Mes naudojame slapukus siekdami individualizuoti Jūsų naršymo patirtį ir Jums rodomą turinį bei pateikti pasiūlymus, kurie būtų aktualūs būtent Jums. Paspaudę „sutinku“ arba toliau tęsdami naršymą svetainėje Jūs sutinkate su slapukų įdiegimu ir naudojimu. Savo sutikimą galėsite atšaukti bet kuriuo metu, pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Agroplėvelė, agrotekstilė

Agroplėvelė, agrotekstilė

 Agrotekstilė (agrotekstilinė medžiaga/plevelė) naudojama dirvožemio sluoksnių atskyrimui, dekoratyviniems augalams, medžiams auginti. Taip pat vaisius ir daržoves, tiek lauke, tiek ir šiltnamyje. Formuojant kraštovaizdį gali būti naudojama kaip pagrindas mulčui, skaldai, žvyrui ir kitoms dengiančioms medžiagoms.

Rodyti:
Rūšiuoti pagal:
Geotekstilė Berrymax 1x5m (5m2) E-kaina

Geotekstilė Berrymax 1x5m (5m2)

Geotekstilė Berrymax - speciali medžiaga, skirta braškių apsaugai. Plėvelė apsaugo braškes nuo ..

Kaina:

17.90€

Smeigės geotekstilės tvirtinimui, 50vnt E-kaina

Smeigės geotekstilės tvirtinimui, 50vnt

Smeigės skirtos greitam ir paprastam austinės bei neaustinės agro tekstilės tvirtinimui prie pagrind..

Kaina:

7.50€

Smeigė geotekstilės tvirtinimui, vnt E-kaina

Smeigė geotekstilės tvirtinimui, vnt

Smeigės skirtos greitam ir paprastam austinės bei neaustinės agro tekstilės tvirtinimui prie pagrind..

Kaina:

0.15€

Metalinė smeigė J forma 20cm, vnt E-kaina

Metalinė smeigė J forma 20cm, vnt

kaina už 1 vnt.Smeigės diametras - 3 mm. ..

Kaina:

0.17€

Agrotekstilės danga 2,1 m x 25m; 100 g/m², juoda (vnt) E-kaina

Agrotekstilės danga 2,1 m x 25m; 100 g/m², juoda (vnt)

  Agrotekstilinė medžiaga yra naudojama dirvožemio sluoksnių atskyrimui, važiuojamosios dalies ..

Kaina:

49.90€

Apsauginis tinklas nuo kurmių 2m x 200m -8% E-kaina

Apsauginis tinklas nuo kurmių 2m x 200m

Tinklas yra lengvai karpomas, modeliuojamas, ir montuojamas.  Tinkamai apsaugai nuo kurmių, tin..

Kaina:

217.00€ 199.00€

Agrotekstilės danga 1,05 m x 25m; 100 g/m², juoda (vnt.) E-kaina

Agrotekstilės danga 1,05 m x 25m; 100 g/m², juoda (vnt.)

  Agrotekstilinė medžiaga yra naudojama dirvožemio sluoksnių atskyrimui, važiuojamosios dalies ..

Kaina:

24.90€

Agrotekstilės danga 2,1 m x 5m; 100 g/m², juoda (vnt) E-kaina

Agrotekstilės danga 2,1 m x 5m; 100 g/m², juoda (vnt)

  Agrotekstilinė medžiaga yra naudojama dirvožemio sluoksnių atskyrimui, važiuojamosios dalies ..

Kaina:

14.90€

Agrotekstilės danga 1,05 m x 5m; 100 g/m², juoda (vnt) E-kaina

Agrotekstilės danga 1,05 m x 5m; 100 g/m², juoda (vnt)

  Agrotekstilinė medžiaga yra naudojama dirvožemio sluoksnių atskyrimui, važiuojamosios dalies ..

Kaina:

9.90€

Kas yra agroplėvelė ir kokia jos paskirtis, tikriausiai daugelis yra bent jau girdėjęs, o jei užsiima daržininkyste, sodininkyste, gėlininkyste, tai ir puikiai žino, kas tai yra, koks jos naudojimas, nauda ir kiti ypatumai. Ši daržo plėvelė stebina plačiu panaudojimo galimybių spektru, tad nenuostabu, jog yra vienas perkamiausių dalykų sodo / daržo prekių kategorijoje.


Agro plėvelės naudojimas


Agroplėvelę dar galite išgirsti vadinant agrotekstile, agrotekstiline medžiaga, bet jos savybės nuo to nekinta. Ji naudojama, kai reikia atskirti dirvožemio sluoksnius, apdengti dekoratyvinius augalus, apsaugoti medžių kamienus, uždengti ankstyvą pavasarį besikalančius daržovių daigelius, kad neapkandžiotų šalnos, uždengti gėlės, galimas klojimas po mulčio, skaldos ar kitų dengiančių medžiagų sluoksniais ir t.t. Saugodama nuo šalnų agrotekstilė taip pat paspartina augalų įsišaknijimą, įsitvirtinimą, augalų brandą ir, žinoma, daro teigiamą įtaką derliui. Tai yra viena iš priežasčių, kodėl labai išpopuliarėjo braškių dengimas agroplėvele: uždengus braškių krūmelius agroplėvele, jie yra apsaugoti nuo nušalimo, nes po šia agrodanga temperatūra visada būna keletu laipsniu aukštesnė. Šalnos ir šaltis apskritai yra pavojingi jauniems braškių krūmeliams, nes jie nepasižymi atsparumu šalčiui. Atsparumu šalčiui nepasižymi ir braškių žiedai, kurie dažnai nušąla ankstyvą pavasarį, kai šalnos dar yra dažnas reiškinys. Agrotekstilė patikimai apsaugo braškių krūmelius nuo šalčio, pavasarinės šalnos, lietaus, krušos, taip pat nuo staigių temperatūros pokyčių, paukščių ir įvairių kenkėjų, kartu padeda palaikyti gerą mikroklimatą bei tinkamas augimo sąlygas, lemiančias derliaus kiekį ir kokybę. Agroplėvelė yra nepamainoma priemonė tiek profesionaliems, tiek mėgėjams sodininkams, auginantiems dekoratyvinius augalus. Niekam nėra paslaptis, kad rododendrai, budlėjos, veigelės, fortūno ožekšniai, kai kurios rožių (remontaninės rožės, vijoklinės rožės ir arbatinės hibridinės rožės) bei didžialapių hortenzijų veislės, taip pat tokie vaisius vedantys augalai, kaip vynuogės, mėgsta šilumą, todėl žiemai juos būtina dengti, o tam kuo puikiausiai tinka agrodanga. Tradicinė juoda arba balta agrodanga taip pat gali būti naudojama ir vejos auginimui. Nors, tikėtina, kad šis faktas skamba keistai, tačiau įrodyta, kad agroplėvelė paspartina vejos sėklų dygimą bei patikimai saugo ją nuo neigiamo aplinkos poveikio. Pažymėtina, kad juodos spalvos agroplėvelė akumuliuoja daugiau iš saulės gautos šilumos ir ilgiau ją išlaiko nei balta agrodanga. Agrodanga nuo šalčio, sniego, krušos ir stipraus vėjo patikimai saugo ir stambesnius augalus, tokius kaip įvairūs krūmai, medžiai ir t. t. Pralaidi orui, šviesai ir vandeniui agroplėvelė suteikia optimalias sąlygas šių augalų vystymuisi ir augimui net ir atšiauresnėmis sąlygomis. Atkreipkite dėmesį, kad nuo šalčio apsaugančią plėvelę reikia dengti taip, kad jos lygioji pusė būtų viršuje, o tankiu pūku dengta pusė apačioje. Per šalčius ant pūkelių susikondensuojantys garai sušąla ir tokiu būdu sukuria sandarią apsaugą nuo šalčio. Kaip ir minėjome, agro plėvelės panaudojimo laukas labai platus. Ji reikalinga ir sode, ir gėlynuose, ir daržuose, šiltnamiuose. Pritaikoma visais metų laikais, siekiant išnaudoti skirtingus jos funkcionalumus. Dar agro plėvelę vertina ir kraštovaizdžio formuotojai.

Nuo to, kur agroplėvelė bus naudojama, kokios jos savybės aktualios, skirsis reikalingas jos storis, matmenys (plotis, ilgis).


Kaip tvirtinama agrotekstilė?


Nepriklausomai nuo to, ar reikalingas agrotekstilės tiesimas po skaldos, akmenukų, mulčio sluoksniu, ar ja uždengsite augalus sode, darže ar gėlyne, geriausia, jei drauge su šia danga bus naudojamos ir specialios tvirtinimo smeigės. Tvirtinimo smeigė yra vinuko formos elementas, kuris patikimai prilaikys agrotekstilę ir neleis jai susiraukšlėti, pasislinkti ar kitaip pakeisti savo pozicijos.


Agro plėvelė: ką siūlome Jums?


 • Mūsų asortimente esančios agrotekstilės savybės ir panaudojimo galimybės labai plačios – gaminys bus naudingas, jei reikia atskirti dirvožemio sluoksnius, sustiprinti važiuojamąją dalį, taip pat auginant sodo, dekoratyvinius augalus, daržoves šiltnamyje bei darže, formuojant kraštovaizdį ir kt.
 • Siūlome šviesą absorbuojančią agrotekstilę, todėl bus efektyviai slopinamas piktžolių augimas.
 • Plėvelės iš mūsų asortimento klojimas apsaugos dirvą nuo išdžiūvimo, kas bus itin aktualu karštomis vasaros dienomis.
 • Mūsų asortimente esanti agro plėvelė yra atspari bakterijoms bei ligoms, tad saugos augalų šaknis, stiebus ar kitas jų dalis, netaps ligų kaupykla.
 • Atsparumas UV spinduliams suponuoja kur kas ilgesnį eksploatacijos laikotarpį.
 • Klojamoji agro plėvelė pasižymi puikiu laidumu vandeniui, todėl laistant augalus jos nereikia nuimti.
 • Plėvelės skiriasi matmenimis (plotis x ilgis):1,05x25, 1,05x5, 2,1x25 m ar kt.
 • Plėvelės storis – 100 g/m2.
 • Kokybiška turi būti ne tik agro plėvelė, bet ir kiekviena tvirtinimo smeigė. Mūsų asortimente tokias irgi galite įsigyti. Su jomis plėvelės tvirtinimas bus spartus ir paprastas. Smeigės yra juodos, atsparios UV spinduliams, jas galima naudoti labai plačiame temperatūrų diapazone – nuo –30 iki 80 laipsnių.
 • Asortimente turime ir specialiai braškėms, jų apsaugai skirtos geotekstilės. Tokios plėvelės tiesimas – patikima apsauga nuo ligų, puvimo, plėvelė atlieka atskiriamąją funkciją tarp braškės krūmo ir dirvos, pasižymi laidumu vandeniui, trąšoms, orui bei išlaiko dirvoje drėgmę ir šilumą, kas braškėms labai svarbu. Pakuotė – maišai, kuriuose 5 m2 plėvelės.
 • Mūsų prekių gamyba remiasi aukštais standartais, tad garantuojame puikią kokybę.


Kokia geros agro plėvelės kaina internetu?


Domina kokybiška agroplėvelė sodui, daržui, kraštovaizdžiui formuoti patrauklia kaina? Tuomet mūsų el. parduotuvė bus vieta, kur išsirinksite tokių gaminių. Puikus kainos ir kokybės santykis, geras pasirinkimas, patogus pirkimo procesas – tai, kas masina pirkti čia, internetu. Agroplėvelių kainos priklauso nuo kiekio pakuotėje. Mūsų asortimente startuoja vos nuo 7,99 eurų!

Tvirtos ir kokybiškos agroplėvelės gera kaina – pirkti galite ne tik internetu šioje el. parduotuvėje, bet ir fizinėse mūsų pardavimo vietose Lietuvoje: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ar Šiauliuose.
Loading...