Mes naudojame slapukus siekdami individualizuoti Jūsų naršymo patirtį ir Jums rodomą turinį bei pateikti pasiūlymus, kurie būtų aktualūs būtent Jums. Paspaudę „sutinku“ arba toliau tęsdami naršymą svetainėje Jūs sutinkate su slapukų įdiegimu ir naudojimu. Savo sutikimą galėsite atšaukti bet kuriuo metu, pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Beržinės malkos

Beržinės malkos

Malkos, pagamintos iš beržo malkinės medienos, jau daugelį metų yra populiariausią malkų rūšis Lietuvoje. Žmones jas vertina dėl nekuklaus gerųjų savybių sąrašo bei racionalios kainos.

Rodyti:
Rūšiuoti pagal:
Ąžuolinės malkos dėžėje (1.06 m3) -14% E-kaina

Ąžuolinės malkos dėžėje (1.06 m3)

Pakuotės dydis (išorės matmenys) - 1,15x0.8x1.15 cm.Malkų pakuotės dydis - išorės pakuotės matmenys...

295.00€ 255.00€

Beržinės malkos dėžėje (1.39 m3) -10% E-kaina

Beržinės malkos dėžėje (1.39 m3)

Pakuotės dydis (išorės matmenys) - 1,10x1,10x1.15 cm.Malkų pakuotės dydis - išorės pakuotės matmenys..

385.00€ 347.00€

Beržinės malkos 2 RM-erdvinis metras (pakuotė- 1x1,15x2 m)

Perkant didesnį kiekį - pristatymo sąlygos derinamos! Skambinkite +370 607 57780..

460.00€ /Fiziniams 9% PVM

Beržinės malkos 40L (1 paletė - 72 vnt)

Perkant didesnį kiekį - pristatymo sąlygos derinamos! Skambinkite +370 607 57780..

550.00€ /Fiziniams 9% PVM

Beržinės malkos 40L ,vnt

Perkant didesnį kiekį - pristatymo sąlygos derinamos! Skambinkite +370 607 57780..

7.90€ /Fiziniams 9% PVM

BERŽO MALKOS – LAIKO PATIKRINTAS PASIRINKIMAS


Kokiai malkų kaitrumo grupei priklauso beržinės malkos?


Beržinės malkos yra vienos kaitriausių malkų, todėl jos yra priskiriamos aukščiausiu kaitrumu pasižyminčiai pirmajai kaitrumo grupei. Pažymėtina, kad pirmajai malkų kaitrumo grupei yra priskiriamos tik tos malkos, kurių kaloringumas yra nuo 2250 iki 2500 kcal/Kg.


Kokiomis savybėmis pasižymi beržo malkos?


Viena iš pagrindinių savybių, kuriomis pasižymi iš beržo malkinės medienos pagamintos malkos, yra jau minėtas jų kaitrumas. Aukštu kaloringumu pasižyminčios beržo malkos iš tiesų yra labai kaitrios, o tai reiškia, kad degdamos į aplinką išspinduliuoja didelį šiluminės energijos kiekį. Kita jų savybė – tolygus sausų šių malkų degimas, t. y., degdamos jos kibirkščiuoja labai minimaliai. Beržinės malkos taip pat yra vertinamos dėl ilgo degimo laiko bei orą dezinfekuojančių savybių. Šios rūšies malkas, esant reikalui, nėra sunku užgesinti. Be to šios malkos tinka ir maisto, pavyzdžiui, šašlykų gaminimui šašlykinėse.


Kokiems katilams yra tinkamos beržinės malkos?


Beržinės malkos tinka generacinių, modernių ir daugumai įprastų kietojo kuro katilų kūrenimui, taip pat židiniams bei pirtims kūrenti. Patartina šios rūšies malkų nenaudoti mažoms, koklinėms krosnims kūrenti, nes dėl didžiulės kaitros, kurią išskiria degdamos beržo malkos, gali įtrūkti tokių krosnių sienelės.


Kodėl negalima deginti neišdžiūvusių beržo malkų?


Teisingumo dėlei būtina paminėti, kad neišdžiovintos beržo malkos taip pat puikiai dega, tačiau neišdžiūvusių jų kūrenti tikrai nederėtų. Tinkamai neišdžiovintos, drėgnos beržinės malkos išskiria labai daug dervų, kurios yra puikus „pagalbininkas“, norint užkimšti dūmtraukius ir kaminus, o užsikimšusius kaminus ir dūmtraukius, kai žinia, yra būtina valyti ne tik dėl geresnės traukos, bet ir siekiant išvengti gaisro pavojaus. Įvairios dervos ir suodžiai taip pat kenkia ir katilams: ant metalinių katilų sienų „nutūpusios“ dervos ir suodžiai „graužia“ metalą, iš kurio katilai yra pagaminti. Siekdami palengvinti Jūsų kūrenimo darbus ir tausodami Jūsų turimus katilus, siūlome tik tinkamai išdžiovintas, suskaldytas ir patogiai supakuotas beržines malkas.


Nuo ko priklauso beržinių malkų kaina?


Beržinių malkų kaina priklauso nuo perkamo šių malkų kiekio. Sausos, skaldytos beržinės malkos yra parduodamos supakuotos maišuose, pakuotėmis (2 RM erdvinis metras (pakuotės dydis: 1x1,15x2 m) bei paletėmis, kuriose telpa 72 maišai su beržo malkomis. O jų kaina šiai dienai yra nuo 6,65 Eur, perkant vieną maišą beržinių malkų, iki 264,00 Eur, perkant vieną šių malkų paletę.


Kur galima įsigyti beržinių malkų?


Beržinių malkų galite įsigyti visose mūsų fizinėse prekybos vietose bei internetu. Pažymėtina, kad perkant didesnį beržinių malkų kiekį, pristatymo sąlygos gali būti derinamos individualiai. Įsigytas malkas Jūsų nurodytu adresu pristatysime per maksimaliai trumpiausią laiką ir Jums patogiu metu, nepriklausomai nuo to, ar gyvenate Kaune, ar Jūsų gyvenamoji vieta yra Klaipėda, Šiauliai, Vilnius, Alytus, Panevėžys ar kita Lietuvos vietovė.


Kaip sandėliuoti įsigytas beržines malkas?


Įsigijus pilnai išdžiovintas, skaldytas beržo malkinės medienos malkas, jas galima sandėliuoti tiek patalpose, tiek lauke. Svarbu paminėti, kad lauke sandėliuojamos malkos turėtų būti pridengtos nuo lietaus, o sandėliuojant viduje puikiai tiks sausos patalpos, kuriose nesikaupia drėgmė ir yra gera ventiliacija.


Dažniausiai užduodami klausimai

Kiek kainuoja beržinės malkos?

Beržinių malkų kaina priklauso nuo malkų, kurį perkate, kiekio, pavyzdžiui, viena beržinių malkų paletė, kurioje yra 72 maišai su malkomis, šiuo metu kainuoja 264,00 eurus, viena didelė malkų pakuotė – 241,00 eurus, o maišas šių malkų – 6,65 eurus.

Kodėl verta rinktis beržo malkas?

Beržo malkos, vertinant jų kainos ir kaitrumo savybių santykį, yra optimaliausias pasirinkimas. Šios malkos itin kaitrios, kvapnios, lengvai užgesinamos, jeigu to reikalauja situacija, jos taip pat ilgai dega bei pasižymi savybėmis dezinfekuoti orą. Įvairiems katilams, įskaitant generacinius, modernius ir didelę daugumą įprastų katilų, tinkančios beržinės malkos puikiai tinka ne tik patalpų šildymui bet ir maisto gamybai šašlykinėse. Šios rūšies malkos, lyginant su kitomis pirmajai malkų kaitrumo grupei priskiriamomis malkomis, yra vienos pigiausių.Pearl granito borteliai skelti 50x10x10 cm, vnt -34% E-kaina
Šviesiai pilko atspalvio 10 cm. aukščio blokeliai - pagaminti iš granito. ..
14.90€ 9.90€
Akmens panelė ,,Bronze‘‘15x60 cm, (pak=0,81m2) AKCIJA-29.90Eur/m2 -40% E-kaina
Išskirtinės išvaizdos kvarcito akmens panelės. Itin žemiškų pilkai rausvai rudų atspalvių segmentai,..
40.36€ 24.22€
Skalūno plytelės Monte Black (Natural) 30x60x1cm, (1vnt=0,18m2)  akcija-29.90 Eur/m2 -40% E-kaina
Natūralaus skalūno akmens apdaila - sienoms, grindims, fasadui.    ..
8.99€ 5.38€
Antika "Yellow" sveriami 10-30 cm, kg -26% E-kaina
Kaina nurodyta už 1 kg  su PVM. ..
0.90€ 0.67€
Medžio granulės kurui  (6mm), 10kg -6% E-kaina
*"Fiziniams asmenims perkant medienos granules bei briketus takomas 9% PVM. Juridiniams asmenims tai..
6.90€ 6.49€
Plytelės Rosso 30x60cm, vnt -41% E-kaina
Kaina nurodyta už vnt.Šių plytelių spalvos variacijos paletėse gali kisti nuo gelsvos iki rusvos ..
17.00€ 9.99€
Loading...