Dėžė smėlio-druskos mišiniui (geltona), talpa 150 L
Pristatome visoje Lietuvoje
Dėmesio! Dalis prekių asortimento parduodamos tik prekybinėse aikštelėse arba galite užsakyti el.paštu/telefonu - +370 607 57780 arba info@akmenys.lt
Dėžė žvyro-druskos mišiniui pagaminta iš aukštos kokybės vidutinio tankio polietileno (MDPE), naudojant inovatyvią rotacinio formavimo technologiją
Vidutinio tankio polietilenas (MDPE), lyginant su aukšto tankio polietilenu (HDPE) ar stikloplastiku, pasižymi geresnėmis eksploatacinėmis savybėmis ir ilgaamžiškumu, yra atsparesnis neigiamai temperatūrai, mechaniniam poveikiui, smūgiams ir lenkimui.
Dėžės smėlio-druskos mišiniui yra atsparios šalčiui, UV ir atmosferos poveikiui, chemikalams, nuo jų lengvai nuvalomi graffiti dažai.
- Ilgis - 669 mm
- Plotis - 865 mm
- Aukštis - 690 mm
- Svoris - 11 kg
- Talpa - 150 L / 215 kg smėlio druskos mišinio.
Realus prekės atspalvis gali skirtis nuo pateiktos produkto nuotraukoje.
- Prieinamumas: Sandėlyje
- Kaina:
- 157.00€
E-kainos galiojimas:
Prekių, kurios pažymėtos "E-kaina" ženklu, kaina - galioja tik užsakant internetu.
Kainos mūsų parduotuvėse gali skirtis nuo e-kainos.
Ar turime sandėlyje?
Prekes, kurios nėra pažymėtos E-KAINA, galima įsigyti mūsų fizinėse parduotuvėse, tačiau REKOMENDUOJAME prieš atvykstant pasiteirauti telefonu, ar turėsime norimą prekės kiekį.
Jeigu prekės nėra sandėlyje - ją galima užsisakyti elektroniniu paštu info@akmenys.lt pateikiant užklausą. Tokiu atveju gali būti taikomas minimalus užsakymo kiekis ir galimai bus perskaičiuota prekės kaina.