Mes naudojame slapukus siekdami individualizuoti Jūsų naršymo patirtį ir Jums rodomą turinį bei pateikti pasiūlymus, kurie būtų aktualūs būtent Jums. Paspaudę „sutinku“ arba toliau tęsdami naršymą svetainėje Jūs sutinkate su slapukų įdiegimu ir naudojimu. Savo sutikimą galėsite atšaukti bet kuriuo metu, pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Medžio granulės

Medžio granulės

Pigiausios, kokybiškiausios ir ekologiškiausios namų šildymo alternatyvos domina visus. Viena iš tokių alternatyvų yra namų šildymas, kūrenant medžio pjuvenų granulėmis.

Rodyti:
Rūšiuoti pagal:
Medžio granulės kurui  (6mm), 10kg -13% E-kaina

Medžio granulės kurui (6mm), 10kg

*"Fiziniams asmenims perkant medienos granules bei briketus takomas 9% PVM. Juridiniams asmenims tai..

6.90€ 5.99€ /Fiziniams 9% PVM

Medžio granulės Wood Pellets (6mm), 15 kg -19% E-kaina

Medžio granulės Wood Pellets (6mm), 15 kg

*"Fiziniams asmenims perkant medienos granules bei briketus takomas 9% PVM. Juridiniams asmenims tai..

9.90€ 7.99€ /Fiziniams 9% PVM

Medžio granulės Wood Pellets (6mm), paletė (65x15 kg- 975kg) -22% E-kaina

Medžio granulės Wood Pellets (6mm), paletė (65x15 kg- 975kg)

*"Fiziniams asmenims perkant medienos granules bei briketus takomas 9% PVM.Juridiniams asmenims taik..

643.50€ 499.20€ /Fiziniams 9% PVM

Medžio granulės Sertifikuotos EnPlus A1 (6mm), 15 kg -14% E-kaina

Medžio granulės Sertifikuotos EnPlus A1 (6mm), 15 kg

*"Fiziniams asmenims perkant medienos granules bei briketus takomas 9% PVM.Juridiniams asmenims taik..

10.45€ 8.99€ /Fiziniams 9% PVM

Medžio granulės Sertifikuotos EnPlus A1 (6mm), paletė (65vnt x 15kg) - 975kg -14% E-kaina

Medžio granulės Sertifikuotos EnPlus A1 (6mm), paletė (65vnt x 15kg) - 975kg

Medžio granulės - paletė 975kg. *"Fiziniams asmenims perkant medienos granules bei briketus tak..

682.50€ 584.35€ /Fiziniams 9% PVM

Medžio granulės 6 mm (Bigbag) 1000kg -12% E-kaina

Medžio granulės 6 mm (Bigbag) 1000kg

Medžio granulės - didmaišis 1000kg*"Fiziniams asmenims perkant medienos granules bei briketus takoma..

600.00€ 529.00€ /Fiziniams 9% PVM

Šaulėgrąžų lukštų granulės (Bigbag) 1000kg -24%

Šaulėgrąžų lukštų granulės (Bigbag) 1000kg

Šaulėgrąžų lukštų granulės (Bigbag) 1000kg  kurui...

500.00€ 379.00€

MEDŽIO PJUVENŲ GRANULĖS


Kas yra medžio pjuvenų granulės?


Medžio pjuvenų granulės yra viena iš natūralaus biokuro rūšių, išsiskirianti iš kitų savo išskirtine išvaizda. Iš spaustų kietmedžio arba spygliuočių medienos pjuvenų arba drožlių gaminamos 6–8 mm dydžio granulės pasižymi didesne kaip 5,2 kcal/g energetine verte (granulių kaloringumas), apie 650 kg/m3 tankiu, maždaug 5–8 proc. drėgniu ir itin nedideliu, vos apie 0,3 proc. siekiančiu peleningumu.


Kaip „gimsta“ medžio pjuvenų granulės?


Medžio pjuvenų granulių gamybai yra naudojamos nužievintos medienos pjuvenos arba drožlės, kurios džiovinamos specialiose besisukančiose džiovyklėse, skirtose tam, kad iš pjuvenų ir drožlių būtų pašalinama visa drėgmė. Visiškai sausos medžio atplaišos yra presuojamos itin aukšto slėgio specialiu presu, suspaudžiančiu pjuvenas į vienodo dydžio „tūteles“. Šios „tūtelės“ yra kruopščiai išsijojamos bei supakuojamos į orui nelaidžias pakuotes. Štai toks yra tas medžio pjuvenų granulių „gimimas“.


Kokiais privalumais pasižymi medžio pjuvenų granulės?


Medžio pjuvenų granulės, kaip kuras, tinkantis įvairiems granuliniams katilams bei kietojo kuro katilams su integruotu granulių degikliu kūrenti, pasižymi nekukliu privalumų sąrašu. Bene svarbiausias iš jų yra didelė granulių kaitra, kurios dėka šildomos patalpos įšylą kur kas greičiau. Ne ką mažesnis privalumas yra ir aukštas šios rūšies kuro sausumas. Efektyviam kūrenimui ši savybė yra labai svarbi. Pažymėtina, kad medžio pjuvenų granulių sausumo rodikliai yra ženkliai geresni nei, pavyzdžiui, malkų. Medžio granulės, kaip jau buvo minėta, taip pat pasižymi nedideliu, vos 0,3 proc. siekiančiu peleningumu, o tai reiškia, kad kūrenant jomis turimą granulinį arba kietojo kuro katilą su granulių degikliu turėsite valyti žymiai rečiau. Šis ekologiškas kuras yra gaminamas vien tik iš grynų medžio drožlių bei pjuvenų, todėl yra vertinamas kaip aplinkai ir žmogaus sveikatai draugiškas namų šildymui naudojamas kuras. Tinkamoje, nuo drėgmės apsaugotoje, ventiliuojamoje, uždaroje patalpoje granules galima sandėliuoti ilgą laiką. Jos nesupus ir nepraras savo gerųjų savybių.


Kokie rodikliai lemia granulių kokybę?


Pačios geriausios medžio pjuvenų granulės yra tos, kurios pasižymi puikia kokybe bei racionalia kaina. Granulių kokybė iš esmės priklauso nuo trijų pagrindinių rodiklių, t. y., nuo šilumos išeigos, degant granulėms, granulių drėgnio bei pelenų kiekio, liekančio šioms medžio pjuvenų granulėms sudegus. Šiuos tris rodiklius rasite ir ant mūsų siūlomų medžio pjuvenų granulių pakuočių.

Kokybiškų medžio pjuvenų sudėtyje yra tik medžio drožlės arba pjuvenos – tai šimtaprocentinis medienos gaminys be klijų ir kitų rišamųjų medžiagų. Gerai supresuotos granulės visada bus kietos, nebirios ir atsijotos.


Ką reiškia medžio granulių žymėjimas ENPlus A1?


ENPlus yra medienos granulių sertifikavimo sistema, apibrėžianti medžio pjuvenų granulių kokybės klases bei reikalavimus, keliamus granulėms pagal atitinkamas kokybės klases. Žymėjimas A1 nurodo granulių kokybės klasę. ENPlus A1 ženklu pažymėtos granulės yra itin aukštos kokybės, todėl ir atsiliepimai apie jas yra patys geriausi.


Kokio dydžio pakuotėmis yra pardavinėjamos medžio pjuvenų granulės?


Medžio pjuvenų granulės yra pardavinėjamos pakuotėmis po 15 kg. Pažymėtina, kad vienoje paletėje įprastai telpa 65 šių granulių pakuotės, kurių bendras svoris yra 975 kg.


Kur galima įsigyti kokybiškų medžio pjuvenų granulių?


Kokybiškų, sertifikuotų medžio pjuvenų granulių, atitinkančių jau minėtą ENPlus A1 standartą, galite įsigyti visose mūsų fizinėse parduotuvėse bei internetu. Įsigytas granules galite parsivežti savo turimu transportu arba patikėti šį darbą mums: įsigytas granules kliento nurodytu adresu pristatome visoje Lietuvoje. Pažymime, kad savo turimų medžio granulių asortimentui dažnai taikome įvairias akcijas, kurių metu specialiu ženklu „Akcija“ pažymėtas prekes tiek fizinėse parduotuvėse, tiek internetu įsigysite ženkliai pigiau.


Dažniausiai užduodami klausimai

Kiek medžio granulių reikia sezonui?

Granulių kiekis vienam šildymo sezonui priklauso nuo tokių veiksnių, kaip Jūsų turimo katilo efektyvumas, jo paruošimas kūrenimo sezonui, taip pat namo, kurį planuojate šildyti medžio pjuvenų granulėmis, plotas, namo energetinis efektyvumas, priklausantis nuo to, ar jūsų namas renovuotas, apšiltintas, turintis šilumos tiltelius ir t. t. Skaičiuojama, kad, norint tinkamai apšildyti, pavyzdžiui, 200 kv. m. namą, vienam sezonui gali prireikti apie 1 tonos kokybiškų medžio pjuvenų granulių.

Kokios medžio granulės geriausios?

Atsakymas į šį klausimą yra paprastas, t. y., geriausios medžio pjuvenų granulės yra kokybiškos granulės. Kokybiškos granulės yra sausos, jose nėra jokių priemaišų ar „svetimkūnių“. Tokios granulės yra kietos, netrupančios ir jų pakuotėse nepamatysite drožlių nuobirų.

Kaip sandėliuoti granules?

Medžio pjuvenų granulės yra linkusios sugerti drėgmę, todėl jas sandėliuoti privaloma sausose, ventiliuojamose patalpose, kuriose nesikaupia ir nesilaiko drėgmė. Jų sandėliavimui puikiai tinka garažai, sandėliai ir kitos uždaros patalpos.

Koks katilas reikalingas norint kūrenti granules?

Granulių kūrenimui tinkamiausi yra granuliniai katilai arba kietojo kuro katilai, kuriuose yra įmontuoti granulių degikliai.Techninė druska (NaCl), 25kg (ledui tirpdinti) -25% E-kaina
   Techninė druska (NaCl) Iš cheminių medžiagų, galinčių padėti keliuose ištirpinti ledo (..
9.99€ 7.49€
Smėlio-druskos mišinys, 25kg (ledui tirpdinti) -13% E-kaina
  Smėlio-druskos mišinys, 25kg (ledui tirpdinti). Santykis 15/85 (NaCL/smėlis). Mechaniškai sum..
7.99€ 6.99€
Skalūno plytelės Monte Black (Natural) 30x60x1cm, (1vnt=0,18m2) -40% E-kaina
Natūralaus skalūno akmens apdaila - sienoms, grindims, fasadui.   ..
8.99€ 5.38€
Panelė Spice (S), 15x60cm, m2 -40% E-kaina
Vandens minkštinimo druska (tabletės) filtrams, 25kg -9% E-kaina
Druska vandens filtrams - vandens mikštinimui. Supakuota patogiuose 25kg maišeliuose. ..
9.90€ 8.99€
Loading...