Mes naudojame slapukus siekdami individualizuoti Jūsų naršymo patirtį ir Jums rodomą turinį bei pateikti pasiūlymus, kurie būtų aktualūs būtent Jums. Paspaudę „sutinku“ arba toliau tęsdami naršymą svetainėje Jūs sutinkate su slapukų įdiegimu ir naudojimu. Savo sutikimą galėsite atšaukti bet kuriuo metu, pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Skalda, akmenukai Klaipėdoje

Kretingalės 1A, Kalotė, Klaipėda

 

Darbo laikas:   I - V: 8:00 - 17:00val.   VI : 9:00 - 16:00val. 

Telefonas: +370 677 69223

El. paštas: info@akmenys.lt

Skalda, akmenukai, akmens grindinys, apdailos akmuo ir didžioji dalis visos mūsų produkcijos 2000m2 parduotuvėje.

Pardavimo aikštelėse galite apžiūrėti ir įsigyti: skaldą, akmenukus, akmenys, dekoratyvinius akmenis, atsijas, granito skaldą, akmenį takeliams, akmens apdailą, sodo ir daržo prekes, geotekstilę, plastikinius vejos bortus ir kt. Visos mūsų prekės bei skalda Klaipėdoje yra kokybiška bei parduodama už ypač gerą kainą!

Kuo toliau, tuo labiau į mūsų gyvenimą integruojasi amžinas žmogaus palydovas akmuo, kuris mus lydi nuo tada, kai pirmą sykį paėmėme į ranką akmenį ir ėmėme sukti smegenis, o ką gi būtų galima iš jo padaryti. Pirmiausiai buvo sukurti kirviai ir peiliai, su kuriais buvo ne tik galima apsiginti nuo priešų, sumedžioti mamutą, bet ir paruošti valgiui maistą. O dabar akmuo jau nebėra vien primityvus buities įnagis, jis vis smarkiau skverbiasi į mūsų sąmonę ir pasąmonę, kaip puiki estetikos kūrimo priemonė ir pasitarnauja dvasiniam mūsų tobulėjimui.


Kokiais vardais įvardijame akmenis ir akmenukus?


Pamėginkime prisiminti, kokiais žodžiais mūsų buityje įsitvirtino akmenys. Tai žodžiai: akmens grindinys, akmenukai ant kapų, akmenys sodui, akmenukai alpinariumui, lauko akmenukai, akmenukai prie namo, akmenukai sodui, akmenukai drenažui, apdailos akmuo, akmens apdaila, skaldytas akmuo, akmuo fasadui, akmenukai gėlynams... Žodžių su akmens apibūdinimais sąrašą galėtumėte tęsti be galo. Kiekvienas jų mūsų vaizduotėje sukuria ryškius vaizdinius, atėjusius iš mūsų kasdienybės.


Kokie vaizdai su akmenimis jau tapo mums įprasti?


Važinėdami po mūsų šalies miestelius, didžiųjų miestų priemiesčius, kur telkiasi privačių namų rajonai, pastebime, kiek plačiai naudojamas akmuo vaizdingai aplinkai sukurti. Kadaise tik Mosėdis garsėjo savo akmenų grožybėmis, o dabar akmenį į savo namus kviečiasi vos ne kiekviena šeima. Akmenų panaudojimas poilsio zonose, soduose, kiemuose, pastatų ir juos supančių tvorų dekorui tapo įprastu ir mažai ką stebinančiu reiškiniu. Galime didžiuotis, jog savam lygumų krašte, kuris nepasižymi įspūdingų akmenų gausa, sugebame iš jų sukurti tokį grožį, kurio galime pasigesti kitose, net ir kaimyninėse šalyse. Pas mus atvykę svečiai iš Lenkijos, Latvijos ar Estijos gėrisi mūsų sodybų, aplink jas kuriamų kraštovaizdžių estetiniais ypatumais.


Kur geriausia apsirūpinti akmens skalda Klaipėdoje?


Kur parduodama dekoratyvinė skalda kapams Klaipėdoje ir akmenukai, kurie papuoštų aplinką prie jūsų namų? Į šiuos ir kitus jums rūpimus klausimus atsakymus rasite internete atidarę nuorodą: www.akmenys.lt . Pirkėjų žiniai, šios bendrovės parduotuvės yra Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Šiauliuose, visų prekių kaina jose tikrai yra labai gera. Tad ir akmens skalda Klaipėdoje yra lengvai pasiekiama, ir dekoratyviniai akmenukai Klaipėdoje tikrai jūsų laukia, jei tik norite šių prekių įsigyti.

Techninė druska (NaCl), 25kg (ledui tirpdinti) -25% E-kaina
   Techninė druska (NaCl) Iš cheminių medžiagų, galinčių padėti keliuose ištirpinti ledo (..
9.99€ 7.49€
Smėlio-druskos mišinys, 25kg (ledui tirpdinti) -13% E-kaina
  Smėlio-druskos mišinys, 25kg (ledui tirpdinti). Santykis 15/85 (NaCL/smėlis). Mechaniškai sum..
7.99€ 6.99€
Skalūno plytelės Monte Black (Natural) 30x60x1cm, (1vnt=0,18m2) -40% E-kaina
Natūralaus skalūno akmens apdaila - sienoms, grindims, fasadui.   ..
8.99€ 5.38€
Panelė Spice (S), 15x60cm, m2 -40% E-kaina
Vandens minkštinimo druska (tabletės) filtrams, 25kg -9% E-kaina
Druska vandens filtrams - vandens mikštinimui. Supakuota patogiuose 25kg maišeliuose. ..
9.90€ 8.99€
Loading...