Mes naudojame slapukus siekdami individualizuoti Jūsų naršymo patirtį ir Jums rodomą turinį bei pateikti pasiūlymus, kurie būtų aktualūs būtent Jums. Paspaudę „sutinku“ arba toliau tęsdami naršymą svetainėje Jūs sutinkate su slapukų įdiegimu ir naudojimu. Savo sutikimą galėsite atšaukti bet kuriuo metu, pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Šaltas asfaltas

Šaltas asfaltas

  Šaltas asfaltas skirtas duobėms užlopyti. Taip pat tinkamas plyšiams, vėžėms, kelio nelygumams. Greitai ir lengvai užtaisysite kelius, stovėjimo aikšteles, privažiavimus ir pan. Galima naudoti visais metų laikais. Naudojant šaltu metų laiku, prieš naudojant palaikykite pakuotę šiltose patalpose.

Rodyti:
Rūšiuoti pagal:
Šaltas asfaltas duobėms, 25kg -25% E-kaina

Šaltas asfaltas duobėms, 25kg

Šaltas asfaltas duobėms – tai aukštos kokybės asfaltas, skirtas užlopyti mažas bei dideles duobes, į..

Kaina:

7.99€ 5.99€

Šaltas asfaltas duobėms, paletė - 1000kg (40x25kg) -40% E-kaina

Šaltas asfaltas duobėms, paletė - 1000kg (40x25kg)

Šaltas asfaltas duobėms – tai aukštos kokybės asfaltas, skirtas užlopyti mažas bei dideles duobes, į..

Kaina:

399.00€ 238.80€

Šaltas asfaltas – tai puiki priemonė, skirta asfaltuotose gatvėse ar keliuose, kiemuose ir bet kur kitur atsiradusioms duobėms užlopyti. Jeigu tik pradeda kaltis į paviršių visiems nervus gadinančios duobės, neverta laukti, kol jos taps nemalonia problema, o reikia iš karto imtis tokios veiklos, kaip duobių lopymas šalto asfalto lopais, ir taip išvengti itin ateityje galinčių laukti nemalonumų.

Kada labiausiai praverčia šaltas asfaltas?

Ši medžiaga, kuri klientams patiekiama mūsų šalyje, yra tikrai aukštos kokybės. Šalto asfalto klojimas praverčia ne tik užlopant įvairaus dydžio duobes keliuose, miestų ir miestelių gatvėse. Jo prireikia ir tada, kai įvažiavimai į kiemus prie daugiabučių dėl duobėmis nusėto jų paviršiaus pasidaro nepakenčiami, kai automobilių stovėjimo, sporto ar vaikų žaidimų aikštelės savo išvaizda primena lyg ką tik po karo bombų išvarpytas teritorijas.

Kai kiemo ar gatvės neįmanoma naujai išasfaltuoti, nes to neleidžia mūsų finansinė padėtis, neverta per daug nusiminti, nes puikiai situaciją galima pagerinti ir kuklesnėmis galimybėmis – pasitenkinti paprasčiausiu tų nelemtų duobių užlopymu. O šauniausia šioje situacijoje yra ne tai, kad, pasielgę išmintingai, sutaupysime pinigų, bet ir  tai, jog šalto asfalto klojimas ant duobių yra įmanomas visais metų laikais. Todėl tvarkytis savo valdose galite net ir žiemą. Anot specialistų, šaltu asfaltu duobes galima išlyginti net esant 26 laipsniams šalčio.

Kaip tinkamiausiai naudoti šaltą asfaltą?

Kaip ir bet kokiame darbe, taip ir lopant duobes asfalto dangose reikalingas atidumas ir kruopštumas. Prieš imantis kloti šaltą asfaltą pirmiausiai reikia gerai išvalyti susidariusią duobę ar plyšį šluota arba aštriu šepečiu. Jei duobė pasitaikė gili, tada protingiausia pilti asfaltą penkių centimetrų sluoksniais, kas kartą užsandarinti supiltą masę. Kai duobė užpilta, virš jos šalto asfalto masė turėtų būti iškilusi bent per centimetrą, nes paskui ją sutankinus, to iškilimo nebeliks.

Kiek šalto asfalto mišinio prireiktų vienai duobei užpilti?

Viename šalto asfalto maišelyje būna 25 kg šio mišinio. Tiek jo užtenka vieno kvadratinio metro pločio ir iki trijų centimetrų duobei užpilti. Tačiau turėkite omenyje, jog duobės būna įvairių formų, jų kraštai įprastai būna nevienodi, ir gylis nebūna vienodas, todėl, tankindami asfalto mišinį duobėje, jo galima sunaudoti žymiai daugiau nei įsivaizdavome. Todėl perkant šaltą asfaltą verta į tai atsižvelgti ir nešykštauti, nes nuo seno žinoma, jog šykštus moka du kartus.

Ar galima šaltą asfaltą naudoti šaltuoju metų laiku?

Jau anksčiau minėjome, kad su šaltu asfaltu galima darbuotis ir žiemą, nes jis darbo procese naudojamas be ypatingo pasiruošimo, o ir pats darbas atliekamas gana greitai, be ilgų, įmantrių procedūrų. Tik reikia nepamiršti, jog tuo metų laiku teks pasirūpinti, kad ši medžiaga prieš naudojimą šiek tiek atšiltų. Todėl jos pakuotę, prieš pradėdami darbus, šiek tiek laiko palaikykite šiltoje patalpoje, kol jis atsileis, taps minkštesnis. O jeigu šaltas asfaltas prieš pradedant darbus nuo išorinio šalčio bus sukietėjęs, tada jis nesiduos tinkamai naudojamas.

Kur ir kaip galima pirkti šaltą asfaltą?

Per visą šalį galima atrasti milijonus vietų, kur tikrai praverstų šaltas asfaltas, mūsų krašte naujų duobių duobelių  asfalte atsiranda kur kas daugiau nei  mūsų galaktikoj žiba žvaigždelių. Todėl šalto asfalto paklausa tikrai yra milžiniška. Kiekvienas pirkėjas norėtų jį pirkti kuo pigiau, pačiomis geriausiomis kainomis.

Šaltas asfaltas Vilniuje parduodamas ir pristatomas visoje Lietuvoje. Atvežamas nurodytu adresu. Jį verta pirkti internetu, nes dažnai duobių būna labai daug, tad vienu maišu visų jų neužpilsi ir lengvojo automobilio bagažinėje nepaveši. Perkant didesnį kiekį taikomos įvairios akcijos. Reikės tik susisiekti su vadybininkais ir susitarti dėl jums reikalingo prekės kiekio.

Šaltas asfaltas parduodamas tik Kaune, o kitur prekė pristatoma, užsisakius ją internetu. Visą informaciją rasite interneto nuorodoje www.akmenys.lt. Prekės, pažymėtos „E-kaina“ – perkamos internetu kainuoja pigiau! Patariama, prieš perkant šaltą asfaltą ir atvykstant į parduotuvę, pasidomėti ar ji turės norimą prekės kiekį. Jeigu prekės tuo metu nebūtų, ją bus galima užsakyti elektroniniu paštu: info@akmenys.lt
Loading...