo akmens rūšies priklauso, kokio storumo, t. y., 2 cm ar 3 cm akmens plokštės Jums reikės. Kitas kriterijus, į kurį rekomenduojame atsižvelgti, akmens plokščių dizaino sprendimai bei spalvinė gama. Mūsų akmens plokščių asortimente yra tik aukščiausios kokybės gaminiai, pasižymintys formų bei spalvų įvairove, todėl nesunkiai turėtumėte rasti tokias plokštes, kurios idealiai įsilies į Jūsų aplinką ir padės sukurti išbaigtą bei harmoningą sodo ar kitos zonos vaizdą. Norėdami originalesnio vaizdo, turėtumėte apsvarstyti galimybę takelį grįsti akmens „pėdomis“, itin tvirtais, ilgaamžiškais bei solidžiai atrodančiais didesniais akmenimis, kurie idealiai tiks ir grindiniams, ir takams įrengti.

Į ką rekomenduojame atkreipti dėmesį, renkantis akmens plyteles kiemui, terasoms kloti bei takeliams įrengti?


Granito, skalūno bei iš kito natūralaus akmens pagamintos plytelės pasižymi patvarumu, ilgaamžiškumu ir itin reprezentatyvia išvaizda – tai tik kelios priežastys, dėl kurių kiemams, terasoms bei takeliams įrengti rekomenduojame rinktis ir natūralaus akmens plyteles. Mūsų asortimente rasite tik aukščiausios kokybės plytelių pasirinkimą, o kokybė, kaip žinia, yra tas kriterijus, kuris pasirenkant plyteles lauko projektams yra bene svarbiausias. Ieškantiems akmens plytelių savo projektams, taip pat rekomenduojame atkreipti dėmesį į tokius kriterijus, kaip plytelių matmenys, spalvinė gama, bei jų apdirbimas (poliruotos, degintos ir t. t.).


Takas, grindinys iš akmens: ką siūlome Jums?


  • Jūsų dėmesio laukia solidžiai atrodantys akmens takai kiemui, sodui iš natūralaus akmens – skaldyto arba apdirbto.
  • Siūlome plačią akmens takų įvairovę, tad galėsite rinktis pagal tai, kokį stilių šalia namų kuriate, kokių poreikių turite, taip pat atrasite puikių pasiūlymų skirtingą perkamąją galią turintiems klientams.
  • Rinkitės natūralų skaldytą granito akmenį grindiniui, skaldytas arba pjautas granito trinkeles, pėdų imitacijos akmens plyteles, taip pat akmens masės plyteles.
  • Mūsų gaminiai leis kurti tiek sodo, kiemo, gėlynų takelius, tiek vientisus grindinius kieme, terasoje, įvažiavime, automobilių stovėjimo zonoje, pėstiesiems skirtuose takuose.
  • Asortimente yra trinkelės, įvairių stilių ir formų plytelės, akmens borteliai, laiptų pakopos.


Kokybiškas ir solidžias trinkeles, plyteles iš akmens, bortelius bei laiptų pakopas įsigykite pigiau – pirkti galite ne tik internetu, bet ir fizinėse mūsų pardavimo vietose Lietuvoje: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ar Šiauliuose.

 


Dažniausiai užduodami klausimai

Kokie akmenys tinkami grindiniui?

Grindiniui tinkamiausias yra granitas, bazaltas bei kiti akmenys.

Kokia kokybiško akmens tako, grindinio kaina internetu?

Jei savo kiemui, sodui, terasai, takui, gėlynui ar kitoms aplinkos erdvėms norite už labai gerą kainą įsigyti akmens takų, plytelių ir plokščių grindiniui, rinkitės mūsų asortimente. Plati įvairovė leis kiekvienam atrasti tai, kas derės idealiausiai ir geriausiai atitiks poreikius. Kainos priklauso nuo gaminio tipo, matmenų, svorio, iš kokio akmens pagamintas ir kitų aspektų. Kiekvienam siūlome geriausią kainos ir kokybės santykį.Beržo briketai (9.8/10kg)  nuo 20 vnt -58% E-kaina
Lapuočių pjuvenų briketai kurenimui - aukštos kokybės kuras - didelė energetinė vertė, švaru, p..
5.79€ 2.45€
Medžio granulės Sertifikuotos EnPlus A1 (6mm), 15 kg (nuo 15vnt) -56% E-kaina
*"Fiziniams asmenims perkant medienos granules bei briketus takomas 9% PVM.Juridiniams asmenims taik..
9.90€ 4.35€
Beržo briketai (9.8/10kg)  Paletė 960kg  nuo 2 pal. -47% E-kaina
Beržo pjuvenų briketai kurenimui -  aukštos kokybės kuras - didelė energetinė vertė, švaru..
460.00€ 245.00€
Medžio granulės Sertifikuotos EnPlus A1 (6mm), paletė (65vnt x 15kg) - 975kg (nuo 2 pal.) -50% E-kaina
Medžio granulės - paletė 975kg. *"Fiziniams asmenims perkant medienos granules bei briketus tak..
550.00€ 275.00€
Durpių briketai 25kg (nuo 10 vnt) -21% E-kaina
Išsirinkite tinkamiausią biokuro rūšį iš mūsų asortimento, kurį sudaro:  medienos granulės, med..
8.90€ 6.99€
Skalūno plytelės Monte Black (Natural) 30x60x1cm, (1vnt=0,18m2) -40% E-kaina
Natūralaus skalūno akmens apdaila - sienoms, grindims, fasadui.   ..
8.99€ 5.38€
Akmens panelė (kvarcito) ,,Bronze‘‘15x60 cm, (pak=0,81m2) (SUPER PASIŪLYMAS) tik 23.33 Eur/m2  -53% E-kaina
Išskirtinės išvaizdos kvarcito akmens panelės. Itin žemiškų pilkai rausvai rudų atspalvių segmentai,..
40.36€ 18.99€
Pušų žievės mulčias B 7/30mm, 50l -29% E-kaina
Kaina už 50lMulčias ne tik puiki medžiaga dekoruoti Jūsų aplinką, tačiau ir naudingas produktas, aps..
6.99€ 4.99€
Pušų žievės mulčias Premium 30/70mm, 50l -26% E-kaina
Kaina už 50l.Mulčias ne tik puiki medžiaga dekoruoti Jūsų aplinką, tačiau ir naudingas produktas, a..
10.80€ 7.95€
Plastikiniai vejos, skaldos atskyrimo bortai SMART 45MM (1m) , vnt -37% E-kaina
Plastikiniai vejos bortai – naujas ir praktiškas produktas sodų, kiemų tvarkymo ir apželdinimo sr..
1.74€ 1.09€
Juoda blizgi dekoratyvinė skalda 1/3; 2/5 mm, 20 kg -28% E-kaina
Smulki juodos spalvos, blizgi kvarcito skalda. Blizgumą išlaiko tiek sausa, tiek vandenyje. Pui..
12.49€ 8.99€
Loading...