Mes naudojame slapukus siekdami individualizuoti Jūsų naršymo patirtį ir Jums rodomą turinį bei pateikti pasiūlymus, kurie būtų aktualūs būtent Jums. Paspaudę „sutinku“ arba toliau tęsdami naršymą svetainėje Jūs sutinkate su slapukų įdiegimu ir naudojimu. Savo sutikimą galėsite atšaukti bet kuriuo metu, pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Vejos sėklos

Vejos sėklos

Vejos sėklos ir trąšos. Kokybiškos vėjos sėklos ir trąšos sklandžiam augimui ir vejos priežiūrai.

Rodyti:
Rūšiuoti pagal:
Vasarinės, ilgalaikio veikimo vejos trąšos, 4kg E-kaina

Vasarinės, ilgalaikio veikimo vejos trąšos, 4kg

Trąšos skirtos tręšti vejas vasarą, palaiko vejos žalumą, gražų estetinį vaizdą, neskatina intensyva..

Kaina:

11.99€

Vejos sėklos Ornamental 1 kg -22% E-kaina

Vejos sėklos Ornamental 1 kg

Lėtai augantis vejos sėklų mišinys, gražus, skirtas saulėtų vietų ir pavėsių dekoratyvioms vejoms. I..

Kaina:

7.70€ 5.99€

Vejos sėklos Ornamental 10 kg -22% E-kaina

Vejos sėklos Ornamental 10 kg

Lėtai augantis vejos sėklų mišinys, gražus, skirtas saulėtų vietų ir pavėsių dekoratyvioms vejoms. I..

Kaina:

67.90€ 53.15€

Vejos sėklos Sport 1 kg -25% E-kaina

Vejos sėklos Sport 1 kg

Vejos sėklų mišinys tinkamas sporto ir žaidimų aikštelėms, dekoratyvioms vejoms. Mišinys labai atspa..

Kaina:

7.99€ 5.99€

Vejos sėklos Sport 10 kg -16% E-kaina

Vejos sėklos Sport 10 kg

Vejos sėklų mišinys tinkamas sporto ir žaidimų aikštelėms, dekoratyvioms vejoms. Mišinys labai atspa..

Kaina:

62.99€ 53.15€

Ilgalaikio veikimo pavasarinės trąšos vejoms, 4kg -8% E-kaina

Ilgalaikio veikimo pavasarinės trąšos vejoms, 4kg

Trąšos skirtos tręšti vejas pavasarį, palaiko vejos žalumą, gražų estetinį vaizdą, neskatina intensy..

Kaina:

12.20€ 11.20€

Kompleksinės trąšos samanotoms vejoms FERTIS,  5kg -25% E-kaina

Kompleksinės trąšos samanotoms vejoms FERTIS, 5kg

Šiomis trąšomis Jūs patręšdami veją, neleisite atsirasti sąmanoms, tose vietose, kur bus barstoma. T..

Kaina:

14.28€ 10.71€

Kompleksinės trąšos samanotoms vejoms FERTIS, 1 kg -25% E-kaina

Kompleksinės trąšos samanotoms vejoms FERTIS, 1 kg

Šiomis trąšomis Jūs patręšdami veją, neleisite atsirasti sąmanoms, tose vietose, kur bus barstoma. T..

Kaina:

4.33€ 3.25€

Kompleksinės trąšos samanotoms vejoms FERTIS, 10 kg -25% E-kaina

Kompleksinės trąšos samanotoms vejoms FERTIS, 10 kg

Šiomis trąšomis Jūs patręšdami veją, neleisite atsirasti sąmanoms, tose vietose, kur bus barstoma. T..

Kaina:

26.62€ 19.97€

Samanotų vejų trąšos, 4kg -10% E-kaina

Samanotų vejų trąšos, 4kg

Trąšos skirtos samanų naikinimui vejose. Maisto medžiagų trūkumas, drėgmės perteklius, sušokęs dirvo..

Kaina:

10.99€ 9.90€

Samanotų vejų trąšos Mo-Bacter, 10kg -5% E-kaina

Samanotų vejų trąšos Mo-Bacter, 10kg

Organinio pagrindo, subalansuotos organinės-mineralinės trąšos vejoms, kurios daro netiesioginį pove..

Kaina:

20.90€ 19.90€

Vejos trąšos Green Boost, 25kg

Organiniu pagrindu subalansuotos, draugiškos aplinkai organinės-mineralinės trąšos, išskirtinai suku..

Kaina:

41.99€

Norite gražios vejos? Štai, ką reikia žinoti


Dailus, vešlus, sodriai žalias vejos kilimas, juosiantis namus, – tai daugelio siekiamybė. Deja, tokia veja džiaugtis gali ne visi. Kokios yra esminės taisyklės, kurių rekomenduojama laikytis, jei norite turėti pavyzdinę veją prie namų?

Pirmiausia, pavasarinis vejos aeravimas, užtikrinantis, kad augalų šaknis kur kas geriau pasieks deguonis, vanduo ir vertingos medžiagos. Kitas aspektas – kokybiškų sėklų pasirinkimas, kuris svarbus ir tada, kai domina naujos vejos sėja, ir tada, kai aktualus atsėjimas. Taip pat vejos augimo laikotarpiu labai svarbu veją tręšti –organinės ir mineralinės trąšos užtikrins, kad žaliasis kilimas bus aprūpintas maistingomis medžiagomis. Vejos pjovimas bent kartą į savaitę – dar vienas itin reikšmingas veiksnys. Galiausiai, atėjus rudeniui, labai svarbu švariai išgrėbti veją, nepalikti lapų ir kitų nešvarumų prieš žiemą.


Vejos sėklos: kaip pasirinkti geriausias?


Vejos sėklų pasirinkimas labai platus: skirtos saulėtoms vietoms ar pavėsiui, universalios, šlaitams, nuo samanų, skirtos sėti naujai arba atsodinimui, su trąšomis, atsparios sausrai, skirtos golfo aikštelėms, su dobilais ar kitais augalais ir t.t. Kaip pasirinkti, kurios geriausios?

  • Kam veja bus skirta? Nuo to, ar domina dekoratyvinės, sportinės, golfo aikštynų ar kitokios vejos, priklauso vejos mišinio sudėtis. Pavyzdžiui, namų, sodybų kiemams, vaikų žaidimų aikštelėms idealiai tiks Universal (universalios) vejos sėklos. Universalios vejų sėklos mišiniai pasižymi gera kaina ir tuo, kad yra atsparesni mindymui bei mažiau reiklūs priežiūrai. Šie sėklų mišiniai yra labai populiarūs ir gerai vertinami. Universalius vejos sėklų mišinius dažniausiai pasirenkama tada, kai veją norima įrengti didesniuose plotuose šalia namų, turimuose soduose arba parkuose. Sporto, golfo aikštelėms, automobilių stovėjimo zonoms rinkitės  itin atsparias mindymui vejos sėklas. Pakelėms, šlaitams taip pat yra specialūs vejų sėklų mišiniai.
  • Kiek saulės šviesos pasieks veją? Jei ji atsiduria šešėlyje, rinkitės pavėsingoms vietoms skirtas vejos sėklas. Jei vejai, atvirkščiai, tenka daug saulės, pravers atsparios sausrai vejos sėklos.

Taip pat rinkdamiesi, kurios sėklos geriausios, įvertinkite, koks dirvožemis bei reljefas, domina tik žaliuojanti ar ir žydinti pieva. Ne mažiau svarbu tai, kiek laiko galėsite skirti vejos priežiūrai.


Vejos sėklos: ką siūlome Jums?

  • Dekoratyvinės ir ne tik vejos sėklos Ornamental (saulėtoms vietoms ir pavėsiui), Sport ir kt. Puikūs atsiliepimai apie Ornamental sėklas.
  • Turime ir vejai skirtų trąšų: vasarinių, ilgo veikimo, skirtų samanotoms vejoms ir kt.
  • Kokybiškos vejos trąšos aprūpins Jūsų žaliąjį kilimą reikalingais mikroelementais, todėl veja džiugins sodria žalia spalva ir tankumu. Pasirinkite ilgo poveikio trąšas ir nereikės nerimauti, kad galite pamiršti laiku patręšti veją. Periodiškas tręšimas visos vegetacijos laikotarpiu labai svarbus vejos būklei ir išvaizdai.
  • Trąšos nuo samanų leis vejai suteikti dekoratyvumo ir atsikratyti samanų vejoje.
  • Žolės sėklų mišiniai naujai vejai arba atsodinimui.
  • Vejos sėklos supakuotos po kilogramą, todėl bus paprasta transportuoti, pakrauti, pernešti, sėti. Trąšų pakuočių talpos yra 25, 4, 10 kilogramų.

Tinkamiausias metas vejos sėjai


Kada sodinti sėklas? Šis klausimas tikrai kyla daugumai žmonių, nusprendusių atnaujinti savo turimą veją. Pažymėtina, kad vasara nėra pats tinkamiausias metas sėti veją, nes dėl tikrai didelio karščio vejos sėklos gali blogai dygti. Vasara nėra tinkamas metas sėti veją ir dėl pasitaikančių liūčių, nes kyla rizika, kad sudygusios, bet nespėjusios tinkamai įsišaknyti vejos sėklos bus tiesiog išplautos į paviršių. Vejos sėjimas neturėtų būti spontaniškas sprendimas, nes jam reikia pasiruošti. Pažymėtina, kad norint turėti gražią veją vien kokybiškų sėklų nepakaks, t y., prieš jas sėjant turėsite paruošti žemę. Rekomenduojama vejai skirtą plotą sukasti ir sulyginti grėbliu, taip pat išrinkti akmenis, įvairių piktžolių šaknis bei didelius grumstus. Tai atlikus, turėtumėte luktelėti apie dešimt dienų, nes per šį laiką tikrai sudygs piktžolės, kurių šaknys paliko dirvožemyje. Sudygusias piktžoles išraukite, sulyginkite dirvožemį ir sėkite vejos sėklas. Geriausiais metas sėti veją yra balandžio, gegužės, rugpjūčio ir rugsėjo mėnesiai. Šiuo laikotarpiu vejos sėklos geriausiai sudygsta ir įsišaknija.·         Parduodame po kelias pakuotes arba didmena pigiai – priklauso nuo Jūsų poreikių, koks kiekis reikalingas (1, 10, 20 kg ar kitoks).

 

Kokia vejos sėklų kaina internetu?


Jei įrengiate veją šalia namų Kaune ar kitame Lietuvos mieste, tuomet Jums neabejotinai bus aktualios sėklos vejai, taip pat ir geros trąšos. Kokios domina: su trąšomis, su dobilais ar kitomis žolėmis, vejos atsėjimo sėklos, pavėsiui ar kitos? Mūsų asortimente rinkitės ir mėgaukitės puikiu kainos ir kokybės santykiu. Negana to, nepraleiskite progos mokėti dar pigiau, kai šioms prekėms taikoma akcija!

 

Žolės sėklų pigiau įsigyti galite ne tik internetu, bet ir fizinėse mūsų pardavimo vietose Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ar Šiauliuose.
Loading...