Šeštadieniais   dirbame 9 - 16 h (Kaune, Šiauliuose, Klaipėdoje, Vilniuje - tik Molėtų 172)

Agroplėvelė, agrotekstilė

Agroplėvelė, agrotekstilė

 Agrotekstilė (agrotekstilinė medžiaga/plevelė) naudojama dirvožemio sluoksnių atskyrimui, dekoratyviniems augalams, medžiams auginti. Taip pat vaisius ir daržoves, tiek lauke, tiek ir šiltnamyje. Formuojant kraštovaizdį gali būti naudojama kaip pagrindas mulčui, skaldai, žvyrui ir kitoms dengiančioms medžiagoms.

Rodyti:
Rūšiuoti pagal:
Geotekstilė Berrymax 1x5m (5m2) E-kaina

Geotekstilė Berrymax 1x5m (5m2)

Geotekstilė Berrymax - speciali medžiaga, skirta braškių apsaugai. Plėvelė apsaugo braškes nuo ..

17.90€

Smeigė geotekstilės tvirtinimui, 11,5cm, 20vnt E-kaina

Smeigė geotekstilės tvirtinimui, 11,5cm, 20vnt

Smeigės skirtos greitam ir paprastam austinės bei neaustinės agro tekstilės tvirtinimui prie pagrind..

2.60€

Metalinė smeigė J forma 20cm, vnt E-kaina

Metalinė smeigė J forma 20cm, vnt

kaina už 1 vnt.Smeigės diametras - 3 mm. ..

0.17€

Smeigės geotekstilės tvirtinimui, 50vnt E-kaina

Smeigės geotekstilės tvirtinimui, 50vnt

Smeigės skirtos greitam ir paprastam austinės bei neaustinės agro tekstilės tvirtinimui prie pagrind..

7.50€

Agrotekstilės danga 2,1 m x 25m; 100 g/m², juoda (vnt)

  Agrotekstilinė medžiaga yra naudojama dirvožemio sluoksnių atskyrimui, važiuojamosios dalies ..

49.90€

Apsauginis tinklas nuo kurmių, 50 g/m2, juodas, 2 x 200 m   -13% E-kaina

Apsauginis tinklas nuo kurmių, 50 g/m2, juodas, 2 x 200 m

Tinklas yra lengvai karpomas, modeliuojamas, ir montuojamas.  Tinkamai apsaugai nuo kurmių, tin..

249.00€ 217.80€

Smeigė geotekstilės tvirtinimui, 11,5cm, vnt E-kaina

Smeigė geotekstilės tvirtinimui, 11,5cm, vnt

Smeigės skirtos greitam ir paprastam austinės bei neaustinės agro tekstilės tvirtinimui prie pagrind..

0.13€

Smeigė geotekstilės tvirtinimui, vnt E-kaina

Smeigė geotekstilės tvirtinimui, vnt

Smeigės skirtos greitam ir paprastam austinės bei neaustinės agro tekstilės tvirtinimui prie pagrind..

0.15€

Agrotekstilės danga 1,05 m x 25m; 100 g/m², juoda (vnt.)

  Agrotekstilinė medžiaga yra naudojama dirvožemio sluoksnių atskyrimui, važiuojamosios dalies ..

24.90€

Agrotekstilės danga 2,1 m x 5m; 100 g/m², juoda (vnt)

  Agrotekstilinė medžiaga yra naudojama dirvožemio sluoksnių atskyrimui, važiuojamosios dalies ..

14.90€

Agrotekstilės danga 1,05 m x 5m; 100 g/m², juoda (vnt) (tik Vilniuje, Savanorių pr. 139A)

  Agrotekstilinė medžiaga yra naudojama dirvožemio sluoksnių atskyrimui, važiuojamosios dalies ..

9.90€

Kas yra agroplėvelė ir kokia jos paskirtis, tikriausiai daugelis yra bent jau girdėjęs, o jei užsiima daržininkyste, sodininkyste, gėlininkyste, tai ir puikiai žino, kas tai yra, koks jos naudojimas, nauda ir kiti ypatumai. Ši daržo plėvelė stebina plačiu panaudojimo galimybių spektru, tad nenuostabu, jog yra vienas perkamiausių dalykų sodo / daržo prekių kategorijoje.


Agro plėvelės naudojimas


Agroplėvelę dar galite išgirsti vadinant agrotekstile, agrotekstiline medžiaga, bet jos savybės nuo to nekinta. Ji naudojama, kai reikia atskirti dirvožemio sluoksnius, apdengti dekoratyvinius augalus, apsaugoti medžių kamienus, uždengti ankstyvą pavasarį besikalančius daržovių daigelius, kad neapkandžiotų šalnos, uždengti gėlės, galimas klojimas po mulčio, skaldos ar kitų dengiančių medžiagų sluoksniais ir t.t. Saugodama nuo šalnų agrotekstilė taip pat paspartina augalų įsišaknijimą, įsitvirtinimą, augalų brandą ir, žinoma, daro teigiamą įtaką derliui. Tai yra viena iš priežasčių, kodėl labai išpopuliarėjo braškių dengimas agroplėvele: uždengus braškių krūmelius agroplėvele, jie yra apsaugoti nuo nušalimo, nes po šia agrodanga temperatūra visada būna keletu laipsniu aukštesnė. Šalnos ir šaltis apskritai yra pavojingi jauniems braškių krūmeliams, nes jie nepasižymi atsparumu šalčiui. Atsparumu šalčiui nepasižymi ir braškių žiedai, kurie dažnai nušąla ankstyvą pavasarį, kai šalnos dar yra dažnas reiškinys. Agrotekstilė patikimai apsaugo braškių krūmelius nuo šalčio, pavasarinės šalnos, lietaus, krušos, taip pat nuo staigių temperatūros pokyčių, paukščių ir įvairių kenkėjų, kartu padeda palaikyti gerą mikroklimatą bei tinkamas augimo sąlygas, lemiančias derliaus kiekį ir kokybę. Agroplėvelė yra nepamainoma priemonė tiek profesionaliems, tiek mėgėjams sodininkams, auginantiems dekoratyvinius augalus. Niekam nėra paslaptis, kad rododendrai, budlėjos, veigelės, fortūno ožekšniai, kai kurios rožių (remontaninės rožės, vijoklinės rožės ir arbatinės hibridinės rožės) bei didžialapių hortenzijų veislės, taip pat tokie vaisius vedantys augalai, kaip vynuogės, mėgsta šilumą, todėl žiemai juos būtina dengti, o tam kuo puikiausiai tinka agrodanga. Tradicinė juoda arba balta agrodanga taip pat gali būti naudojama ir vejos auginimui. Nors, tikėtina, kad šis faktas skamba keistai, tačiau įrodyta, kad agroplėvelė paspartina vejos sėklų dygimą bei patikimai saugo ją nuo neigiamo aplinkos poveikio. Pažymėtina, kad juodos spalvos agroplėvelė akumuliuoja daugiau iš saulės gautos šilumos ir ilgiau ją išlaiko nei balta agrodanga. Agrodanga nuo šalčio, sniego, krušos ir stipraus vėjo patikimai saugo ir stambesnius augalus, tokius kaip įvairūs krūmai, medžiai ir t. t. Pralaidi orui, šviesai ir vandeniui agroplėvelė suteikia optimalias sąlygas šių augalų vystymuisi ir augimui net ir atšiauresnėmis sąlygomis. Atkreipkite dėmesį, kad nuo šalčio apsaugančią plėvelę reikia dengti taip, kad jos lygioji pusė būtų viršuje, o tankiu pūku dengta pusė apačioje. Per šalčius ant pūkelių susikondensuojantys garai sušąla ir tokiu būdu sukuria sandarią apsaugą nuo šalčio. Kaip ir minėjome, agro plėvelės panaudojimo laukas labai platus. Ji reikalinga ir sode, ir gėlynuose, ir daržuose, šiltnamiuose. Pritaikoma visais metų laikais, siekiant išnaudoti skirtingus jos funkcionalumus. Dar agro plėvelę vertina ir kraštovaizdžio formuotojai.

Nuo to, kur agroplėvelė bus naudojama, kokios jos savybės aktualios, skirsis reikalingas jos storis, matmenys (plotis, ilgis).


Kaip tvirtinama agrotekstilė?


Nepriklausomai nuo to, ar reikalingas agrotekstilės tiesimas po skaldos, akmenukų, mulčio sluoksniu, ar ja uždengsite augalus sode, darže ar gėlyne, geriausia, jei drauge su šia danga bus naudojamos ir specialios tvirtinimo smeigės. Tvirtinimo smeigė yra vinuko formos elementas, kuris patikimai prilaikys agrotekstilę ir neleis jai susiraukšlėti, pasislinkti ar kitaip pakeisti savo pozicijos.


Agro plėvelė: ką siūlome Jums?


 • Mūsų asortimente esančios agrotekstilės savybės ir panaudojimo galimybės labai plačios – gaminys bus naudingas, jei reikia atskirti dirvožemio sluoksnius, sustiprinti važiuojamąją dalį, taip pat auginant sodo, dekoratyvinius augalus, daržoves šiltnamyje bei darže, formuojant kraštovaizdį ir kt.
 • Siūlome šviesą absorbuojančią agrotekstilę, todėl bus efektyviai slopinamas piktžolių augimas.
 • Plėvelės iš mūsų asortimento klojimas apsaugos dirvą nuo išdžiūvimo, kas bus itin aktualu karštomis vasaros dienomis.
 • Mūsų asortimente esanti agro plėvelė yra atspari bakterijoms bei ligoms, tad saugos augalų šaknis, stiebus ar kitas jų dalis, netaps ligų kaupykla.
 • Atsparumas UV spinduliams suponuoja kur kas ilgesnį eksploatacijos laikotarpį.
 • Klojamoji agro plėvelė pasižymi puikiu laidumu vandeniui, todėl laistant augalus jos nereikia nuimti.
 • Plėvelės skiriasi matmenimis (plotis x ilgis):1,05x25, 1,05x5, 2,1x25 m ar kt.
 • Plėvelės storis – 100 g/m2.
 • Kokybiška turi būti ne tik agro plėvelė, bet ir kiekviena tvirtinimo smeigė. Mūsų asortimente tokias irgi galite įsigyti. Su jomis plėvelės tvirtinimas bus spartus ir paprastas. Smeigės yra juodos, atsparios UV spinduliams, jas galima naudoti labai plačiame temperatūrų diapazone – nuo –30 iki 80 laipsnių.
 • Asortimente turime ir specialiai braškėms, jų apsaugai skirtos geotekstilės. Tokios plėvelės tiesimas – patikima apsauga nuo ligų, puvimo, plėvelė atlieka atskiriamąją funkciją tarp braškės krūmo ir dirvos, pasižymi laidumu vandeniui, trąšoms, orui bei išlaiko dirvoje drėgmę ir šilumą, kas braškėms labai svarbu. Pakuotė – maišai, kuriuose 5 m2 plėvelės.
 • Mūsų prekių gamyba remiasi aukštais standartais, tad garantuojame puikią kokybę.


Kokia geros agro plėvelės kaina internetu?


Domina kokybiška agroplėvelė sodui, daržui, kraštovaizdžiui formuoti patrauklia kaina? Tuomet mūsų el. parduotuvė bus vieta, kur išsirinksite tokių gaminių. Puikus kainos ir kokybės santykis, geras pasirinkimas, patogus pirkimo procesas – tai, kas masina pirkti čia, internetu. Agroplėvelių kainos priklauso nuo kiekio pakuotėje. Mūsų asortimente startuoja vos nuo 7,99 eurų!


Tvirtos ir kokybiškos agroplėvelės gera kaina – pirkti galite ne tik internetu šioje el. parduotuvėje, bet ir fizinėse mūsų pardavimo vietose Lietuvoje: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ar Šiauliuose.


Dažniausiai užduodami klausimai

Kaip naudoti agroplėvelę žiemos sezonu?

Žiemos sezonui įprastai yra pasirenkama baltos spalvos agroplėvelė. Šis pigus ir ilgaamžiškas gaminys yra labai paprastas naudoti. Baltos agroplėvelės būna įvairių tankių: nuo 40 iki 60 g/m2. Kadangi žiemą augalams reikia daugiau šilumos, agroplėvelė, pasirenkama naudoti žiemos metu, turėtų būti storesnė. Atkreipkite dėmesį, kad agroplėvelė puikiai atliks savo funkcijas tik tada, kai bus naudojama tinkamai, o augalai paruošti apdengimui. Pirmas dalykas kurį turite atlikti – šalčiui neatsparių augalų šakų nupjovimas. Po to derėtų nugrėbti visus nukritusius lapus, taip pat pašalinti dar „gyvuojančius“ lapus. Apdengti agroplėvele lapai gali pradėti pūti, o tai gali iššaukti įvairias augalams kenkiančias ligas. Kai kurie augalai kaip, pavyzdžiui, vynuogės, prieš dengiant agroplėvele turi būti apdorojamos, t. y., nupurškiami tam tikru tirpalu. Minėtos vynuogės, kaip ir kiti vijokliniai augalai, neturėtų žiemoti „nukritę“ ant žemės, o tai reiškia, kad juos reikia šiek tiek pakelti ir atremti į sukurtą atramą. Visus šiuos veiksmus atlikus, įrenkite karkasą. Karkasas neturi būti tobulas. Svarbu, kad jis būtų pakankamai tvirtas ir stabilus. Agroplėvelė yra dedama būtent ant karkaso. Jūsų suręstas agroplėvelės namelis padės trapiems, šalčio bijantiems augalams lengviau ištverti atšiaurias oro sąlygas. Žinoma, jeigu nuspręsite dengti augalus nenaudojant karkaso, augalams vis tiek bus šilčiau taip nei žiemoti iš viso be jokios apsaugos.

Ar galima laistyti augalus, kai jie uždengti agrotekstile?

Agrotekstilė yra pralaidi vandeniui, todėl ja apdengtus augalus galima laistyti šios dangos ir nenuėmus.

Kodėl verta rinktis mus?

Siūlome tik aukščiausios kokybės agrotekstilę, tinkančią dirvožemių sluoksnių atskyrimui, važiuojamosios dalies sustiprinimui, įvairių augalų dengimui, kraštovaizdžio formavimui ir t. t. Parduodame ne tik skirtingų matmenų, storių ir spalvų agrotekstilę, bet kokybiškas priemones jos tvirtinimui. Aukščiausia kokybė ir racionali kaina – tai mūsų pasiūlymas Jums.Techninė druska (NaCl), 25kg (ledui tirpdinti) -43% E-kaina
   Techninė druska (NaCl) Iš cheminių medžiagų, galinčių padėti keliuose ištirpinti ledo (..
9.99€ 5.70€
Smėlio-druskos mišinys, 25kg (ledui tirpdinti) -31% E-kaina
  Smėlio-druskos mišinys, 25kg (ledui tirpdinti). Santykis 15/85 (NaCL/smėlis). Mechaniškai sum..
7.99€ 5.50€
Skalūno plytelės Monte Black (Natural) 30x60x1cm, (1vnt=0,18m2) -40% E-kaina
Natūralaus skalūno akmens apdaila - sienoms, grindims, fasadui.   ..
8.99€ 5.38€
Panelė Spice (S), 15x60cm, m2 -40% E-kaina
Beržo briketai (9.8/10kg) nuo 20 vnt -40% E-kaina
Lapuočių pjuvenų briketai kurenimui - aukštos kokybės kuras - didelė energetinė vertė, švaru, p..
5.79€ 3.49€
Žieminis langų skystis (-21C) 5L (Super pasiūlymas!) -50% E-kaina
Kokybiškas žieminis langų skystis. BE METANOLIO!..
9.99€ 5.00€
Akmens panelė (kvarcito) ,,Bronze‘‘15x60 cm, (pak=0,81m2) (SUPER PASIŪLYMAS) tik 23.33 Eur/m2 -53% E-kaina
Išskirtinės išvaizdos kvarcito akmens panelės. Itin žemiškų pilkai rausvai rudų atspalvių segmentai,..
40.36€ 18.99€
Akmens panelė "Mustang" 15x60 cm, (S-forma), (1pak=0,54m2) -32% E-kaina
  Skalūno akmens panelė. Vyrauja žemiški rudi, pilki, atspalvai, suteikiantys natūralumo ir jau..
19.23€ 12.99€
Durpių briketai 25kg (nuo 10 vnt) -5% E-kaina
Išsirinkite tinkamiausią biokuro rūšį iš mūsų asortimento, kurį sudaro:  medienos granulės, med..
8.90€ 8.49€
Medžio granulės Sertifikuotos EnPlus A1 (6mm), 15 kg (nuo 15vnt) -45% E-kaina
*"Fiziniams asmenims perkant medienos granules bei briketus takomas 9% PVM.Juridiniams asmenims taik..
9.90€ 5.49€
Akmens panelė "Amazone Dark" 15x60 cm, m2 (S-forma) (1dėž - 0,54m2) -23% E-kaina
      Kvarcito akmens pilkos spalvos panelė.    Didesnių ir mažesnių..
26.00€ 19.95€
Loading...