Granito plytelės

Granito plytelės

  Granito plytelės grindiniui, terasai, sienų ir grindų apdailai. Galimi įvairūs apdirbimo būdai - degintas (neslidus paviršius), poliruotas, šlifuotas, bučiarduotas granitinis paviršius. Standartinių matmenų plytelės palaikomos sandėlyje. Kitų matmenų ir storių granitines plyteles vežame pagal užsakymą. Granito kaina gali skirtis priklausomai nuo matmenų, rūšies ir apdirbimo būdo.


Rodyti:
Rūšiuoti pagal:
Plytelės granito Dark 60x30x3 degintos, vnt -53% E-kaina

Plytelės granito Dark 60x30x3 degintos, vnt

Kaina už vnt. Tamsaus granito plytelės - atspalvis pilkai/žalsvas, vietomis gali būti įvairios t..

29.90€ 13.99€ /vnt.

Granito plytelių rūšys 


Granito plytelės įprastai yra skirstomos į tris rūšis. Pirmoji rūšis – tai šlifuotos granito plytelės. Šios rūšies plytelės labai dažnai yra poliruojamos, todėl jų išvaizda šiek teik primena ir marmuro plyteles. Pirmosios rūšies plytelės dažnai pasirenkamos virtuvėms, laiptinėms ir kt. patalpoms išklijuoti. Antroji rūšis – tai granito plytelės, apdorotos smėliu. Šios rūšies granito plytelės yra blizgios, tačiau tas blizgesys yra daug subtilesnis, nes plytelių paviršius yra šiurkštesnis. Šiurkštesnis paviršius sąlygoja tai, kad jos yra mažiau slidžios, todėl šios rūšies granito plytelės dažnai yra pasirenkamos laiptams bei kitų patalpų, vedančių į ir iš namų, grindims išklijuoti. Neapsigaukite, tai nereiškia, kad šios rūšies plytelės yra geriausiais pasirinkimas lauko darbams. Lauko darbams geriausiai tinka trečioji granito plytelių rūšis – deginto granito plytelės.


Paprastos granito plytelės, priskiriamos pirmajai bei antrajai granito plytelių rūšims, yra tinkamos vidaus darbams. Jas dažnai pasirenkama tada, kai norima įsirengti vonios kambarį, virtuvę, įstiklintą terasą ir pan. namų erdves. Įprastai granito plytelės yra 60x60 cm formato, tačiau, žinoma, tai nėra vienintelis galimas pasirinkimas, todėl nesunkiai rasite ir kitokių matmenų (pavyzdžiui, 30x60 cm, 30x80 cm ir kt.) granito plytelių savo projektams. Pakankamai gausus šių plytelių dizainų pasirinkimas taip pat įgalina praktiškai bet kokį interjero projektą paversti realybe. Granito plytelės, pasirinktos interjero darbams, visada kuria elegantišką bei prabangų įspūdį, todėl puikiai tiks žmonėms, norintiems savo namams suteikti būtent tokį atspalvį.


Deginto granito plytelės idealus pasirinkimas lauko darbams. Vandeniui, temperatūros pokyčiams, mechaniniams pažeidimams, trinčiai, įvairiems krituliams ir pan. agresoriams atsparios plytelės idealiai tinka fasadų, atvirų terasų, lauko grindinių, laiptų ir kt. zonų įrengimui. Pažymėtina, kad deginto granito plytelių paviršius yra grublėtas, todėl šios plytelės nėra slidžios, o tai būtina savybė, įrengiant minėtas laiptų zonas. Deginto granito plytelės taip pat pasižymi kitoniška, akį traukiančia išvaizda, todėl jeigu ieškote patvaraus, ilgaamžiško bei gerai atrodančio sprendimo, tai deginto granito plytelės yra tai, ko jums reikia. Nors minėjome, kad šios rūšies plytelės yra idealus pasirinkimas lauko darbams, tai dar nereiškia, kad jų negalite panaudoti ir interjero sprendimuose. Degintos granito plytelės pastaruoju metu itin pasiteisina bei yra dažnai pasirenkamos, kai norima namuose įsirengti dušo, pirties ar kitos patalpos, kurioje yra itin drėgna, grindis. Tokios grindys yra itin funkcionalus, saugus bei racionalus pasirinkimas.


Aktualus klausimas, natūraliai kylantis visiems, galvojantiems apie granito plytelių pasirinkimą vidaus bei lauko darbams, yra jų kaina. Granito plytelių kaina priklauso nuo tokių kriterijų, kaip jų apdirbimo technologija, dydis, rūšis ir t. t. Internetu arba fizinėse Akmenys.lt prekybos vietose galite įsigyti itin aukštos kokybės, įvairių rūšių, matmenų bei apdirbimo būdu pasižyminčių granito plytelių racionalia kaina. Norintiems granito plytelių įsigyti dar pigiau, siūlome atkreipti dėmesį į prekes, kurios mūsų internetinėje parduotuvėje arba fizinėse pardavimo vietose yra pažymėtos ženklu „Akcija“.


Dažniausiai užduodami klausimai

Kuo skiriasi deginto granito plytelės nuo paprastų?

Granito plytelės, kaip ir uoliena, iš kurios jos yra pagamintos, pasižymi stulbinamu kietumu bei tvirtumu. Šios ilgaamžės plytelės yra atsparios įvairaus pobūdžio mechaniniams pažeidimams, įskaitant įvairius įbrėžimus, smūgių liekamuosius reiškinius ir t. t. Granito plytelės taip pat pasižymi atsparumu ir įvairioms buitinėms bei pramoninėms cheminėms medžiagoms, kurios labai dažnai gali padaryti nepataisomą žalą kitų rūšių plytelėms. Plytelės, pagamintos iš granito, taip pat į save nesugeria drėgmės, yra atsparios žemai temperatūrai bei neblunka ir kitaip nekeičia savo savybių, veikiamos tiesioginių saulės spindulių.

Kokiems paviršiams rinktis granito plyteles?

Kaip jau buvo minėta, granito plytelės yra geras pasirinkimas tiek vidaus, tiek lauko darbams, o lauko terasos, laiptai, grindiniai, vonios kambariai, virtuvės ir kitos patalpos, kuriose nuspręsta panaudoti granito plyteles, idealiai atrodo ilgus metus. Žinoma, granito plytelių klojimas yra kitoks nei, pavyzdžiui, keraminių plytelių, todėl turėtumėte žinoti esminius dalykus. Visų pirma, granito plytelės turi būti klijuojamos tik ant tinkamai paruoštų paviršių, kurie prieš klojant šias plyteles yra tinkamai išlyginti bei išdžiūvę. Atkreipkite dėmesį į tai, kad granito plytelės yra ženkliai storesnės, todėl to negalima pamiršti, įrengiant pagrindą plytelėms. Granito, kaip ir kitų rūšių plytelės, naudojamos vidaus darbams, privalo būti klijuojamos ant švarių, nuvalytų paviršių. Dalis specialistų pataria paviršius nugruntuoti, nors šis veiksmas ne visada yra būtinas. Primename, kad nuo betonavimo darbų užbaigimo ir granito plytelių klijavimo darbų pradžios turėtų būti praėję ne mažiau 30 kalendorinių dienų. Visų antra, granitas yra natūrali uoliena, o tai reiškia, kad jų raštai yra unikalūs ir nepakartojami, todėl patartina prieš klijuojant granito plyteles jas išsidėlioti, kad galėtumėte susikurti norimą vaizdą. Visų trečia, granito plytelės, priešingai nei, pavyzdžiui, keraminės plytelės, yra klojamos be „siūlių“. Žinoma, granito plytelių klojimas viduje bei lauke skiriasi, todėl lauko zonas, norint iškloti deginto granito plytelėmis, paviršių derėtų paruošti tikslai taip, kaip nurodo specialistai.Juoda blizgi dekoratyvinė skalda 1/3; 2/5 mm, 20 kg -30% E-kaina
Smulki juodos spalvos, blizgi kvarcito skalda. Blizgumą išlaiko tiek sausa, tiek vandenyje. Pui..
12.49€ 8.79€
Plastikiniai vejos, skaldos atskyrimo bortai 45MM (1m) , vnt -32% E-kaina
Plastikiniai vejos bortai – naujas ir praktiškas produktas sodų, kiemų tvarkymo ir apželdinimo sr..
1.74€ 1.19€
Bortelis (atitvaras) metalinis Corten steel 1m. -25% E-kaina
Puikiai tinka kartu su visų rūšių žvyru, žole ir sodo plytelėmis. Yra 7,5 cm aukščio (17,5 cm a..
19.90€ 14.99€
Plytelės skalūno grublėtos ~25x50 cm, vnt -39% E-kaina
Išskirtinio grožio sodo plytelės: natūralaus skilimo, nepoliruoto paviršiaus.    Lauko ..
17.90€ 10.99€
Lankstus atitvaras 10 m, aukštis - 40mm (+20vnt vinių komplekte) -20% E-kaina
Lankstus atitvaras skirtas lenktų linijų formavimui, lengvai sukuriama tiesi linija arba standaus ap..
19.90€ 15.90€
Akmens panelė (kvarcito) ,,Bronze‘‘15x60 cm, (pak=0,81m2) (SUPER PASIŪLYMAS) tik 23.33 Eur/m2  -53% E-kaina
Išskirtinės išvaizdos kvarcito akmens panelės. Itin žemiškų pilkai rausvai rudų atspalvių segmentai,..
40.36€ 18.99€
Pušų žievės mulčias B 7/30mm, 50l -29% E-kaina
Kaina už 50lMulčias ne tik puiki medžiaga dekoruoti Jūsų aplinką, tačiau ir naudingas produktas, aps..
6.99€ 4.99€
Pušų žievės mulčias Premium 60/120 mm. 50l -40% E-kaina
Mulčias ne tik puiki medžiaga dekoruoti Jūsų aplinką, tačiau ir naudingas produktas, apsaugantis dir..
11.65€ 6.99€
Silver gludinti  10/30; 30/60 mm. 20 kg E-kaina
Melsvai pilki gludinto kvarcito akmenukai. Puikiai tiks kiemo, alpinariumo, nuogrindos puošimui..
11.90€
Plastikinis atitvaras 60cm ilgio (juodas), vnt -11% E-kaina
Kaina už vnt.Plastikinių atitvarų pagalba nesunkia ir greitai atskirsite gėlynus ir alpinariumus..
0.89€ 0.79€
Pėdos Ardesia 42/36x2cm -29% E-kaina
Loading...