Mes naudojame slapukus siekdami individualizuoti Jūsų naršymo patirtį ir Jums rodomą turinį bei pateikti pasiūlymus, kurie būtų aktualūs būtent Jums. Paspaudę „sutinku“ arba toliau tęsdami naršymą svetainėje Jūs sutinkate su slapukų įdiegimu ir naudojimu. Savo sutikimą galėsite atšaukti bet kuriuo metu, pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Durpių briketai

Durpių briketai
Rodyti:
Rūšiuoti pagal:

Durpių briketai yra itin aukštos kokybės organinis kietasis kuras, tinkamas įvairių katilų, grilių, boilerių ir kt. šilumos šaltinių kūrenimui. Puikūs atsiliepimai apie šiuos briketus sklinda iš lūpų į lūpas, todėl nenuostabu, kad ši kietojo kuro rūšis kasdien tampa vis populiaresnė.


Kokiomis savybėmis pasižymi durpių briketai?


Iš durpių pagaminti briketai yra pakankamai kaitrūs. Jų kaloringumas siekia 4600 kcal/kg. Kalbant apie kitus rodiklius, būtina pažymėti, kad šios briketų rūšies peleningumas gali siekti nuo 4,4 proc. iki 19,5 proc., o drėgnis – iki 19,8 proc.

Durpių briketų sudėtyje nėra jokių dervų. Minėtų briketų gamybos procese taip pat nėra naudojamos cheminės medžiagos, todėl šios rūšies briketai yra vertinami, kaip viena iš natūraliausių bei netoksiškiausių šiuo metu naudojamų kietojo kuro rūšių. Atsižvelgiant į jų sudėtį bei gamybos technologiją, galima garantuoti, kad degdami durpių briketai neišskiria jokių kenksmingų medžiagų, galinčių daryti neigiamą poveikį gamtai ar žmonių sveikatai.

Sklandžiu bei tolygiu degimu pasižymintys durpių briketai dega iš tiesų ilgai. Šiuos briketus galima naudoti ir kaip pagalbinę priemonę kitų biokuro rūšių uždegimui. Be to, iš durpių pagaminti briketai yra vertinami dar ir dėl to, kad jais kūrenant yra juntamas ženkliai mažesnis temperatūrų svyravimas patalpose.

Durpių briketai, tiksliau jų pelenai, yra vertinami kaip puiki trąša, tinkama dirvožemio struktūros gerinimui bei augalų augimui skatinti, todėl patariame neišmesti šių briketų pelenų, neįsitikinus jų nauda Jūsų sodo ir daržo augalams.


Ar galima durpių briketus įsigyti pigiau?


Puikiu kainos ir kokybės santykiu pasižyminčius durpių briketus internetu arba visose mūsų fizinėse pardavimo vietose galite įsigyti ir ženkliai mažesnėmis kainomis. Ieškokite prekių, pažymėtų ženklu „akcija“, ir norimą kietąjį kurą įsigykite ženkliai pigiau.


Kokiomis durpių briketų pakuotėmis prekiaujame?


Šiuo metu parduodame durpių briketus, kurie yra fasuoti į maišus po 25 kg, bei briketus didmaišiais po 1000 kg, todėl kiekvienas gali nesunkiai ir greitai įsigyti tiek mažą, tiek itin didelį durpių briketų kiekį.


Ar durpių briketus sunku sandėliuoti?


Kompaktiškumas yra dar viena durpių briketų savybė, kurios nepaminėjome ankščiau, o tai reiškia, kad šių briketų sandėliavimas iš tiesų nėra sudėtingas. Briketų pakuotes lengva sukrauti vieną ant kitos, todėl ir nedidelėje erdvėje galėsite sutalpinti tikrai didelį jų kiekį. Žinoma, šie briketai, kaip ir bet kuri kita briketų rūšis, nėra atspari drėgmei, todėl šio kuro sandėliavimui privalu pasirinkti tik sausas bei ventiliuojamas patalpas. Kaip jau minėjome, durpių briketai yra ypač degūs, todėl jų nedera sandėliuoti arti atviros ugnies arba patalpose, kuriuose gali būti įkaitusių daiktų.


Dažniausiai užduodami klausimai


Kuo skiriasi durpių briketai nuo pjuvenų briketų?

Durpių briketai nuo pjuvenų briketų skiriasi pagrindiniais rodikliais, t. y., kaloringumu, peleningumu bei drėgniu. Primename, kad durpių briketų kaloringumas siekia 4600 kcal/kg, peleningumas svyruoja nuo 4,4 proc. iki 19,5 proc., o drėgnis – 19,8 proc. Atitinkamai mišrių lapuočių briketų, kurių sudėtyje nėra kietmedžio pjuvenų, kaloringumas siekia iki 4700 kcal/kg, peleningumas apie 2 proc, o drėgnis – 8 proc. Patys kaitriausi iš pjuvenų briketų yra ąžuoliniai briketai. Jų kaloringumas yra 6200 kcal/kg, peleningumas vos 1 proc., o drėgnis –7,5 proc. Be šių savybių pjuvenų bei durpių briketai skiriasi ir savo kaina. Pažymėtina, kad pastarieji briketai yra gerokai pigesni, lyginant jų kainą su įvairių pjuvenų briketų kainomis.

Ką reiškia durpių briketų kaloringumas?

Durpių briketų kaloringumas parodo, kiek šiluminės energijos yra išskiriama į aplinką, sudeginus 1 kg šio organiško bei ekologiško kuro.Techninė druska (NaCl), 25kg (ledui tirpdinti) -25% E-kaina
   Techninė druska (NaCl) Iš cheminių medžiagų, galinčių padėti keliuose ištirpinti ledo (..
9.99€ 7.49€
Smėlio-druskos mišinys, 25kg (ledui tirpdinti) -13% E-kaina
  Smėlio-druskos mišinys, 25kg (ledui tirpdinti). Santykis 15/85 (NaCL/smėlis). Mechaniškai sum..
7.99€ 6.99€
Skalūno plytelės Monte Black (Natural) 30x60x1cm, (1vnt=0,18m2) -40% E-kaina
Natūralaus skalūno akmens apdaila - sienoms, grindims, fasadui.   ..
8.99€ 5.38€
Panelė Spice (S), 15x60cm, m2 -40% E-kaina
Vandens minkštinimo druska (tabletės) filtrams, 25kg -9% E-kaina
Druska vandens filtrams - vandens mikštinimui. Supakuota patogiuose 25kg maišeliuose. ..
9.90€ 8.99€
Loading...