Vejos sėklos

Vejos sėklos

Vejos sėklos ir trąšos. Kokybiškos vėjos sėklos ir trąšos sklandžiam augimui ir vejos priežiūrai.

Rodyti:
Rūšiuoti pagal:
Vasarinės, ilgalaikio veikimo vejos trąšos, 4kg E-kaina

Vasarinės, ilgalaikio veikimo vejos trąšos, 4kg

Trąšos skirtos tręšti vejas vasarą, palaiko vejos žalumą, gražų estetinį vaizdą, neskatina intensyva..

11.99€

Vejos sėklos Ornamental 20 kg -25% E-kaina

Vejos sėklos Ornamental 20 kg

Lėtai augantis vejos sėklų mišinys, gražus, skirtas saulėtų vietų ir pavėsių dekoratyvioms vejoms. I..

145.90€ 109.50€

Vejos sėklos Special, 1 kg -32% E-kaina

Vejos sėklos Special, 1 kg

Mišinys pagamintas Latvijoje iš užaugintų žolių veislių sėklų. Specialios vejos sėklų mišinys yra un..

7.70€ 5.22€

Vejos sėklos Special, 10 kg -34% E-kaina

Vejos sėklos Special, 10 kg

Mišinys pagamintas Latvijoje iš užaugintų žolių veislių sėklų. Specialios vejos sėklų mišinys yra un..

77.90€ 51.25€

Vejos sėklos Sport 1 kg -25% E-kaina

Vejos sėklos Sport 1 kg

Vejos sėklų mišinys tinkamas sporto ir žaidimų aikštelėms, dekoratyvioms vejoms. Mišinys labai atspa..

7.99€ 5.97€

Vejos sėklos Sport 20 kg E-kaina

Vejos sėklos Sport 20 kg

Vejos sėklų mišinys tinkamas sporto ir žaidimų aikštelėms, dekoratyvioms vejoms. Mišinys labai atspa..

132.00€

Ilgalaikio veikimo pavasarinės trąšos vejoms, 4kg -2% E-kaina

Ilgalaikio veikimo pavasarinės trąšos vejoms, 4kg

Trąšos skirtos tręšti vejas pavasarį, palaiko vejos žalumą, gražų estetinį vaizdą, neskatina intensy..

14.20€ 13.90€

Kompleksinės trąšos samanotoms vejoms FERTIS, 5kg -2%

Kompleksinės trąšos samanotoms vejoms FERTIS, 5kg

Šiomis trąšomis Jūs patręšdami veją, neleisite atsirasti sąmanoms, tose vietose, kur bus barstoma. T..

14.28€ 13.99€

Kompleksinės trąšos samanotoms vejoms FERTIS, 1 kg -8% E-kaina

Kompleksinės trąšos samanotoms vejoms FERTIS, 1 kg

Šiomis trąšomis Jūs patręšdami veją, neleisite atsirasti sąmanoms, tose vietose, kur bus barstoma. T..

4.33€ 3.99€

Kompleksinės trąšos samanotoms vejoms FERTIS, 10 kg -14% E-kaina

Kompleksinės trąšos samanotoms vejoms FERTIS, 10 kg

Šiomis trąšomis Jūs patręšdami veją, neleisite atsirasti sąmanoms, tose vietose, kur bus barstoma. T..

26.62€ 22.90€

Samanotų vejų trąšos, 4kg -24% E-kaina

Samanotų vejų trąšos, 4kg

Trąšos skirtos samanų naikinimui vejose. Maisto medžiagų trūkumas, drėgmės perteklius, sušokęs dirvo..

11.90€ 8.99€

Vejos sėklos Ornamental 10 kg -19%

Vejos sėklos Ornamental 10 kg

Lėtai augantis vejos sėklų mišinys, gražus, skirtas saulėtų vietų ir pavėsių dekoratyvioms vejoms. I..

67.90€ 54.90€

Vejos sėklos Sport 10 kg -13%

Vejos sėklos Sport 10 kg

Vejos sėklų mišinys tinkamas sporto ir žaidimų aikštelėms, dekoratyvioms vejoms. Mišinys labai atspa..

62.99€ 54.90€

Vejos sėklos Ornamental 1 kg -9%

Vejos sėklos Ornamental 1 kg

Lėtai augantis vejos sėklų mišinys, gražus, skirtas saulėtų vietų ir pavėsių dekoratyvioms vejoms. I..

7.70€ 6.99€

Samanotų vejų trąšos Mo-Bacter, 10kg

Organinio pagrindo, subalansuotos organinės-mineralinės trąšos vejoms, kurios daro netiesioginį pove..

29.90€

Norite gražios vejos? Štai, ką reikia žinoti


Dailus, vešlus, sodriai žalias vejos kilimas, juosiantis namus, – tai daugelio siekiamybė. Deja, tokia veja džiaugtis gali ne visi. Kokios yra esminės taisyklės, kurių rekomenduojama laikytis, jei norite turėti pavyzdinę veją prie namų?

Pirmiausia, pavasarinis vejos aeravimas, užtikrinantis, kad augalų šaknis kur kas geriau pasieks deguonis, vanduo ir vertingos medžiagos. Kitas aspektas – kokybiškų sėklų pasirinkimas, kuris svarbus ir tada, kai domina naujos vejos sėja, ir tada, kai aktualus atsėjimas. Taip pat vejos augimo laikotarpiu labai svarbu veją tręšti –organinės ir mineralinės trąšos užtikrins, kad žaliasis kilimas bus aprūpintas maistingomis medžiagomis. Vejos pjovimas bent kartą į savaitę – dar vienas itin reikšmingas veiksnys. Galiausiai, atėjus rudeniui, labai svarbu švariai išgrėbti veją, nepalikti lapų ir kitų nešvarumų prieš žiemą.


Vejos sėklos: kaip pasirinkti geriausias?


Vejos sėklų pasirinkimas labai platus: skirtos saulėtoms vietoms ar pavėsiui, universalios, šlaitams, nuo samanų, skirtos sėti naujai arba atsodinimui, su trąšomis, atsparios sausrai, skirtos golfo aikštelėms, su dobilais ar kitais augalais ir t.t. Kaip pasirinkti, kurios geriausios?

 • Kam veja bus skirta? Nuo to, ar domina dekoratyvinės, sportinės, golfo aikštynų ar kitokios vejos, priklauso vejos mišinio sudėtis. Pavyzdžiui, namų, sodybų kiemams, vaikų žaidimų aikštelėms idealiai tiks Universal (universalios) vejos sėklos. Universalios vejų sėklos mišiniai pasižymi gera kaina ir tuo, kad yra atsparesni mindymui bei mažiau reiklūs priežiūrai. Šie sėklų mišiniai yra labai populiarūs ir gerai vertinami. Universalius vejos sėklų mišinius dažniausiai pasirenkama tada, kai veją norima įrengti didesniuose plotuose šalia namų, turimuose soduose arba parkuose. Sporto, golfo aikštelėms, automobilių stovėjimo zonoms rinkitės  itin atsparias mindymui vejos sėklas. Pakelėms, šlaitams taip pat yra specialūs vejų sėklų mišiniai.
 • Kiek saulės šviesos pasieks veją? Jei ji atsiduria šešėlyje, rinkitės pavėsingoms vietoms skirtas vejos sėklas. Jei vejai, atvirkščiai, tenka daug saulės, pravers atsparios sausrai vejos sėklos.

Taip pat rinkdamiesi, kurios sėklos geriausios, įvertinkite, koks dirvožemis bei reljefas, domina tik žaliuojanti ar ir žydinti pieva. Ne mažiau svarbu tai, kiek laiko galėsite skirti vejos priežiūrai.


Vejos sėklos: ką siūlome Jums?


 • Dekoratyvinės ir ne tik vejos sėklos Ornamental (saulėtoms vietoms ir pavėsiui), Sport ir kt. Puikūs atsiliepimai apie Ornamental sėklas.
 • Turime ir vejai skirtų trąšų: vasarinių, ilgo veikimo, skirtų samanotoms vejoms ir kt.
 • Kokybiškos vejos trąšos aprūpins Jūsų žaliąjį kilimą reikalingais mikroelementais, todėl veja džiugins sodria žalia spalva ir tankumu. Pasirinkite ilgo poveikio trąšas ir nereikės nerimauti, kad galite pamiršti laiku patręšti veją. Periodiškas tręšimas visos vegetacijos laikotarpiu labai svarbus vejos būklei ir išvaizdai.
 • Trąšos nuo samanų leis vejai suteikti dekoratyvumo ir atsikratyti samanų vejoje.
 • Žolės sėklų mišiniai naujai vejai arba atsodinimui.
 • Vejos sėklos supakuotos po kilogramą, todėl bus paprasta transportuoti, pakrauti, pernešti, sėti. Trąšų pakuočių talpos yra 25, 4, 10 kilogramų.

Tinkamiausias metas vejos sėjai


Kada sodinti sėklas? Šis klausimas tikrai kyla daugumai žmonių, nusprendusių atnaujinti savo turimą veją. Pažymėtina, kad vasara nėra pats tinkamiausias metas sėti veją, nes dėl tikrai didelio karščio vejos sėklos gali blogai dygti. Vasara nėra tinkamas metas sėti veją ir dėl pasitaikančių liūčių, nes kyla rizika, kad sudygusios, bet nespėjusios tinkamai įsišaknyti vejos sėklos bus tiesiog išplautos į paviršių. Vejos sėjimas neturėtų būti spontaniškas sprendimas, nes jam reikia pasiruošti. Pažymėtina, kad norint turėti gražią veją vien kokybiškų sėklų nepakaks, t y., prieš jas sėjant turėsite paruošti žemę. Rekomenduojama vejai skirtą plotą sukasti ir sulyginti grėbliu, taip pat išrinkti akmenis, įvairių piktžolių šaknis bei didelius grumstus. Tai atlikus, turėtumėte luktelėti apie dešimt dienų, nes per šį laiką tikrai sudygs piktžolės, kurių šaknys paliko dirvožemyje. Sudygusias piktžoles išraukite, sulyginkite dirvožemį ir sėkite vejos sėklas. Geriausiais metas sėti veją yra balandžio, gegužės, rugpjūčio ir rugsėjo mėnesiai. Šiuo laikotarpiu vejos sėklos geriausiai sudygsta ir įsišaknija.


Parduodame po kelias pakuotes arba didmena pigiai – priklauso nuo Jūsų poreikių, koks kiekis reikalingas (1, 10, 20 kg ar kitoks).

 

Kokia vejos sėklų kaina internetu? 


Jei įrengiate veją šalia namų Kaune ar kitame Lietuvos mieste, tuomet Jums neabejotinai bus aktualios sėklos vejai, taip pat ir geros trąšos. Kokios domina: su trąšomis, su dobilais ar kitomis žolėmis, vejos atsėjimo sėklos, pavėsiui ar kitos? Mūsų asortimente rinkitės ir mėgaukitės puikiu kainos ir kokybės santykiu. Negana to, nepraleiskite progos mokėti dar pigiau, kai šioms prekėms taikoma akcija!


Kiek reikės skirti laiko vejos priežiūrai?


Nėra tikslaus atsakymo, kurį būtų galima pateikti, atsakant į klausimą „Kiek reikės skirti laiko vejos priežiūrai?“. Vieningo atsakymo nėra todėl, kad viskas priklauso nuo tokių dedamųjų, kaip turimo sklypo plotas, vejos sėklų rūšis, vejos augimo tempas, oro sąlygos ir t. t. Vis dėlto niekam nėra paslaptis, kad graži veja tikrai reikalauja šiek tiek pastangų, tačiau tai nereiškia, jog pievelėje teks „apsigyventi“. Trumpai aptarsime pagrindinius darbus, susijusius su vejos priežiūra, kad „naujokams“, planuojantiems vejos priežiūros darbus, būtų lengviau orientuotis, kokie darbai jų laukia. Vejos priežiūros darbai prasideda anksti pavasarį. Vienas iš šių darbų – tai veltinio šalinimas. Veltinio šalinimas gali būti atliekamas, panaudojant skėtines šluoteles arba specialias aeravimo mašinėles. Po veltinio šalinimo veja sutankėja. Pažymėtina, kad po šios „procedūros“ gali atsiverti vejos „piktžaizdės“, įvairūs išretėjimai, bet juos lengva „išgydyti“ užsėjus tos pačios sudėties veją. Dar vienas vejos priežiūros darbas – aeravimas. Vejos aeravimas, kurio metu vejos dirvožemyje yra padaromos nedidelės skylės bei įpjovos, padedančios į dirvožemį patekti didesniam kiekiui deguonies bei vandens ir taip pasiekti žolės šaknis. Geriausiais laikas aeravimui yra ruduo bei pavasaris. Patariame neaeruoti vasaros metu, nes kaitra gali pažeisti žolės šaknis.


Imliausias laikui darbas – vejos pjovimas. Šis darbas neišvengiamas. Žinoma, jį už Jus atlikti kuo puikiausiai gali ir ribotas-žoliapjovė. Reguliariai pjaudami veją ne tik užtikrinsite gražų, tvarkingą pievelės vaizdą, bet ir paskatinsite žolės įsišakojimą, bei įvairiakryptį augimą. Vejos pjovimo trukmė priklauso nuo sklypo ploto ir sudėtingumo. Pjovimo dažnis didžia dalimi priklauso nuo žolės augimo greičio. Vasaros sezonu, kai termometro stulpelis šokteli virš 25 laipsnių pagal Celsijų, pievelę rekomenduojama pjauti rečiau. Vejos nereikia „skusti“, ją reikia nupjauti: prieš pjaunant veją, nusistatykite kaip įmanomą didesnį žoliapjovės peilių aukštį.


Dar vienas iš būtinųjų darbų yra vejos laistymas. Pažymime, kad veją laistyti yra patartina anksti ryte arba apniukusią dieną. Esant itin kaitriai saulei, rekomenduojama vejos nelaistyti, nes kyla rizika apdeginti žolės lapelius. Itin vėlai vakare vejos taip pat nelaistykite, nes žolė nespės apdžiūti, o perteklinė drėgmė gali paskatinti grybelinių ligų atsiradimą. Vejos laistymo dažnis priklauso nuo keleto kriterijų, pavyzdžiui, lauko temperatūra, grunto savybės ir t. t. Žemė tarp laistymų turi spėti pradžiūti. Po laistymo vejoje negali likti balų, nes perlaistymas kenkia vejai. Apskaičiuota, kad pagal mūsų klimato zonos ypatumus 1 kv. m. vejos palaistyti reikia nuo 20 iki 40 l. vandens. „Jauną“ veją patartina laistyti dažniau, bet negausiai.


Vejos tręšimas – dar vienas veiksmas, kuris yra neatsiejamas nuo tinkamos natūralios vejos priežiūros. Įprastai natūrali veja yra tręšiama nei daug nei mažai kartų, t. y., 3–4 kartus per sezoną. Atkreipkite dėmesį į tai, kad kompleksinės azoto, kalio ir fosforo trąšos skatina vejos augimą, puoselėja jos spalvą, todėl šiomis trąšomis veją tręšti reikia pavasarį. Rudeniop pamaitinkite savo veją kompleksinėmis trąšomis, kurių sudėtis yra praturtinta kaliu bei fosforu, šios medžiagos yra naudingos vejos šaknims ir turi teigiamos įtakos jų atsparumui šalnoms.


Žolės sėklų pigiau įsigyti galite ne tik internetu, bet ir fizinėse mūsų pardavimo vietose Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ar Šiauliuose.


Dažniausiai užduodami klausimai

Ar vejos sėklos nėra kenksmingos?

Vejos sėklos nėra kenksmingos nei aplinkai, nei žmonių, nei gyvūnų, nei paukščių sveikatai. Žinoma, vejos sėklų, ypač beicuotų, ragauti negalima. Neskanios, sprangios ir maistui netinkamos vejos sėklos puikai tinka sėjai, tačiau kaip užkandis visiškai netinkamas pasirinkimas. .

Kaip prižiūrėti?

Norint turėtų gražią veją, kiekvieną pavasarį reikės pašalinti veltinį ir atsėti (esant reikalui) atsiradusius vejos išretėjimus, po to seka aeravimas, kurį galima atlikti pavasarį arba rudenį. Veją, žinoma, reikės reguliariai pjauti. Vejos pjovimas – imliausias laikui darbas, bet rezultatas džiuginantis. Nupjautą veją patartina laistyti ūkanotomis dienomis arba labai anksti ryte, kad saulė jos neišdegintų, tačiau nepatartina to daryt vėlai vakare, nes veja nespės apdžiūti. Veją taip pat 3–4 kartus per sezoną reikės patręšti. Štai ir visa vejos priežiūros rutina.

Kodėl verta rinktis mus?

Mūsų asortimente aukštos kokybės, daigios vejos sėklos, tinkančios tiek saulėtoms vietoms, tiek pavėsiui. Nesvarbu, ar ieškote sėklų naujai vejai, ar norite atsėti seną veją, tinkamas sėklas rasite pas mus. Mes prekiaujame ne tik vejos sėklomis, bet ir ir visomis joms būtinomis trąšomis. Viską, ko gali prireikti vejos sėjai ir priežiūrai, tikrai rasite vienoje vietoje. Siūlome greitą ir patogų apsipirkimą už racionalią kainą..Medžio granulės sertifikuotos ENPLUS A1 (6mm), paletė (65x15 kg- 975kg) nuo 2 pal. -23% E-kaina
*"Fiziniams asmenims perkant medienos granules bei briketus takomas 9% PVM.Juridiniams asmenims taik..
325.00€ 249.00€
Medžio granulės kurui EnPlus A1 sertifikuotos (6mm), 15kg (nuo 15vnt) -30% E-kaina
*"Fiziniams asmenims perkant medienos granules bei briketus takomas 9% PVM. Juridiniams asmenims tai..
5.99€ 4.19€
Beržo briketai (9.8/10kg) Paletė 960kg nuo 2 pal. -30% E-kaina
Beržo pjuvenų briketai kurenimui -  aukštos kokybės kuras - didelė energetinė vertė, švaru..
350.00€ 245.00€
Beržo briketai (9.8/10kg) nuo 20 vnt -54% E-kaina
Lapuočių pjuvenų briketai kurenimui - aukštos kokybės kuras - didelė energetinė vertė, švaru, p..
5.79€ 2.69€
Medžio granulės Sertifikuotos EnPlus A1 (6mm), paletė (65vnt x 15kg) - 975kg -22% E-kaina
Medžio granulės - paletė 975kg. *"Fiziniams asmenims perkant medienos granules bei briketus tak..
325.00€ 252.00€
Techninė druska (NaCl), 25kg (ledui tirpdinti) -25% E-kaina
   Techninė druska (NaCl) Iš cheminių medžiagų, galinčių padėti keliuose ištirpinti ledo (..
9.99€ 7.49€
Smėlio-druskos mišinys (kibirėlis) 15kg (ledui tirpdinti) -19%
  Smėlio-druskos mišinys, kibirėlyje 15kg (ledui tirpdinti). Santykis 15/85 (NaCL/smėlis). Mech..
7.39€ 5.99€
Dėžė smėlio-druskos mišiniui (geltona), talpa 150 L E-kaina
Dėžė žvyro-druskos mišiniui pagaminta iš aukštos kokybės vidutinio tankio polietileno (MDPE), naudoj..
157.00€
Smėlio-druskos mišinys, 1000kg didmaišis (ledui tirpdinti) -46% E-kaina
  Smėlio-druskos mišinys, (ledui tirpdinti). Santykis 15/85 (NaCL/smėlis). Mechaniškai sumaišyt..
270.00€ 145.00€
Techninė druska (NaCl), 1000kg bigbag (ledui tirpdinti) -30% E-kaina
   Techninė druska (NaCl) Iš cheminių medžiagų, galinčių padėti keliuose ištirpinti ledo (..
270.00€ 189.00€
Kalcio chloridas (kelių dulkėtumui mažinti, tirpdinti ledui iki -35C) 25 kg -0% E-kaina
Kalcio chloridas - baltos spalvos daugiafunkcinės granulės, naudojamos tiek žiemos tiek vasaros metu..
26.90€ 26.90€
Pušų žievės mulčias Premium 60/120 mm. 50l (nuo 20 vnt) -49% E-kaina
Mulčias ne tik puiki medžiaga dekoruoti Jūsų aplinką, tačiau ir naudingas produktas, apsaugantis dir..
11.65€ 5.99€
Plastikiniai vejos, skaldos atskyrimo bortai 45MM (1m) , vnt -32% E-kaina
Plastikiniai vejos bortai – naujas ir praktiškas produktas sodų, kiemų tvarkymo ir apželdinimo sr..
1.74€ 1.19€
Ąžuolo (kietmedžio) briketai RUF paletė, 960kg -27% E-kaina
Ąžuolo, kietmedžio medžio pjuvenų briketai kurenimui - RUF - aukštos kokybės kuras - didelė ene..
370.00€ 270.00€
Plytelės skalūno grublėtos ~25x50 cm, vnt (nuo 20vnt) -44% E-kaina
Išskirtinio grožio sodo plytelės: natūralaus skilimo, nepoliruoto paviršiaus.    Lauko ..
17.90€ 9.99€
Pušų žievės mulčias Premium 30/70mm, 50l (Nuo 20 vnt) -45% E-kaina
Kaina už 50l.Mulčias ne tik puiki medžiaga dekoruoti Jūsų aplinką, tačiau ir naudingas produktas, a..
10.80€ 5.99€
Akmens panelė "Black Matt" 15x60 cm, (1pak=0,72m2) -15% E-kaina
       Atracito spalvos natūralaus akmens – skalūno panelės. Pasirinkimas ..
33.90€ 28.73€
Akmens panelė "Mustang" 15x60 cm, (S-forma), (1pak=0,54m2) -43% E-kaina
  Skalūno akmens panelė. Vyrauja žemiški rudi, pilki, atspalvai, suteikiantys natūralumo ir jau..
19.23€ 10.90€
Akmens panelė "Multi“ 15x60 cm, (1pak=0,72m2) -32% E-kaina
     Skalūno natūralaus akmens panelė. Žemiškų spalvų paletė suteis jaukumo ..
29.45€ 19.90€
Skalūno plytelės Monte Black (Natural) 30x60x1cm, (1vnt=0,18m2) -40% E-kaina
Natūralaus skalūno akmens apdaila - sienoms, grindims, fasadui.   ..
8.99€ 5.38€
Skalūno plytelės Monte Black šlifuotos 30x60x1cm, (1vnt=0,18m2) -42% E-kaina
Skalūno akmens apdaila sienoms, grindims, fasadams.     ..
8.99€ 5.22€
Skalūno plytelės Monte Black (Natural) 15x60x1cm, (1vnt=0,09m2) (AKCIJA- 24.90€/m2) -44% E-kaina
Natūralaus skalūno akmens apdaila- sienoms, grindims, fasadui.   ..
4.49€ 2.51€
Skalūno plytelės Monte Black šlifuotos 60x60x1cm (1vnt=0,36m2) -30% E-kaina
Skalūno apdaila grindims, sienoms, fasadams.    ..
17.99€ 12.56€