Šeštadieniais   dirbame 9 - 16 h (Kaune, Šiauliuose, Klaipėdoje, Vilniuje - tik Molėtų 172)

Skalda

Skalda

  Akmenys.lt parduotuvėse Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje Šiauliuose bei el.parduotuvėje rasite daugiau kaip 200 skirtingų rūšių ir dydžių dekoratyvinės skaldos bei dekoratyvinių gludintų akmenukų iš įvairių pasaulio šalių. Per 9 veiklos metus atsirinkome patikimus tiekėjus ir savo parduotuvėse pateikiame jau patikrintas, kokybiškas skaldas bei gludintus akmenukus.
Skaldos ir gludintų akmenukų panaudojimas labai platus: kiemo, sodo landšalftui, gėlynams ir alpinariumams, nuogrindai, takeliams bei kapams. Didelė dalis skaldos ir gludintų akmenukų tinka kapų dekoravimui, plastikinio borto pagalbą suskirsčius kapą į dvi ar daugiau dalių gražiai atskirsite skirtingų rūšių akmenukus, patiesus po akmenimis geotekstilę išvengsite piktžolių augimo.


Pasirinkite norimą kategoriją:


Dekoratyvinės skaldos asortimentas:

 • Granito skalda
 • Skalūno skalda
 • Bazalto skalda
 • Marmuro skalda
 • Serpentinito skalda
 • Kvarcito skalda
 • Gneiso skalda
 • Kalkakmenio skalda
 • Dekoratyvinio stiklo skalda

Dekoratyviniai akmenukai (gludinti)

   Daugumą skaldos ir akmenukų rūšių turime sandėlyje. Nemažą dalį asortimento jau galite įsigyti ir mūsų el. parduotuvėje. Parduotuvėse esančios ekspozicijos ir pavyzdžiai bei mūsų konsultantai padės išsirinkti pati geriausią variantą!  Produkcija parduodama 20kg maišeliais, bet daugumą produktų galima įsigyti ir Bigbag pakuotėmis (1-1,5 ton.). Atsijos (granito) trinkelių klojimui ir tarpų užpildymui taip pat parduodamos Bigbag ir 20kg pakuotėmis.


Skalda – kas tai?


Skalda yra smulkiai suskaldyti akmenukai. Nuo to, kokie akmenys suskaldyti, priklauso skaldos tipas – gali būti granito, bazalto, lavos, kalkakmenio, skalūno, žvyro, žvirgždo ar kitokia.


Skaldos panaudojimo spektras labai platus – ji bus puikus variantas kiemui, gėlynams, kapams, takeliams, trinkelėms, stilingų, dailių augalų zonoms prie namo, gražiam kampeliui prie šulinio, drenažui, dekoratyviniam betonavimui ir pan. Ypač dailiai atrodo dekoratyvinė skalda, atliekanti ir praktinę, ir estetinę funkcijas.

 

Skalda aplink namą, gėlynams


Dekoratyvinė skalda labai dažnai pasirenkama aplinkai prie namų. Ji naudojama takams aplink namą, link kieme esančių objektų, takeliams gėlyne. Skalda itin dažnai pasirenkama ir įvažiavimams, automobilių stovėjimo zonai prie namų. Dekoratyvinė skalda nepamainoma įrengiant stilingus alpinariumus – alpinariumo augalai, didesni natūraliai įkomponuoti akmenys ir skalda sudaro labai gražius derinius. Dar skalda naudojama ir kito tipo gėlynams, beriama aplink išraiškingus mažosios architektūros elementus sode, prie šulinio ar šuliniui paslėpti, aplink originalius augalus ir pan. Matyti, jog skaldos panaudojimo laukas prie namų, gėlynams labai didelis. Jums reikia įvertinti norimus sukurti dizaino sprendimus ir atsižvelgiant į juos pasirinkti tinkamiausią skaldos tipą ir tai, kokios skaldos frakcijos reikia.


Tiesa, įvažiavimams, automobilių aikštelėms, keliams, taip pat ir takeliams rekomenduojama drauge naudoti geotekstilę, plastikinius atitvarus (tokius irgi parduodame) bei kitus elementus, stabilizuojančius pagrindą. Pavyzdžiui, plastikinis korys paskirtys skaldą po paviršių tolygiai, atitvarai neleis skaldai išsibarstyti į šalis ir pan.


Verta paminėti, jog be aplinkos prie namų, takelių ir gėlynų, dekoratyvinė skalda labai populiarus pasirinkimas ant kapų. Šiuo atveju skalda yra ir praktiškas, ir labai estetiškas sprendimas, leisiantis kapavietę prižiūrėti kur kas paprasčiau, skiriant minimalias laiko sąnaudas ir labai lengvai užtikrinti  estetišką, tvarkingą vaizdą. Rekomenduojame prieš pilant skaldą taip pat naudoti geotekstilę – taip užtikrinsite, kad vanduo prasiskverbs į gruntą, netelkšos vandens balos, o svarbiausia – neaugs piktžolės.

 

Kodėl verta rinktis skaldą?


·         Labai paprastas būdas aplinkai suteikti naują įvaizdį. Pavyzdžiui, naudodami skaldelę įrengsite stilingą, originalų, tvarkingą alpinariumą, suteiksiantį kiemo aplinkai naujų spalvų, žalumos ir estetikos.

·         Pagrindas iš skaldos ne tik dekoratyvus, bet ir tvirtas, todėl tinka ir mažai apkrovų gausiantiems keliams, takams ir įvažiavimas, automobilių aikštelėms.

·         Skalda leis kurti unikalų aplinkos dizainą, varijuoti akmenukų dydžiais, plačia spalvine gama.

·         Skalda yra ilgaamžė. Dėl savo pavydėtinų savybių skalda ilgą laiką išlaikys gerąsias savo savybes ir reprezentatyvią išvaizdą.

·         Labai platus panaudojimo spektras: nuo estetiškų aplinkos sprendimų iki panaudojimo drenažui, betonavimui ar tokiems praktiniams sprendimas kaip šuliniui paslėpti.

 

Kokią skaldą siūlome Jums?


Akmenys.lt asortimente Jūsų dėmesio laukia granito, marmuro, lavos, bazalto, skalūno, stiklo, kvarco, kvarcito, gneiso, medžio skalda, idealiai tiksianti Jūsų sodui, kiemui, dekoratyviniams aplinkos akcentams, kapams, gėlynams ir pan.


Dekoratyvinės skaldos galite įsigyti fasuotos po 20 kg – tokio svorio maišuose ją patogu nešti, transportuoti, pakrauti ir iškrauti. Jei reikalingas nelabai didelis kiekis, pirkti supakuotą maišeliuose po 20 kg bus labai patogu. Jei skaldos reikia daug, parduodame ir didmaišiais, kurių svoris kur kas didesnis – 1–1,5 t.


Taip pat įvertinkite, kokia frakcija reikalinga, ir neabejotinai rasite idealiai tinkančią – pasirinkimas labai didelis.


Mūsų klientų itin mėgiami, populiariausi gaminiai yra taškuota, medžio akmens, skalūno, juoda blizgi skalda. Tačiau didelę įvairovę pasiūlysime ir tiems, kurie nori šio to originalesnio, išskirtinio, netradicinio.


Neretai mūsų klausia, kokia geriausia skaldos frakcija trinkelėms. Visuomet rekomenduojame nepamainomą gaminį – atsijas. Mūsų prekių gausoje yra ir granito atsijos – puikus pasirinkimas trinkelėms, tiksliau – trinkelių klojimui ir tarpų užpildymui.


Mūsų skaldų frakcija gali būti įvairi – 2–5, 5–8, 8–12, 16–22 mm ar kt.


Kiek kainuoja skalda?


Skaldos kaina priklauso nuo tokių aspektų kaip skaldos rūšis, įpakavimas, perkamas kiekis, svoris. Neretai įtakos turi ir skaldos frakcijos. Tad jei norite žinoti tiksliai, kiek kainuoja Jums reikalinga skalda, įvertinkite savo poreikius ir rinkitės mūsų asortimente arba susisiekite su mumis – padėsime išsirinkti ir pateiksime tikslią skaldos kainą.


Skaldos kaina mūsų el. parduotuvėje internetu startuoja vos nuo kelių eurų už 20 kg maišuose.


Dekoratyvinė skalda pigiau


Jei svarstote, kur kokybiškos, gražios skaldos įsigyti pigiai, tai esate ten, kur reikia! Mūsų pasiūla nustebins ne tik didele įvairove, tačiau ir puikiu kainos bei kokybės santykiu ir itin patraukliomis akcijomis perkant internetu. Čia pigiausia skalda su akcija kainuoja mažiau nei keturis eurus už įpakavimą!


Taip pat galite užsukti į fizines mūsų pardavimo vietas Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ar Šiauliuose.


Dažniausiai užduodami klausimai

Kiek skaldos reikia padengti 1 m2?

Norint tinkamai padengti 1 kv. m. dydžio plotelį, jums reikės nuo 40 kg iki 60 kg skaldos, priklausomai nuo skaldos specifikacijų. Pažymėtina, kad mes parduodame skaldą, kuri gali būti supakuota maišeliuose po 20 kg.

Ar galima grąžinti produkciją?

Jeigu Jus pasiekė brokuota, netinkama produkcija, ją galite grąžinti per keturiolika darbo dienų, skaičiuojant nuo prekių pristatymo dienos. Apie planuojamą brokuotos produkcijos grąžinimą informuokite mus www.akmenys.lt svetainėje nurodytais kontaktais ir užpildykite prekių grąžinimo formą, kurią rasite, sekdami šią nuorodą: https://www.akmenys.lt/index.php?route=account/return/add. Pažymėtina, kad turėsite pateikti pirkimą įrodantį dokumentą, o grąžinama produkcija turėtų būti nepažeista ir nesugadinta.

Ar galima apžiūrėti skaldą gyvai?

Skaldą apžiūrėti ir pačiupinėti galite mūsų fizinėse parduotuvėse, kurios yra įkurtos Vilniuje, Kaune, Šiauliuose bei Klaipėdoje. Fizinėse parduotuvėse laukiame Jūsų nuo pirmadienio iki šeštadienio.

Kodėl verta rinktis mus?

Mes Jums galime pasiūlyti platų, daugiau kaip iš 200 skirtingų rūšių, skirtingomis savybėmis pasižyminčių dekoratyvinės skaldos ir dekoratyvinių gludintų akmenukų sudarytą prekių asortimentą. Bendradarbiaujame tik su patikimais ir laiko patikrintais tiekėjai, kurie daug dėmesio skiria aukščiausiai tiekiamų produktų kokybei. Racionali kaina, didžiulė prekių įvairovė, patogus ir saugus pirkimas, patogios pristatymo galimybės, įsiklausymas į Jūsų poreikius bei kompetentingi specialistai – tai tik keleta priežasčių, dėl kurių turėtumėte rinktis būtent mus.

Ką tiesti po skalda?

Po skalda patartina tiesti tvirtą ir ilgaamžę agrotekstilę. Ji patvaresnė ir ilgaamžiškesnė už agroplėvelę, todėl rezultatu galėsite džiaugtis ženkliai ilgiau. Orui ir drėgmei laidi agrotekstilė nesulaikys vandens, o tai reiškia, kad lietaus ar sniego tirpsmo vanduo, patekęs ant skaldos, galės lengvai ir netrukdomas nutekėti. Speciali agrotekstilė, tiesiama po skalda, turi ir dar vieną labai svarbią misiją, t. y., neleisti augti žolėms ir piktžolėms, kurios subjaurotų skalda padengtus alpinariumus, gėlynus ar amžinojo poilsio vietas. Kokybiškos geotekstilės membrana įprastai tarnauja daugiau kaip porą dešimtmečių. Pažymime, kad polietileno danga nėra tinkama naudoti, kaip izoliacinis sluoksnis, įrengiamas po skalda.Techninė druska (NaCl), 25kg (ledui tirpdinti) -43% E-kaina
   Techninė druska (NaCl) Iš cheminių medžiagų, galinčių padėti keliuose ištirpinti ledo (..
9.99€ 5.70€
Smėlio-druskos mišinys, 25kg (ledui tirpdinti) -31% E-kaina
  Smėlio-druskos mišinys, 25kg (ledui tirpdinti). Santykis 15/85 (NaCL/smėlis). Mechaniškai sum..
7.99€ 5.50€
Skalūno plytelės Monte Black (Natural) 30x60x1cm, (1vnt=0,18m2) -40% E-kaina
Natūralaus skalūno akmens apdaila - sienoms, grindims, fasadui.   ..
8.99€ 5.38€
Panelė Spice (S), 15x60cm, m2 -40% E-kaina
Beržo briketai (9.8/10kg) nuo 20 vnt -40% E-kaina
Lapuočių pjuvenų briketai kurenimui - aukštos kokybės kuras - didelė energetinė vertė, švaru, p..
5.79€ 3.49€
Žieminis langų skystis (-21C) 5L (Super pasiūlymas!) -50% E-kaina
Kokybiškas žieminis langų skystis. BE METANOLIO!..
9.99€ 5.00€
Akmens panelė (kvarcito) ,,Bronze‘‘15x60 cm, (pak=0,81m2) (SUPER PASIŪLYMAS) tik 23.33 Eur/m2 -53% E-kaina
Išskirtinės išvaizdos kvarcito akmens panelės. Itin žemiškų pilkai rausvai rudų atspalvių segmentai,..
40.36€ 18.99€
Akmens panelė "Mustang" 15x60 cm, (S-forma), (1pak=0,54m2) -32% E-kaina
  Skalūno akmens panelė. Vyrauja žemiški rudi, pilki, atspalvai, suteikiantys natūralumo ir jau..
19.23€ 12.99€
Durpių briketai 25kg (nuo 10 vnt) -5% E-kaina
Išsirinkite tinkamiausią biokuro rūšį iš mūsų asortimento, kurį sudaro:  medienos granulės, med..
8.90€ 8.49€
Medžio granulės Sertifikuotos EnPlus A1 (6mm), 15 kg (nuo 15vnt) -45% E-kaina
*"Fiziniams asmenims perkant medienos granules bei briketus takomas 9% PVM.Juridiniams asmenims taik..
9.90€ 5.49€
Akmens panelė "Amazone Dark" 15x60 cm, m2 (S-forma) (1dėž - 0,54m2) -23% E-kaina
      Kvarcito akmens pilkos spalvos panelė.    Didesnių ir mažesnių..
26.00€ 19.95€
Loading...