Mes naudojame slapukus siekdami individualizuoti Jūsų naršymo patirtį ir Jums rodomą turinį bei pateikti pasiūlymus, kurie būtų aktualūs būtent Jums. Paspaudę „sutinku“ arba toliau tęsdami naršymą svetainėje Jūs sutinkate su slapukų įdiegimu ir naudojimu. Savo sutikimą galėsite atšaukti bet kuriuo metu, pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Skalda, akmenukai Vilniuje

1. Molėtų pl. 172, Vilniaus r. (Jadvygiškės)

Darbo laikas: I - V:  8:00 - 17:00val.     VI: 9:00 - 16:00val

Telefonas+370 607 00898

El. paštas: info@akmenys.lt

Adresas: Molėtų pl. 172, Jadvygiškių k, 14258 Vilniaus r. sav.  (DĖMESIO - pagal adresą Molėtų pl. 172 navigacijos nuveda neteisingai. Geriausiai naudoti Google Maps navigaciją ir vietoje adreso ---> veskite Akmenys.lt Vilnius ; ARBA Važiuojant nuo Vilniaus pravažiuojate Riešę ir neprivažiavus HBH Restorano, mūsų aikštelę puikiai matysite nuo gatvės kairėje pusėje. Pravažiavus HBH apsisukite ir grįžkite iki įvažiavimo į Akmenys.lt aikštelę).  ARBA naudokitės žemiau pateiktu žemėlapiu. Iki pasimatymo!
 
Skalda, akmenukai, akmens grindinys, apdailos akmuo 3000m2 ploto pardavimo aikštelėje.

 

2. Savanorių pr. 139A

Darbo laikas:  I - V:  8:00 - 17:00val.     VI: 9:00 - 16:00val

Telefonas+370 607 00898

El. paštas: info@akmenys.lt

Adresas: Savanorių pr. 139A, Vilnius

Skalda, akmenukai, akmens grindinys, apdailos akmuo ir didžioji dalis visos mūsų produkcijos. 

Pardavimo aikštelėse galite apžiūrėti ir įsigyti: skaldą, akmenukus, akmenys, dekoratyvinius akmenis, atsijas, granito skaldą, akmenį takeliams, akmens apdailą, sodo ir daržo prekes, geotekstilę, plastikinius vejos bortus ir kt. Visos mūsų prekės bei skalda Vilniuje yra kokybiška bei parduodama už ypač gerą kainą!

Žmogaus ir akmens bendrystė gyvuoja nuo neatmenamų laikų. Populiariausias gaminys iš akmens – akmens skalda. Jos panaudojimo galimybės neišpasakytai plačios. Skaldytas akmuo pasitarnauja klojant kelius, sodo takelius, be jos neišsiverčiama tvarkant kapines. O nesmulkinti akmenys ar akmenukai tinka gėlynams puošti, akmens apdaila naudojama pastatų fasadams pagražinti.

Kur pasitarnauja dekoratyvinė skalda?

Dekoratyvinė skalda, kaip ir vientisas akmuo, garsėja ilgu amžiumi. Ja puošiami kiemai, sodai prie jų, dengiami kapai. Dekoratyvinė skalda Vilniuje yra viena paklausiausių prekių, ji – tai produktas, pagaminamas iš granito, skalūno, bazalto, kvarcito ar kitokių mineralų. Jos dėka sukuriama puiki namų aplinka pasižyminti spalvingumu, harmoningu susiliejimu su gamta. Taip pat populiari ir skalda kapams Vilniuje, jos nuperkama itin gausiai. Bet kurios paskirties akmens skalda Vilniuje parduodama specialiose ūkinių reikmenų parduotuvėse. Be to, čia parduodama pati pigiausia skalda.


Kur praverčia lauko akmenys, akmenukai?


Ne tik skaldos pardavimas Vilniuje yra paklausus rinkoje. Čia galima rasti nusipirkti ir įvairaus dydžio lauko akmenų. Čia parduodamas ir apdailos akmuo ir akmuo fasadui. Akmenukai kapams Vilniuje irgi parduodami. Skalda kiemui Vilniuje taip pat yra laikoma paklausia preke, nes akmens grindinys privačių namų kieme tapo madinga detale. Lauko akmenukai labiausiai tinka grįsti sodo takeliams bei kiemo dangai kloti, jais dekoruojami baseinėliai su fontanėliais, kurie įrengiami poilsiui skirtose zonose, akmenukų prireikia ir alpinariumui įrengti.


Kokia akmenų kapinėse paskirtis?


Akmenų panaudojimo kapinėse galimybės beribės. Tai ne vien paminkliniai akmenys su įrašytomis palaidotųjų gimimo ir mirimo datomis. Panaudojus kelių spalvų akmenukus, galima išdėlioti įvairiausių formų raštus, piešinius, sukurti įspūdingą dekorą. Be to, akmenukai ant kapų, kai juos supili ant specialios geotekstilės dangos piktžolėms nebelieka galimybės iš kapo apačios prasikalti piktžolėms.


Kur galima įsigyti akmenukų ar skaldos?


Kur parduodama skalda Vilniuje? Kur parduodami akmenys kapams Vilniuje? Kur pigiausiai parduodami akmenys ir akmenukai, kuriuos galima panaudoti kuriant gražią aplinką prie namų arba įrenginėjant įspūdingą fasadą pastatui, arba dirvožemio drenažui palaikyti? Į visus jums rūpimus klausimus atsakymus rasite internete atidarę nuorodą: www.akmenys.lt . Pirkėjų žiniai, šios bendrovės parduotuvėse visų prekių kaina tikrai yra labai gera. Techninė druska (NaCl), 25kg (ledui tirpdinti) -25% E-kaina
   Techninė druska (NaCl) Iš cheminių medžiagų, galinčių padėti keliuose ištirpinti ledo (..
9.99€ 7.49€
Smėlio-druskos mišinys, 25kg (ledui tirpdinti) -13% E-kaina
  Smėlio-druskos mišinys, 25kg (ledui tirpdinti). Santykis 15/85 (NaCL/smėlis). Mechaniškai sum..
7.99€ 6.99€
Skalūno plytelės Monte Black (Natural) 30x60x1cm, (1vnt=0,18m2) -40% E-kaina
Natūralaus skalūno akmens apdaila - sienoms, grindims, fasadui.   ..
8.99€ 5.38€
Panelė Spice (S), 15x60cm, m2 -40% E-kaina
Vandens minkštinimo druska (tabletės) filtrams, 25kg -9% E-kaina
Druska vandens filtrams - vandens mikštinimui. Supakuota patogiuose 25kg maišeliuose. ..
9.90€ 8.99€
Loading...