Akmenų gabionai

Akmenų gabionai

Gabionai užpildomi akmenimis.

Rodyti:
Rūšiuoti pagal:

Gabionas - vazonas 42x42x41h cm

42x42 cm 41cm-aukštisGabionai užpildomi akmenimis.   Kaina be užpildo.  Užpildo pr..

54.00€

Gabionas 102x42x42 cm

Gabionai užpildomi akmenimis.   Kaina be užpildo.  Užpildo priklausomai nuo įstatomo plast..

75.00€

Namų aplinka yra tarsi vizitinė kortelė, kurią aplinkiniai pamato pirmiausia ir susidaro pirminį įspūdį. Nenuostabu, jog siekiame namus supančią aplinką dailinti bei puoselėti. Tad neretai ieškome, kas parduoda funkcionalius ir drauge išskirtinius, gražius elementus, padėsiančius sukurti originalią ir estetišką oazę.


Kas yra gabionai?


Gabionas yra vielinio tinklo dėžė, pripildyta akmenų (dažniausiai). Gabionai gali būti skirtingų dizainų: aukšti, žemi, platūs, siauri, stačiakampio, kvadrato formos ar apvalūs ir kt. Kokį dizaino sprendimą rinktis, neretai padiktuoja aplinka, kurioje gabionas bus įkurdintas, ir tikslas, kodėl jis ten atsiduria.

Šiandien gabionai jau nėra naujovė mūsų aplinkoje. Dar prieš kurį laiką juos atsargiai savo kiemuose, soduose įtaisydavo tie, kurie troško šio to unikalaus ir išskirtinio, o šiandien gabionų nauda bei kuriama estetika nevengia pasinaudoti daugelis.


Gabionai gėlėms, dekorui


Gabionai atlieka ir dekoratyvinę, ir praktinę funkcijas. Pirmuoju atveju jie paprastai įsikuria šalia alpinariumų, gėlynų, takelių ar kitose kiemo vietose, jie gali sudaryti ištisas linijas, tvoreles arba būti kaip atskiri aplinkos dekoro elementai, labai dažnai panaudojami gėlėms (tiek apvalūs, tiek keturkampiai).

Praktiniu požiūriu gabionų panaudojimo spektras taip pat labai platus. Jie bus puikus pasirinkimas, jei reikia sutvirtinti šlaitus – tokios akmens tvoros tiks tiek kieme nedideliems šlaitams, tiek pakelėse aukštiems ir statiems. Gabionai – moderni, originali ir išskirtinė alternatyva tvorai. Dar vienas variantas – jie puikiai gali pakeisti tvoros stulpus. Negana to, gabionai gali pasitarnauti formuojant mažosios architektūros elementus, pavyzdžiui, suoliukus, fontanus, paukščių girdyklas, dekoratyvinių augalų vazonus ir pan.


Akmenų gabionai: ką siūlome Jums?

 • Mūsų asortimente galite įsigyti kokybiškų ir labai patvarių gabionų, kuriuose tobulai derės lauko augalų vazonai.
 • Siūlome kelis gabionų matmenis, pavyzdžiui: 42x42, 102x42 cm ar kt.
 • Visi gabionai iš mūsų pasiūlos yra ilgaamžiai, labai tvirti. Jų gamyba remiasi tik nerūdijančių ir atmosferos poveikiui atsparių medžiagų naudojimu, tad ilgainiui gabionai nepraras dekoratyvios išvaizdos ir drauge nereikalaus specifinės priežiūros.
 • Gabioną lengvai surinksite nenaudodami jokių įrankių.
 • Labai geros kainos tikrai masina paįvairinti savo aplinką.
 • Gabionas galės nuolat keisti savo „veidą“, kuris priklauso nuo to, koks vazonas jame įtaisytas – tai puiki proga lengvai ir greitai varijuoti savo namų aplinkos įvaizdžiu.

Gera akmens gabionų kaina

Norite savo aplinkai suteikti papildomo dekoratyvumo, įgyvendinti įmantrius sprendimus, į aplinką įlieti solidumą spinduliuojančių akmenų? Jums aktuali gabionų gamyba. Tiksliau, parduotuvės, kur juos parduoda.

Estetiškai, tvarkingai namų aplinkai labai tiks kokybiški gabionai gėlėms iš mūsų asortimento, išsiskiriantys labai geru kainos ir kokybės santykiu.

Gabionus mūsų el. parduotuvėje internetu galite įsigyti vos nuo 50 Eur. Gabionų kaina nurodyta be akmenų užpildo. Pirkti mūsų el. parduotuvėje labai patogu ir paprasta, tai leidžia efektyviai taupyti brangų savo laiką.

 

Dekoratyvūs, patvarūs ir kokybiški gabionai Jūsų namų aplinkai! Puikios kainos! Pirkti galite ne tik internetu šioje el. parduotuvėje, bet ir fizinėse mūsų pardavimo vietose Lietuvoje: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ar Šiauliuose.


Dažniausiai užduodami klausimai

Ar galima pačiam pasidaryti gabioną iš tvoros tinklo?

Jeigu žinote visus niuansus, susijusius su gabionų įrengimu, tada tikrai galima pačiam pasidaryti gabioną iš tvoros tinklo. Vis dėlto praktika rodo, kad eksperimentai, nežinant visų plonybių ir subtylybių, susijusių su gabionų įrengimu, dažniausiai baigiasi nesėkme arba gautas rezultatas nuvilia. Iš standartinių stačiakampių (1000x500x500 mm) arba kvadratinių (1000x1000x1000 mm) segmentų, kurių akučių dydis – 50x200 mm, montuojami gabionai gali atlikti utilitarinę bei dekoratyvinę funkcijas. Jie gali būti įrengiami, norint sutvirtinti sklypo šlaitus, pakeisti monolitinių tvorų stulpus, atlikti patvaraus suoliuko pagrindo funkciją ar tiesiog būti akį traukiančiu dekoratyviniu elementu. Nepriklausomai nuo to, kokiu tikslu siekiate įsirengti gabioną, reikia turėti omenyje, kad akmenys sveria, todėl gabionas turi būti įrengiamas, nepažeidžiant tinklo, pasirenkant tinkamo storio, atitinkamas tvirtinimo detales.

Kokie akmenys tinka gabionams?

Pažymėtina, kad apvalūs akmenys, kad ir labai gražūs bei malonūs liesti, nėra tinkami gabionų įrengimui. Konstruojant išorines gabionų sieneles iš tokių akmenų neišgaunamas gražus, vientisas vaizdas, nes palieka labai daug tarpų. Gabionų įrengimui yra tinkami skaldyti akmenys, kurių bent viena dalis yra plokščia. Surenkant gabionus akmenys plokščiąja dalimi į išorę yra dedami į gabiono „aptvarą“, todėl šis statinys atrodo pakankamai vientisas ir dailus, o iš šių akmenų sudėliota gabiono sienelė – lygi. Pažymėtina, kad 1 kub. m. gabionui užpildyti įprastai yra sunaudojama 1,5 t akmenų. Ši išeiga yra apytiksliai vienoda, nepriklausomai nuo gabionui įrengti naudojamų akmenų rūšies.

Ar būtina pirkti akmenis, kad pilnai užpildytumėt visą gabiono ertmę?

Atsakysime į šį klausimą paprastai. Tam, kad užpildyti visą gabiono ertmę akmenimis, nėra būtina pirkti visų akmenų. Vidinėje gabiono dalyje gali būti naudojami ir netašyti, nelygūs akmenys, taip įvairios statybinės atliekos, betono gabalai, įvairus trinkelių ir pan. laužas ir t. t. Šią „paslaptį“ puikiai paslėps pas mus įsigyti skaldyti akmenys, kuriuos privaloma sudėti išorinėje gabiono pusėje.

Ar gabionai ilgai išliks gražūs?

Gabionas yra sukuriamas, panaudojant akmenis bei tvoros tinklą. Akmenų ilgaamžiškumu niekas neabejoja. O kaip dėl tvoros tinklo, prilaikančio akmenis? Tvirtas tinklas, skirtas gabiono įrengimui, yra padengtas specialiu cinko aliuminio lydiniu, kuris pasižymi didžiuliu atsparumu atmosferos bei korozijos poveikiui. Pasirinkus tinkamo storio tinklą, tinkamus akmenis, gabionas neišsikraipys, akmenys tvirtai laikysis, o gabionas ilgus metus išliks nepakitęs. Pažymėtina, kad gabiono nugarinėje dalyje yra dedama drenažinė membrana, kuri patikimai saugo nuo piktžolių vešėjimo gabiono tarpuose bei grunto patekimo į gabiono vidų lietui lyjant.

Kodėl verta rinktis mus?

Jeigu svajojate apie gabioną savo sklype, mes esame tie, su kuriais Jūsų svajonė greitai taps realybe. Siūlome platų, įvairių matmenų, ilgaamžių gabionų pasirinkimą. Šiuose gabionuose idealiai derės įvairūs lauko vazonai. Mūsų siūlomus gabionus lengvai surinksite ir patys, o tam Jums netgi nereikės specialių įrankių. Įsirengti gabionus dar niekada nebuvo taip paprasta!Medžio granulės kurui EnPlus A1 sertifikuotos (6mm), 15kg (nuo 15vnt) -37% E-kaina
*"Fiziniams asmenims perkant medienos granules bei briketus takomas 9% PVM. Juridiniams asmenims tai..
5.99€ 3.75€
Medžio granulės Sertifikuotos EnPlus A1 (6mm), 15 kg -37% E-kaina
*"Fiziniams asmenims perkant medienos granules bei briketus takomas 9% PVM.Juridiniams asmenims taik..
5.99€ 3.79€
Medžio granulės Sertifikuotos EnPlus A1 (6mm), paletė (65vnt x 15kg) - 975kg -29% E-kaina
Medžio granulės - paletė 975kg. *"Fiziniams asmenims perkant medienos granules bei briketus tak..
325.00€ 230.00€
Pjuvenų ir durpių briketai MIX, 9.8/10kg -12% E-kaina
Paletėje 96 vnt po 10 kgIšsirinkite tinkamiausią biokuro rūšį iš mūsų asortimento, kurį sudaro: ..
2.50€ 2.19€
Beržo briketai (9.8/10kg) nuo 20 vnt -57% E-kaina
Lapuočių pjuvenų briketai kurenimui - aukštos kokybės kuras - didelė energetinė vertė, švaru, p..
5.79€ 2.49€
Beržo briketai (9.8/10kg) -57% E-kaina
Lapuočių pjuvenų briketai kurenimui - aukštos kokybės kuras - didelė energetinė vertė, švaru, p..
5.79€ 2.49€
Beržo briketai (9.8/10kg) Paletė 960kg -32% E-kaina
Beržo pjuvenų briketai kurenimui -  aukštos kokybės kuras - didelė energetinė vertė, švaru..
350.00€ 239.00€
Pjuvenų briketai MIX, (9.8/10kg) -52% E-kaina
Kuro rūšisKaloringumas (kCal/kg)Degimo trukmėAkmens anglis6700-6900apie 8 valAkmens anglies granulės..
4.99€ 2.39€
Pjuvenų briketai MIX (Paletė, 960kg) -24% E-kaina
Aukštos kokybės kuras - didelė energetinė vertė, švaru, paprasta ir mažiau pelenų!Mūsų parduotu..
295.00€ 225.00€
Pjuvenų ir durpių briketai MIX (Paletė, 960kg) -13% E-kaina
Paletėje 96 vnt po 10 kgIšsirinkite tinkamiausią biokuro rūšį iš mūsų asortimento, kurį sudaro: ..
230.00€ 199.00€
Ąžuolo (kietmedžio) briketai RUF (9.8/10kg) nuo 20vnt -43% E-kaina
Ąžuolo, kietmedžio medžio pjuvenų briketai kurenimui - RUF - aukštos kokybės kuras - didelė ene..
4.99€ 2.85€
Ąžuolo (kietmedžio) briketai RUF paletė, 960kg -28% E-kaina
Ąžuolo, kietmedžio medžio pjuvenų briketai kurenimui - RUF - aukštos kokybės kuras - didelė ene..
370.00€ 265.00€
Vermikulitas 4mm, 100l -26% E-kaina
Vermikulitas plačiai naudojamas žemės ūkyje, sodininkystėje, daržininkystėje, dekoratyvinėje augalin..
49.90€ 36.90€
Agroperlitas, 125 L -30% E-kaina
AGRO PERLITAS – termiškai išplėstos, sterilios, vulkaninės uolienos, naudojamos kaip papildomas prie..
32.90€ 22.99€
Agroperlitas, 20 L -20% E-kaina
AGRO PERLITAS – termiškai išplėstos, sterilios, vulkaninės uolienos, naudojamos kaip papildomas prie..
9.99€ 7.99€
Skalūno plytelės Monte Black (Natural) 15x60x1cm, (1vnt=0,09m2) (AKCIJA- 27.90€/m2) -44% E-kaina
Natūralaus skalūno akmens apdaila- sienoms, grindims, fasadui.   ..
4.49€ 2.51€
Akmens panelė "Black Matt" 15x60 cm, (1pak=0,72m2) (34.90€/m2) -26% E-kaina
       Atracito spalvos natūralaus akmens – skalūno panelės. Pasirinkimas ..
33.90€ 25.13€
Skalūno plytelės Monte Black (Natural) 30x60x1cm, (1vnt=0,18m2) -40% E-kaina
Natūralaus skalūno akmens apdaila - sienoms, grindims, fasadui.   ..
8.99€ 5.38€
Akmens panelė "Multi“ 15x60 cm, (1pak=0,81m2) -24% E-kaina
     Skalūno natūralaus akmens panelė. Žemiškų spalvų paletė suteis jaukumo ..
29.45€ 22.39€
Pušų žievės mulčias Premium 30/70mm, 50l -19% E-kaina
Kaina už 50l.Mulčias ne tik puiki medžiaga dekoruoti Jūsų aplinką, tačiau ir naudingas produktas, a..
9.90€ 7.99€
Pušų žievės mulčias Premium 60/120 mm. 50l E-kaina
Mulčias ne tik puiki medžiaga dekoruoti Jūsų aplinką, tačiau ir naudingas produktas, apsaugantis dir..
8.99€
Ilgalaikio veikimo pavasarinės trąšos vejoms, 4kg -2% E-kaina
Trąšos skirtos tręšti vejas pavasarį, palaiko vejos žalumą, gražų estetinį vaizdą, neskatina intensy..
14.20€ 13.90€
Trąšos vejai FERTIS, 20 kg -21% E-kaina
Naudojant šias trąšas, dėl kiekvienoje granulėje esančių maisto medžiagų, elementai pasiskirsto toly..
50.82€ 39.90€